Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery skargi na uchwałę "śmieciową" w Białej Podlaskiej. Jakie rozstrzygnięcie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2020 r. o 09:43 Powrót do artykułu
"Kochani, dzielę się z Wami wzruszającą historią. Przeczytajcie a następnie obejrzyjcie video o moich malutkich bohaterach i ich rodzicach” – tak Riad Haidar, poseł Koalicji Obywatelskiej zachęcał na swoim profilu w portalu Facebook do obejrzenia filmu o bliźniakach, które znalazły się pod jego opieką" . Skoro dziś już wiemy , że Jaroszek prowadził profil Haidarowi, to słowa te brzmią jak groteska. Wstyd , panie doktorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny dyskutancie hitman. Tak, zgoda, przejeli intratne fuchy po rzadach Stefaniuka. Okay. Jest jednak jedno "ale". A gdzie to byl wtedy (za czasow tego "zlego Stefaniuja" obecny prezydent Litwiniuk oraz wielu z jego swity? Podpowiem, jesli pan zapomnial. Byli przy Stefaniuku I uczestniczyli w przywilejach wladzy, biorac to, co im Stefaniuk dal. Co? Nie smakowalo? Smakowalo, bo brali co bylo do wziecia. Lykali jak pelikany. Co? Nie popierali jego polityki? Popierali. Popierali niemal wszystko. Glosowali na TAK za idiotycznym projektem stadionu tez. Nikt inny jak bialska Platforma nie przysluzyla sie tak rzadom PiS-u w miescie. Juz w czasach Czapskiego probowali dogadywac sie z PiS-em I budiwac w Bialej POPiS. Zaklamani politycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deklaracji nie składam, nie miła była wam moja opłata za wywóz śmieci, którą uiszczałem za rok z góry, chociaż śmieci produkuję tyle co mysz na...ra. Ch...ja wam dam, wszystko spalę w piecu i będziecie wąchać, a gabaryt i popiół wywalę nocą do przydrożnego rowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debi...u, który wymyśliłeś segragację śmieci w imię ekologi. Do tej pory wynosiłem jeden plastikowy worek, teraz 4!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba sorry jesteś jedną z głupszych osób, zgłaszało się osoby mieszkające a nie bywajace w mieszkaniu raz na jakiś czas,ale jak ktoś nie ma rozumu... cóż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki nie będzie obowiązku meldunkowego będzie bałagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie się nie myją! Tygodniami nie zmieniają przepoconych ubrań! Śmierdzi w autobusach, poczekalniach, kolejkach, itd. Przygotuj Panie Prezydencie plan postępowania w przypadku wybuchu epidemii w mieście, bo przecież teraz mieszkańcy zaczną oszczędzać wodę, a to doprowadzi do jeszcze większego smrodu , brudu i "wylęgu" wszelkich bakterii. Naliczanie opłaty za śmieci na podstawie wody jest bardzo głupie - radni, nie bierzcie tego do siebie.
 Jest ubóstwo, będzie bród i smród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy naczelnego trolla Białej Podlaskiej . Ernest się wabi i służy wiernie jak pies dwóm opiekunom. Słuchaj Erneścik, to , że jesteś puściutki , o tym mówili już wcześniej liczne osoby z Narutowicza .Ale , że jeszcze robisz za parobasa, na zasadzie przynieś, podaj , pozamiataj, tego się nie spodziewałem. Ernest ! Aport ! Siad ! Albo na kolana !
 A ja bardzo lubię czytać te zapisy z serialu o Januszach. To zjawisko jakie występuje w Białej świadczy, że środowisko jest zdominowane przez Januszy. Najwyższy czas by mieszkańcy zmienili program na: ,, zrób to sam", bo Janusze wszystko spier... niezależnie od kasy. A skoro mowa o śmieciach to zawsze trzeba pamiętać, że śmieć jest zawsze śmieciem! I to nie zależy od ustroju, a wyłącznie od przyzwolenia januszopodobnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RIO to nie wyrok jest jwszvze Sąd!jeszcze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RIO to nie wyrok jest jwszvze Sąd!jeszcze....
 To oczywiste, ale w tym momencie są ja-ja k by nie powiedzieć jak arbuzy. Po arbuzach to ja tylko sikam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...