Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dym z kotłowni przeszkadza mieszkańcom Janowa Podlaskiego

Utworzony przez Gość, 17 grudnia 2008 r. o 14:07
obserwator niezależny napisał:
INTERNAŁTY!!!
Ja niżej podpisany mam podejrzenie graniczace z pewnością że obserwator niezależny ma siedzibę przy kotłowni. A dym,smród, sadza działają na niego jak dopalacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote]INTERNAŁTY!!! PRZYJSZED CZAS COBY SKOŃCZYĆ Z TEMI DÓRNOTAMI I ZAPROSIĆ WAS DO NASZEJ PACZKI. PO TYCH DÓRNOTACH BIEŻMY SIĘ DO ROBOTY, JEST NAS KILKU ODWAŻNYCH - ... Widać, że jesteś durniem bez szkoły nie dlatego, że piszesz z błędami a, że uważasz się za inteligentnego i w dodatku na tyle sprytnego by tuszować styl swojej wypowiedzi. Rozumiem, że cały dzień zjadałeś zęby i marnowałeś urzędowy czas pracy żeby to wypocić (chyba nawet trochę nadgodzin poszło bo ok 17 w poczucie świetnie wykonanej roboty kliknąłeś "Wyślij wiadomość"). W dodatku zarzuty na poziomie, źli bo mój jasny umysł się nigdy nie myli. Zgrabnie wyselekcjonowane (ale chyba z życiorysu innych - może nawet swojego) i grubo pokolorowane. Proponowałbym pokazać chociaż jeden dokument, potwierdzający chociaż jeden z tych zarzutów (tylko nie taki, że na białej kartce napiszesz paluszkiem umoczonym w kawie, że to niedobrzy ludzie). Bo wiesz, to zakrawa na zniesławienie. Równie dobrze mógłbym napisać, że jesteś (mógłbym postrzelać nazwiskami, pewnie bym trafił) pedofilem albo bijesz kobiety. Ale, że nie mam dowodów to nie powiem, zresztą mało mnie interesuje co Ty robisz po "pracy". Ale co do durnia to dalej podtrzymuje, w końcu durnie nie wiedzą co mówią... Buziaczki
Ostatnio edytowany 30 stycznia 2009 r. o 11:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może poinformować którego dnia i godzinie zaczyna się sprawa o mobing i zniesławienie przez wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie Co wy macie do tego wójta czlowiek stara sie jak moze, Romontuje Ulice, nowe chodniki. Stara sie zeby bylo taniej ogrzewac mieszkania w bloku i Szkołe. Kupuje Rzeczy potrzebne do Szkoly Podstawowej, gimnazjum, szkoly sredniej i przedszkola. a Wy dalej narzekacie? lepiej zeby byl brud smrod i bieda??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
modlitwa została usunięta , ale ja zapisałam i teraz cytują Swięty Stanisławie z plebanii janowskiej-ora pro nobis Święty Jacenty pogromcopiekieł z kotłowni janowskiej-ORA PRO NOBIS Swięty Zbigniewie biskupie sprzedawco zamku janowskiego-ora pro nobis Święci Męczennicy janowscy zacadzeni dymem ze słomy -ora pro nobis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet 'spowiedź' Podlasiaka skasowali, no ale to mogę zrozumieć - tajemnica spowiedzi, to rzecz święta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janów napisał:
Wy dalej narzekacie? lepiej zeby byl brud smrod i bieda??
-- No - właśnie przez kotłownię jest brud , smrud i bieda dla rolnków którzy nie sprzedali słomy !!!.. NIECH SIĘ BUJA Z TAKIMI INWESTYCJAMI - Jak nie wie gdzie budowć to niech nie buduje bubli !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacęty Hura czytaj
babcia napisał:
Ucieszy się babcia jak jej powiem, że nie na próżno ta modlitwa Pan Bóg wysłycha nie wcześniej to póżniej . bo jesteś prosta stara kobieta. ty wiesz ,hoć w złej intencji się modlę , ale Pan Bóg mi to wybaczy bo stara jestem i oszukana, powiedz żeby i inni słyszeli, żę można mieć żal w sercu do całej rodziny , bo wszyscy tu winowaći matka, ojciec, bracia, i inni , bo umiaru nie mają, gołocić tak prostych ludzi! Babcia mówi: A o tym małojcu, z Hurów, przecie o niego się pytam! Wiesz .. A co mię tak skrzywdził, skłamał, a ja, jak do syna mówiłam, bo przecie z moimi się wychowywał, a nikt nie śnił że tak daleko dojdzie, bo przecie pamiętam jak matka w piekarni pracowała nocami , nie dospała za Romanowskiego. Powiedz panie Wójcie jak mam zrobić, sprzedać majątek rodzinny, za te pieniądze oddac, co czy jeszcze przetrzymać , toż wy światli ludzie, na stanowisku, wy wiecie ! No to ja zrobiła i co mam płacz dzieci i sama płaczę. Napisz sąsiad, że przeklinam rodzinę i dzieci, na te dziewczynki , 2 wie ma podobno, na tą od Firsiuków podobną i ta co się urodziła . Przeklinam was psubraty, na dziesiate pokolenie, Żebyś nie skorzystał z tego co masz, bo pieniądze z oszustwa prostych i łatwowiernych ludzi pochodzą, jeszcze ty się nacierpisz za swoją podłość, żeby ci Pan Bóg policzył grzechy twoje pychy twojej, i na rodzinę twoją zesłał, żebyś patrzył i cierpiał jak ludzie za twoją przyczyną cierpią i czekają . A psubrawcze jeszcze zpłaczesz naszymi łzami, oj da Bóg zapłaczesz ?? Ja cie przeklinam, a jak trzeba poświadcze za co płacze. Majtki ci podciągałam, anie wiedziałam na jakego gada wyrośniesz! Przeklinam, przeklinam, na ciebie i na twoja rodzinę Nich się ludzie dowiedzo !
