Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Druga uratowana samica łosia została uśpiona

Utworzony przez Kinol, 1 marca 2011 r. o 13:43
Myślę że gdyby ta akcja nie była "DRAMATYCZNA" a przeprowadzona w przemyślany sposób to te zwięrzątka do dziś upiększałyby nasze knieje.Je trzeba było (może dwie godziny później) ale wyjąć z tych lodowych pułapek a nie na siłę wydrzeć uszkadzając przy tym narządy ruchowe- ścięgna i kości.No i ta tygodniowa zwłoka w podejmowaniu decyzji..... Nie mam nikogo zamiaru obrażać ale strach pomyśleć jak jeszcze wielu ludziom myślenie sprawia ból.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram, chcę również dodać że gdyby wcześniej i sprawniej zareagowano, finał byłby inny. Szkoda, że zwierzaki aż tyle musiały cierpieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdyby nikt ich nie znalazł to i tak by nie przeżyły ps.wy to tylko krytykować potraficie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...