Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie dziewczynki zginęły potrącone przez samochód. Kierowca już złapany

Utworzony przez XXX, 27 kwietnia 2014 r. o 08:49
Zgadzam się, kierowca nie zasługuje nawet na miano człowieka, ale tak młode osoby same o tej porze... W głowie się nie mieści. Gdzie rodzice, opiekunowie??? Obojętne im gdzie są ich dzieci i vco robią po zmroku???
    A co robił pijany za kierownicą auta? Dlaczego ktoś pozwolił mu prowadzić samochód? W głowie się nie mieści, że wielu aprobuje tego typu  zachowania i nie widzi w tym niczego złego.  Takie mamy kary, że pijanych szmaciarzy nie odstraszają i tacy nadal jeżdżą i zabijają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, kierowca nie zasługuje nawet na miano człowieka, ale tak młode osoby same o tej porze... W głowie się nie mieści. Gdzie rodzice, opiekunowie??? Obojętne im gdzie są ich dzieci i vco robią po zmroku???
 
A co może to dziewczynek wina ???     Udowodnić mu i czapa jednyna sprawiedliwa kara...
TAK  JA  JESTEM  Z  TOBĄ    LUDZIE   I  DZIECI  POWINI  POZOSTAWIAC  W  DOMACH  A  NIE CHODZIC  PO  DROGACH A  GDY  WIDZĄ  AUTO PORUSZA  SIE  POWINI  UCIEKAC  W  LAS  CZY  NA  DRZEWA   A NIE  STAC  !!!!!!!!!!!!!!!! A GDY  JA  JADE  SAMOCHODEM TO  INWORMUJE  LUDZI  ZEBY  POZOSTALI  W  DOMACH  I  NIE  WYCHODZILI  Z  DOMÓW  I   SŁUCHAJA  MNIE  I MUSZA  A  JA  NA  DRODZE  OD  8  GODZ  DO 15.30  MOGE  ROBIC  CO  CHCE  A  W  TYCH  GODZ  DROGA  DO MNIE  NALEZY  I  NIE  ODPOWIADAM  ZA  LUDZI  W  MIESCIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam pytanie XXX " co dziewczynki robiły na drodze o 21,15 " to nóż otwiera mi się w kieszeni .A co to cię idioto obchodzi ? .Jest jakiś zakaz przebywania na drodze o tej godzinie ? . Bandyta z takimi wyrokami powinien otrzymać wyrok dożywocia bez prawa do wcześniejszego zwolnienia.
Taak dożywocia, żeby był na utrzymaniu podatników. Trzeba przywrócić karę śmierci i znieść dożywocie, które jest nieopłacalne dla nikogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, kierowca nie zasługuje nawet na miano człowieka, ale tak młode osoby same o tej porze... W głowie się nie mieści. Gdzie rodzice, opiekunowie??? Obojętne im gdzie są ich dzieci i vco robią po zmroku???
  Dostałeś odpowiedź PACANIE (czyt. wyżej) jedyne co było niedozwolone w tamtej sytuacij i w tamtym czasie to ten PIJAK za kierownicą, gdyby był trzeżwy wszyscy wrócili by cali i zdrowi do domów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK  JA  JESTEM  Z  TOBĄ    LUDZIE   I  DZIECI  POWINI  POZOSTAWIAC  W  DOMACH  A  NIE CHODZIC  PO  DROGACH A  GDY  WIDZĄ  AUTO PORUSZA  SIE  POWINI  UCIEKAC  W  LAS  CZY  NA  DRZEWA   A NIE  STAC  !!!!!!!!!!!!!!!! A GDY  JA  JADE  SAMOCHODEM TO  INWORMUJE  LUDZI  ZEBY  POZOSTALI  W  DOMACH  I  NIE  WYCHODZILI  Z  DOMÓW  I   SŁUCHAJA  MNIE  I MUSZA  A  JA  NA  DRODZE  OD  8  GODZ  DO 15.30  MOGE  ROBIC  CO  CHCE  A  W  TYCH  GODZ  DROGA  DO MNIE  NALEZY  I  NIE  ODPOWIADAM  ZA  LUDZI  W  MIESCIE .