15.01.2009, 00:19 Wpis #512 Goście Babcine lata, to przełom: szezdziesiate/ siedemdzisiate, Jesli kto sie poczół urazony z rodziny Firsiuków lub Koców to najmocniej przepraszamy to nie do Was te babcine żale, Ma żal do rodziny z Werchlisia, bo trudno o takie dziecko, co nie mieć pretensji, wilkołak człowieczy i podłość chodzaca. Przepraszamy niewinnych ludzi, bo nie wyscie takiego wychowania winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hura czytaj
babcia napisał:
Mamy nadzieję ze babcia nie płacze i nie przeklina na darmo, Jest sama, dzieci sie odwróciły. bo nie ma majatku, ale ma w pamięci, obraz ludzi i rzeczy którzy ją wyprowadzili na straty,' jest nieodwracalny, zawierzyła ludziom na stanowisku, doradzali jej, zawierzyła , a teraz nie ma nic, ale kto mógł wiedzieć ? Przecież owca jest w wilczej skórze? nie prawdaż dla swojego zysku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ wDedykacja dla ójta quote name='lalalaaaaa' date='20.01.2009, 19:42' post='86168'] Gdyby został zorganizowany konkurs , w którym kryteriami byłoby: 1.Kłamstwo i wszelkie oszustwa 2.Brak wykształcenia 3Korubcja i przekręty 4 Alkocholizm i narkomania 5.Sex afery 6Despotyzm i głupota 7stosowanie mobingu w urzedzie i całej gminie 8Wgrażanie idiotycznych pomysłów jak na przykład Kotłownia 9 Przynoszenie strat gminie 10 Obsadzanie stołków w gminie rodziną i dziemi pachgołów 11Przywłaszczanie majątku gminnego przez wójta i jego brata i dalszą rodzinę itp...To wójt Janowa zająłby Pierwsze miejsce w Polsce i nie tylko .nawet wprzedziłby Lukaszenke [/quote]
pan profesor napisał:
Jakie szkoły ukończyłeś/ukończyłaś?
uczony~ 20.01.2009, 21:35 Wpis #721 CYTAT(pan profesor @ 20.01.2009, 21:12) Jakie szkoły ukończyłeś/ukończyłaś? Szkołę obsługi szambiarki Szkołę obsługi gównowoza Szkołę Hitler Jungen SS Szkołę UBi jakie tam jeszcze.. Szkołę traktorzysty Szkołę wyrzucania łajna ze stajni Szkołę szambonura Szkołę pracy w kanałach Szkołę .....nie pamiętam ... co mało...aby być wójtem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Łukaszenki to on jeszcze ni dorównał bo władzy nad kurkiem nie ma !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że wójt już dojście zrobił i panuje nad tym forum! Ktoś rzucił pomysł żeby pisać u Urbana w Nie bo tam nie usuwają zadnych wpisów jutro dzwonie do dziadka Urbana i pogadam czy mozna przenieść do niego ten temat. Dzisiaj kto nie był w dzień to żałujcie nieźle się działo ale moderator dzielnie czuwał i sprawnie usuwał ba nawet sądami straszył! A propos tego straszenia to już to kiedyś na tym forum słyszałem! Zastanawia mnie to bardzo! Wrzucam kilka myśli skasowanych wcześniej przez moderatora! Kopjujcie bo jutro pewnie znikną! No ładnie!!! Najpierw chwali! A później z grubej rury! A na koniec na kolana i „Święty Boże Święty Mocny” A ludki powinny zaśpiewać „Od proboszcza takiego i Wójta złego wybaw nas Panie”!!! A parafianie piszą! A potem na kolanach przepraszają że piszą! A dalej piszą! Ale teraz mamy oświeconych parafian w Janowie! HEJ!!! No proszę KLER czuwa lepiej niż ZOMO! Już egzorcyzmy odprawiają! Nad proboszczem Stanisławem! Ale szybcy! Święty Stanisławie z plebani janowskiej – ora pro nobis Święty Jacenty pogromco piekieł w kotłowni janowskiej – ora pro nobis Święty Zbigniewie biskupie sprzedawco zamku janowskiego – ora pro nobis Święci Męczennicy janowscy zaczadzeni w dymie ze słomy – ora pro nobis Modlitwa za czyniących zło z ambony i wysokich stołków Boże Wszechmogący od ciebie pochodzi wszelka władza na niebie i ziemi. Ukarz swą przemożną prawicą zło czyniących kapłanów i wójtów. Aby nie krzywdzili ludu zaczadzałego więcej niż powinni. Daj Panie aby ponieśli sprawiedliwą karę za to i w nagrodę za ich uczynki Odbierz im życie a dusze ich wtrąć do piekła żeby