![]() |
Dźgania nożem wg narodowców dokonać tylko i wyłącznie wyznawca islamu tzw. ciapaty.
W sytuacji, gdy nożem atakował Polak, narodowcy (wzorem Ełku) powinni zacząć atakować sklepy i restauracje Polaków w Białej Podlaskiej.
|
![]() |
Jak w remizie to PSL. To i tak całe szczęście, że nie sierpem albo młotem albo kosą.
|
![]() |
Pij po pół ...
|
![]() |
Za młodu dać odpowiednią nauczkę ku przestrodze dla innych
|
![]() |
na 25 lat za kratki
|
![]() |
co za i...ta i bałwan - chyba pora roku sprzyja...
|
![]() |
toż to krześcijański terrorysta! Prawdziwi Polacy! wzywam was do bojkotu remiz strażackich i obrzucania kamieniami wozów strażackich!
|
![]() |
Patologiczne bandyckie ŚMIECI władze powinny NEUTRALIZOWAĆ tuż po zgarnięciu i dogłębnym przesłuchaniu, a następnie TRUCHŁO komercyjnie SPIENIĘŻYĆ na odszkodowania okaleczanym i rodzinom ofiar morderstw. ŻADNYCH PENSJONATÓW All Inclusive za pieniądze podatników. Ewidentne bestialskie CHWASTY powinno się bezapelacyjnie WYRWAĆ i komercyjnie NEUTRALIZOWAĆ, np. TRUCHŁO SPRZEDAĆ do preparatorni w Guben. To pilne zadanie dla władz oraz ich odpowiednich resortów.
|
![]() |
Hehe dobra impreza W " REMIZJI " wy lubelskie śmiecie
|
Dodaj odpowiedź:
Przerwa techniczna ... ...
|