  Co ty KRETYNKO piszesz ??? A jak by uciekaly w las przed pijanym kierowca, a w lesie by ich ktos napadl i zgwalcil to tez by byla ich wina bo "uciekaly do lasu"?? Ludzie !!!! STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICA I BEDZIE CORAZ GORZEJ DOPUKI BEDZIE PRZYZWOLENIE SPOLECZENSTWA NA TAKIE JAZDY, POWINIEN DOSTAC ZARZUT ZABÓJSTWA Z PREMEDYTACJA A PAZAZER WSPOLUDZIAL I POMOC W ZACIERANIU SLADOW, WKONCU OBAJ UCIEKLI....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, absolutnie nie bronię pijanych kierowców, sam jeżdżę zawodowo około 70 000 km rocznie nigdy nie prowadziłem po alkoholu i nie jechałem z pijanym kierowcą i boje się idiotów którzy jeżdżą po alkoholu.   Jednak brak odblasków i nieprawidłowe poruszanie się pieszych i rowerzystów jest równie nie bezpieczne jak alkohol.    Wczoraj pod Łęczną jechałem po 21 i dwóch rowerzystów jechało w tą samą stronę bez świateł i odblasków. Byli to młodzi ludzie. Dobrze że padał deszcz i droga jest tam kiepska bo jechałem 60 km na godzinę (było ograniczenie do 90 ). Tylko dlatego nie doszło do tragedii bo bez problemu wyhamowałem i ominąłem ich, ale z ich głupotą to nawet nie ma co polemizować.   Dlatego opanujcie swoje oburzenie i poczekajcie na ustalenia prokuratury i policji - hipotetycznie mogło być tak że ten gościu nawet jadąc trzeźwy by ich nie zauważył.   Ja nie przesądzam sprawy...   Na pewno kierowca powinien odpowiedzieć już za jazdę po alkoholu (będzie ciężko mu udowodnić), i za złamanie zakazu (podobna trudność dowodowa), nie udzielenie pmocy.   Pozdrawiam - myślcie bo na razie to fakt i super express myślą za was. A wy się nakręcacie.   Szczere współczucie dla rodziców i bliskich...      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych co dziwią  się co robiły nastolatki o 21 na szosie - czy nigdy WY nie byliście sami na ulicy o 21 mając tyle lat co one ? Jakoś nie chce mi się wierzyc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty KRETYNKO piszesz ??? A jak by uciekaly w las przed pijanym kierowca, a w lesie by ich ktos napadl i zgwalcil to tez by byla ich wina bo "uciekaly do lasu"?? Ludzie !!!! STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICA I BEDZIE CORAZ GORZEJ DOPUKI BEDZIE PRZYZWOLENIE SPOLECZENSTWA NA TAKIE JAZDY, POWINIEN DOSTAC ZARZUT ZABÓJSTWA Z PREMEDYTACJA A PAZAZER WSPOLUDZIAL I POMOC W ZACIERANIU SLADOW, WKONCU OBAJ UCIEKLI....!!!
 Zanim kogoś wyzwiesz od kretynów domyśl się, że tamta wypowiedź to była ironia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabić to ku....a za mało !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyło wziąć alkomat od premiera Ciong Le Mao i zamontować w samochodzie.   Wtedy ta pijana kanalia z pewnością nie ruszyłaby w drogę, jeśli wynik pomiaru byłby pozytywny...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Zanim kogoś wyzwiesz od kretynów domyśl się, że tamta wypowiedź to była ironia.
Lala bucik ci sie rozpier***a.... :D  nie tłumacz się za innych, każdy rozumie jak chce i co chce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabić skur****la na oczach jego rodziny i oddać psom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spieszył się na transmisję z kanonizacji. miał prawo nawet zabić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wypadek i kolejne młode osoby ginął na drodze a nasze państwo nic nie robi. Nadal.. Co się do cholery musi stać żeby ktoś to zauważył ?!?! Ja pierdole. ' co dziewczynki robiły o tej godzinie ?? A co ten pijany bydlak robił za koerownicą i dlaczego im nie pomógł ? Kto dał mu prawo zabrania im życia ?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabić to ku....a za mało !!!
Przecież to syn komendanta !!! jak nawet możesz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wypadek i kolejne młode osoby ginął na drodze a nasze państwo nic nie robi. Nadal.. Co się do cholery musi stać żeby ktoś to zauważył ?!?! Ja pier***e. ' co dziewczynki robiły o tej godzinie ?? A co ten pijany bydlak robił za koerownicą i dlaczego im nie pomógł ? Kto dał mu prawo zabrania im życia ?!?!
Tusk musi odejść,z naszym bezpieczeństwem jest co raz gorzej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, kierowca nie zasługuje nawet na miano człowieka, ale tak młode osoby same o tej porze... W głowie się nie mieści. Gdzie rodzice, opiekunowie??? Obojętne im gdzie są ich dzieci i vco robią po zmroku???
  wypadek wydarzyl sie o godz. 20,40.   kodolencje rodzinom ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijana wieś i pijane miasto. Pijane społeczeństwo... Naród rozpity głupotą własną, płacze nad swoją klęską.   Kiedyż to Polska wytrzeźwieje i zacznie mówić trzeźwym głosem? Kiedyż trzeźwości da nadzieję i darzyć będzie lepszym losem?   Co dzień przy drogach, krzyże rosną. Wśród traw zieleni, światełko błyska... lecz życie zgasło jak iskierka. Pijany narodzie... gdzie pędzisz? Przystań!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere wyrazy współczucia dla rodzin tych dziewczynek, jednej z nich nie spełna pół roku temu tragicznie zmarł tata, współczuje Matce która musi po raz kolejny przez to przechodzic i rodzeństwo. Zamiast wypisywac tu bzdury może zastanówmy sie jak można pomóc tym rodzinom(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani czy Wy czasem będąc dziećmi nie wracaliście o tej porze do domu całkiem sami? To nie jest wina dziewczynek ani rodziców piszecie takie głupoty że aż szok bo wg waszego prostackiego myślenia nie powinny tam być ale czy nie patrzycie na to że tam każdy mógł być? Gdyby zginęły osoby pełnoletnie było by wszystko ok tak?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On był pijany i tego nie zmieni nic nawet im nie pomógł i to nie ważne czy one jeszcze żyły w chwili wypadku.... Teraz czas na pomyślenie o członkach rodziny zmarłych dziewczynek im nie pomogą takie komentarze bo nikomu by nie pomogły dziewczynki miały prawo iść. Rodzinie składam kondolencje i mocno całuje w tak trudnych i ciężkich chwilach. Wiem że jest Wam teraz bardzo ciężko ale spotkacie je raz jeszcze szczęśliwe w NIEBIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...