nie w dymie a w ogniu byli na wieki. Amen! Podobno dużo domów było zamkniętych na kolędzie. Pleban żalił się do kolegi słyszałem że więcej niż rok temu. Może ktoś powiedzieć jaką wczoraj wersje oficjalną podał. Ile rodzin go nie przyjęło do domu w obawie przed diabłem. Ale Wójt się koledze przysłużył niemało bo kadzidło drogie A przy takim dymie to już i kadzić nie trzeba będzie. To jest współpraca na zasadzie symbiozy niemalże. A i spowiadać mi się kazali to proszę: Dobrze prose księdza już wyznawam: Grzeszyłem wiele, Grzeszę dużo, Grzeszyć będę coraz mniej Dlaczego? Kurde już nie dam rady tyle co za młodu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę a właściwie czytam Wasze problemy z boku. Kilka refleksji: 1. Krytyka nietrafiona z czasem przyniesie odwrotny skutek. wniosek: piszcie prawdę ona się obroni 2. Ma rację moderator nie jesteście całkowicie anonimowi wniosek: nie dajcie argumentów wojtowi aby miał za co podac was do sądu 3. Nie powołujcie się na Urbana to nie przystoi zniżać się do tego poziomu wniosek: zapomijcie o NIE 4. Nie mieszajcie Boga nadaremno. wniosek: nie grzeszcie 5. Znajdźcie dobrego kandydata na wojta wniosek: zacznijcie dyskusję jakie cechy powinien mieć dobry wójt 6. Nie palcie wszystkiej słomy wniosek: musi Wam jej wystarczyć do następnych wyborów ( oby nie było w Was słomianego zapału) 7. Patrzcie wysoko na " zielonych": wniosek: tam są ludzie którzy popierają ........ 8. Życzę sukcesów. wniosek: będę tu zaglądał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlasiak napisał:
Myślę że wójt już dojście zrobił i panuje nad tym forum! Ktoś rzucił pomysł żeby pisać u Urbana w Nie bo tam nie usuwają zadnych wpisów jutro dzwonie do dziadka Urbana i pogadam czy mozna przenieść do niego ten temat. Dzisiaj kto nie był w dzień to żałujcie nieźle się działo ale moderator dzielnie czuwał i sprawnie usuwał ba nawet sądami straszył! A propos tego straszenia to już to kiedyś na tym forum słyszałem! Zastanawia mnie to bardzo! Wrzucam kilka myśli skasowanych wcześniej przez moderatora! Kopjujcie bo jutro pewnie znikną! No ładnie!!! Najpierw chwali! A później z grubej rury! A na koniec na kolana i „Święty Boże Święty Mocny” A ludki powinny zaśpiewać „Od proboszcza takiego i Wójta złego wybaw nas Panie”!!! A parafianie piszą! A potem na kolanach przepraszają że piszą! A dalej piszą! Ale teraz mamy oświeconych parafian w Janowie! HEJ!!! No proszę KLER czuwa lepiej niż ZOMO! Już egzorcyzmy odprawiają! Nad proboszczem Stanisławem! Ale szybcy! Święty Stanisławie z plebani janowskiej – ora pro nobis Święty Jacenty pogromco piekieł w kotłowni janowskiej – ora pro nobis Święty Zbigniewie biskupie sprzedawco zamku janowskiego – ora pro nobis Święci Męczennicy janowscy zaczadzeni w dymie ze słomy – ora pro nobis Modlitwa za czyniących zło z ambony i wysokich stołków Boże Wszechmogący od ciebie pochodzi wszelka władza na niebie i ziemi. Ukarz swą przemożną prawicą zło czyniących kapłanów i wójtów. Aby nie krzywdzili ludu zaczadzałego więcej niż powinni. Daj Panie aby ponieśli sprawiedliwą karę za to i w nagrodę za ich uczynki Odbierz im życie a dusze ich wtrąć do piekła żeby nie w dymie a w ogniu byli na wieki. Amen! Podobno dużo domów było zamkniętych na kolędzie. Pleban żalił się do kolegi słyszałem że więcej niż rok temu. Może ktoś powiedzieć jaką wczoraj wersje oficjalną podał. Ile rodzin go nie przyjęło do domu w obawie przed diabłem. Ale Wójt się koledze przysłużył niemało bo kadzidło drogie A przy takim dymie to już i kadzić nie trzeba będzie. To jest współpraca na zasadzie symbiozy niemalże. A i spowiadać mi się kazali to proszę: Dobrze prose księdza już wyznawam: Grzeszyłem wiele, Grzeszę dużo, Grzeszyć będę coraz mniej Dlaczego? Kurde już nie dam rady tyle co za młodu!!
