Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dym z kotłowni przeszkadza mieszkańcom Janowa Podlaskiego

Utworzony przez Gość, 12 lutego 2015 r. o 09:16
:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie!!!!! :lol: :D :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale spryciula :D , a to niby coś da, forum rozbuduje się na nowo  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o co biega ? zamkli forum ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może trzeba zapytać moderatora forum   Szanowny Panie (Pani) Moderatorze!!!   Może należy się czytelnikom i piszącym w temacie:   forum.dziennikwschodni.pl/dym-z-kotlowni-przeszkadza-mieszkancom-janowa-podlaskiego-t11828   wyjaśnienie co się stało z tym tematem? i jaka jest przyczyna, że stał się on niedostępny??????   Oczekujemy odpowiedzi!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo prawdy było pisane o tobie  Lemingu Różowy Gminny i o sukienkowym ? Więc trzeba było wszystkie posty zlikwidować, jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to jeszcze nie koniec prawdy. Ta prawda wyjdzie jak szydło z worka i lemingi oczy otworzą. Zobaczą komu sprzyjali a swoim postępowaniem niszczyli innych ludzi. Do kościoła chodzić to za mało, żeby być człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopadło nas moralne zepsucie. Wystarczyło kilkanaście lat i możemy oglądać jak na ekranie: butę, swobodę w działaniu "tylko sobie".... innym niekoniecznie. Rozwinęło się nadzwyczaj plotkarstwo, chamstwo, donosicielstwo, szukanie dziury w całym. To są narzędzia aby utrzymać się na stanowisku. Zastraszanie to najskuteczniejsza metoda! Bójcie się mnie! Ja wam pokażę, co znaczę! W takim działaniu należy doszukać się niemocy... Ta niemoc przyniesie upadek wielki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przenieście się z komentarzami na tą stronę !!!"Janów Podlaski: Stadion za blisko kościoła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Przychodzi  Hura do wróżki i mówi: - Opowiedz mi o mojej przyszłości. - Widzę, że jedziesz odkrytym samochodem, a wokół samochodu.. Menele... Konfidenci... Donosiciele i Sprzedawczyki... Hura się uśmiecha. Wróżka komentuje: - Widzę, że ludzie na Janowskim rynku są bardzo zadowoleni i mają szczęśliwe twarze. - Kochają mnie..???. Czy chcą mi jeszcze coś donieść ???? - Nie - A dlaczego?- Trumna jest  zamknięta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...właśnie gdzie wszystkie posty ze stronami sie podziały?.....czyżby w kotłowni zostały spalone???...oj wtedy Mściwójta musiało szczypać w oczy...może duszności nie miał...bo jeszcze by mu bajpasy staneły...bo co innego to już mu nie staje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...właśnie gdzie wszystkie posty ze stronami sie podziały?.....czyżby w kotłowni zostały spalone???...oj wtedy Mściwójta musiało szczypać w oczy...może duszności nie miał...bo jeszcze by mu bajpasy staneły...bo co innego to już mu nie staje:)
Grzesiu, wyluzuj.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu, wyluzuj.....
  ty Jacek też wyluzuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HeHe to pewnie nie Jacuś, tyle lat to tolerował :)  tu raczej trzeba obstawiać szanownego gończego Bolka, nie mógł znieść biedaczyna kpin :D a teraz pewnie dumny z siebie i jeszcze szybciej krąży po Janowie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki PSL zrobił się prorosyjski banda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na skrót PSL robi mi się niedobrze. A szczególnie na tego naszego peeselowca chytrusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zło zwyciężymy dobrem. Zło zajęło miejsce Dobra i nazywa siebie dobrem. Dobro zaś próbuje oczernić z każdej strony abyście nie poznali, co jest grane. Otwórzcie oczy szeroko i zobaczcie wreszcie jakie zło jest przebiegłe i chytre. Nie służ złemu.... bo jakąż otrzymasz nagrodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nowego w Janowie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nowego w Janowie ?
  ostatnio już park zaczęto betonować! czy nie za dużo tego betonu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz otworzył przejście do groty Naruszewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...