Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duże miasto, 170 km od Lublina. Od 1 stycznia można tam pojechać bez wizy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 grudnia 2017 r. o 12:40 Powrót do artykułu
A gdzie leży Brześć Polski? jak dla mnie w tym samym miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciej Bialorusinom niz Ukraincom powinnismy pomagac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne zadbane zabytki i miejsca. Wiec skąd ta krytyka tego kraju? Może dlatego że nie dają się okradać. bez amerykańskiej "demokracji" tez moga żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Piękne zadbane zabytki i miejsca. Wiec skąd ta krytyka tego kraju? Może dlatego że nie dają się okradać. bez amerykańskiej "demokracji" tez moga żyć.
 Pewnie, lepiej za ruskiego cara. Ruski trollu napisz coś jeszcze pozytywnego o Stalinie jak to dbał o Białorusinów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Długo na to czekałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socrealistyczne potworki pośród pięknej polskiej architektury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przyjaźni bardziej niż Ci co z nimi graniczą od południa.Korupcji niet bo Łukaszenka trzyma za ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
undefined napisał:
Piękne zadbane zabytki i miejsca. Wiec skąd ta krytyka tego kraju? Może dlatego że nie dają się okradać. bez amerykańskiej "demokracji" tez moga żyć.
Pewnie, lepiej za ruskiego cara. Ruski trollu napisz coś jeszcze pozytywnego o Stalinie jak to dbał o Białorusinów.
 a w USA bili Murzynów . podobna logika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby jeszcze można było do Nieświeża pojechać to byłoby fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile bedzie kosztował wjazd do Brześcia, tego nie napisali. Bo może to całkiem darmo nie bedzie i będzie kosztowało tyle co wiza. Na razie nie wiadomo. I gdzie ten glejt, darmowy, bezwizowy bedzie można kupić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie można już jeździć do Kaliningradu bez wiz.. Planowałem wycieczkę w przyszłym roku tak więc dobrze się składa że będzie mniej problemów z wjazdem na Białoruś. Warto jechać tam by się przekonać że jest tam inaczej jest normalnie a nie tak jak gadają media państwowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam, pięny park w Brześciu z cudownymi latarniami. każda inna. Cudoooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis chce nam zamknąć zachodnie granice i otwiera nam wschodnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niebylem 20 lat i chetniie pojade,podobaly mi sie wieczorne dancgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę różnicy czy wyjazd z wizą czy z przepustką tak płacisz i tak płacisz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...