Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobre, bo bialskie. Kto dostał wyróżnienie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 stycznia 2017 r. o 21:37 Powrót do artykułu
Dobra nasza! Te imprezy przyprawiają o mdłości! Ci sami celebransi z PSL i PO. Sukces Międzyrzeca w pozyskiwaniu środków i dofinansowywaniu powiatu od którego przejmuje część zadań. Jakie konkrety, jedynie zapowiedzi inwestycji. Sukces PUK, kompostownia i modernizacja oczyszczalni z wkładem środków gminy wiejskiej. Zapewne największy sukces to wyciąg narciarski i jeziorka! Panowie może dość tej blagi i dobrego waszego samopoczucia z niczego. Oceńcie to sami realnie i nie róbcie szopek z różnymi otwarciami po raz enty tak jak w szpitalu powiatowym. Niech was w Nowym Roku oświeci gwiazda betlejemska i zachowa w was więcej pokory i skromności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się nie zmieni do wyborów samorządowych. nadmuc***e się balon aktywności rejonu międzyrzeca podlaskiego i drelowa. w przyszłym roku zaspakajane będą ambicje innego aktywisty samorządowego i może być to gm. tuczna oraz nadleśnictwo chotyłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUK z Międzyrzeca? Bo zajadów dostanę! Gorszego dziadostwa chyba żadna firma w regionie nie uprawia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten konkurs powinien zmienić nazwę na "Dobre bo międzyrzeckie". Starosta i wice umieszczając wśród tzw. laureatów 4 z Międzyrzeca i okolic pokazali że Powiat Bialski mają serdecznie w d... Takiej arogancji nie było nawet za Łazowskiego. Wstyd i kompromitacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa dni zimy, a w Międzyrzecu wszystko lśni jak lustro. Chodniki odśnieżone byle jak nie posypane piachem, a na przejściach dla pieszych wyślizgane zejścia. Na jezdniach ulic zajeżdżony śnieg i można oglądać piruety tych którzy się śpieszą albo chcą przebiec przed nadjeżdżającym samochodem. Taka jest rzeczywistość, może oszczędność urzędu na utrzymaniu dróg i chodników. Wojtek też tego nie widzi bo jest w Mińsku. Pan Kot cieszy się sukcesów, a ja siarczyście przeklinam tych nieudaczników, którzy nie potrafią zadbać o tak wiadome i podstawowe rzeczy związane z bezpieczeństwem mieszkańców miasta. Czekam na odwilż.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej niby jaką firmę można nagrodzić? czekam na propozycje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Białej niby jaką firmę można nagrodzić? czekam na propozycje :)
straż wiejska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze funkcjonującą firmą jest Pogotowie Ratunkowe. Nowoczesny sprzęt, ratownicy o wysokich kwalifikacjach, sprawne działanie, kopetentne dyspozytorki z wysokimi umijętnościami koordynacji pracy jednostek ratowniczych. Dobrze przebiega wspólpraca ze Strażą, Policją, Oddziałem Ratunkowym Szpitala. Można z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że firma spełnia wszyskie standardy na poziomie europejskim. Widać również porządek w jednostce i jej filjach.  Firma pracuje od lat nad wizerunkiem i zaufaniem społeczeństwa do jej skutecznego działania. Myślę, że pracownicy zapracowali na szacunek. Należy się im uznanie i wyróżnienie ze strony wladz i społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.