Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor oskarżony o oszustwo na... korzyść miasta

Utworzony przez Cyziu, 2 lutego 2012 r. o 11:35
a co mnie to obchodzi że on nie zyskał korzyści osobistych? Okradł ludzi, wyrządził im krzywde... Powinien zostać odwołany ze stanowiska ze skutkiem natychmiastowym oraz zwrócić pieniadze poszkodowanym, najlepiej z własnej kieszenie, odechciałoby mu się wiecej przekrętów... Złodzieje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicza zorganizowana banda okradająca ludzi. Rebublika kolesiów. Nie dość, że "dyrektor" działał bezprawnie, to miał poprcie władz miasta. To tylko w RP. Demokracja, psia ich urzędnicza mac. Przestrzegaj prawa, a nie szukasz wyjasnień/wymówek. Urzędniku - szkodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przypadkiem miasto nie musi teraz zwracać tych bezprawnie pobranych pieniędzy? Burmistrz powinien wszystko szybko uregulować a jak tego nie zrobi to pozew zbiorowy do sądu i jeszcze kosztami go obciążyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak wysokie premie dostał Pan Dyrektor za swoje działania na korzyść miasta...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzystwo nie płaciło czynszu.Facet spowodował,że długi względem miasta zostały uregulowane. Nikt nikogo nie okradł matoły.Jak się ma długi to trzeba je spłacać a nie wypisywać pierdoły o bezprawiu. Inaczej byś jeden z drugim jazgotał gdyby to Tobie ktoś zalegał ze spłatą należności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój sąsiad od blisko dwóch lat obiecywał, że odda mi pieniądze. Wylądował prawdopodobnie w psychiatryku a żona mówi, że nie zamierza pokrywać męża długów. Nawet sąd miałby kłopoty takiego osądzić? Dobrze, że nie są to wielkie pieniądze, ale tak załatwić sąsiada co w pewnym sensie akceptuje małżonka to już skandal! Ja dalej czekam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...