tak, pójdźcie do diabła, spytajcie co o tym wszystkim sądzi - dobry pomysł /no możne trochę na skróty przez pole Plebana/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czym kojarzy się Janów Podlaski - duma Polski cytat ze strony polskie araby ..."Janów Podlaski w pewnych kręgach w świecie odbierany jest jako najważniejsze miejsce w bliżej nieznanej Polsce. Niewątpliwie jest to wąski krąg hodowców konia arabskiego, niemniej – w pewnym sensie – elity materialnej świata. W Polsce Janów Podlaski znany jest od aukcji do aukcji, jako źródło zawrotnych sum dewizowych. http://www.polskiearaby.com/?page=kurier_a...;str=1&id=2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt ani pleban nie mają wpływu na usuwane treści. Niektóre posty zostały usuniete, gdyż zawierały zdjęcia lub treści modlitw. Forum Dziennika Wschodniego nie jest do tego najlepszym miejscem. Takie wypowiedzi nie wnosiły nic merytorycznego do dykusji, która tu sie rozpoczęła. [Tomasz Gałęzowski - moderator]
Ostatnio edytowany 27 stycznia 2009 r. o 10:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO napisał:
Z czym kojarzy się Janów Podlaski - duma Polski cytat ze strony polskie araby ..."Janów Podlaski w pewnych kręgach w świecie odbierany jest jako najważniejsze miejsce w bliżej nieznanej Polsce. Niewątpliwie jest to wąski krąg hodowców konia arabskiego, niemniej – w pewnym sensie – elity materialnej świata. W Polsce Janów Podlaski znany jest od aukcji do aukcji, jako źródło zawrotnych sum dewizowych. http://www.polskiearaby.com/?page=kurier_a...;str=1&id=2
coś się zmieniło od 2000 roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
Wójt ani pleban nie mają wpływu na usuwane treści. Niektóre posty zostały usuniete, gdyż zawierały zdjęcia lub treści modlitw. Forum Dziennika Wschodniego nie jest do tego najlepszym miejscem. Takie wypowiedzi nie wnosiły nic merytorycznego do dykusji, która tu sie rozpoczęła. [Tomasz Gałęzowski - moderator]
Moj post nie zawierał żadnej modlitwy czy zdjęć jedynie wezwanie do spotkania mieszkanców Janowa na neutralnym gruncie mimo to znikł ...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więc wezwij jeszcze raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat .... Magazyn Obywatelski ...i na smyczy Stałym problemem nękającym wydawców polskiej niezależnej prasy lokalnej jest konflikt z miejscowymi władzami. Ponieważ jednym z podstawowych zadań prasy lokalnej jest kontrola decydentów, gazety niejednokrotnie podnoszą kwestie przekupstwa rajców, działania niezgodnego z prawem. Nie można przecież kontrolować władzy pisząc o niej - jak chciał swego czasu tow. Gierek - tylko dobrze. A nie kontrolować władzy, tj. nie dostrzec, że np. syn burmistrza kupił za zaniżoną kwotę atrakcyjną działkę od miasta, zaś jego szwagier dostał dobrą posadę, to nie wypełniać swojego zadania. A nie wypełniać swojego zadania, to stracić zaufanie czytelników, którzy wymagają, by ich o takich nadużyciach informować. Często nie artykułują tego wprost, ale jeśli gazeta jest utrzymana w konwencji laurki, to raczej mało kto chce ją regularnie kupować i czytać. Specyfika prasy lokalnej oraz regionalnej zasadza się na tym, że skierowana jest ona do ludzi żyjących na konkretnym, niewielkim terenie, opowiada o ich problemach, drukuje ich ogłoszenia, informuje o ich sukcesach i kłopotach, promuje dany obszar i inicjatywy ludzi na nim żyjących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 46 z 708

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...