Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ekologiczne inwestycje w Białej Podlaskiej. Powstanie elektrownia słoneczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2018 r. o 14:05 Powrót do artykułu
Z niecierpliwością czekam na podwyżkę cen wody i ścieków abym z przyjemnością uczestniczył finansowo w rozwoju najlepszej spółki komunalnej na świecie wdrażającej pro ekologiczne rozwiązania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pompy ciepła wykorzystują ciepło wody wydobywane w studniach" ? what? ;))) chyba tylko w bialej podlasce ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Pompy ciepła wykorzystują ciepło wody wydobywane w studniach" ? what? ;))) chyba tylko w bialej podlasce ;p
 W gminie  Międzyrzec pompy ciepła działają już  kilkanaście lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję odzyskać ciepło i gazy wydzielane przez urzędników w magistracie, to dopiero będzie innowacyjne rozwiązanie! No i w końcu ta armia ludzi do czegoś pożytecznego zostanie użyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dłuuuugo tzw ekologia będzie nieopłacalna, w stosunku do zainwestowanych środków. Na takie zabawy mogą pozwolić sobie bogate Niemcy (za pieniądze biedaków Europy) lub tam gdzie nie ma dostępu do tanich źródeł energii. Ale nie w Biale o okolicy. Wystarczy popatrzeć na mapę z izotermami, izobarami oraz ilość dni słonecznych w roku. Znowu zarobią koledzy królika. Potem zrobi się protokół likwidacyjny, złom i tyle będzie z popisówki. Granda na silę z tą ekologią. Ludzie jeść i leków nie mają za co kupić, a tu wod-kan urządza sobie popisówkę. Kto to policzył i gdzie są dostępne wyliczenia opłacalności. No gdzie się pytam. Pewnie głęboko schowane na dnie szuflady prezia i jego kompanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za a nawet przeciw napisał:
Jeszcze dłuuuugo tzw ekologia będzie nieopłacalna, w stosunku do zainwestowanych środków. Na takie zabawy mogą pozwolić sobie bogate Niemcy (za pieniądze biedaków Europy) lub tam gdzie nie ma dostępu do tanich źródeł energii. Ale nie w Biale o okolicy. Wystarczy popatrzeć na mapę z izotermami, izobarami oraz ilość dni słonecznych w roku. Znowu zarobią koledzy królika. Potem zrobi się protokół likwidacyjny, złom i tyle będzie z popisówki. Granda na silę z tą ekologią. Ludzie jeść i leków nie mają za co kupić, a tu wod-kan urządza sobie popisówkę. Kto to policzył i gdzie są dostępne wyliczenia opłacalności. No gdzie się pytam. Pewnie głęboko schowane na dnie szuflady prezia i jego kompanów.
 Bajki  opowiadasz! Zapewne   Tobie  nic  się  nie  opłaci.Mnie  wręcz  przeciwnie  . Wszystko  co  robię, a robię  wiele różnych  rzeczy jest  dla mnie  opłacalne inaczej  bym  zrezygnował na  etapie  biznes  planu.Pompę ciepła  mam  już 18 lat i nie  wiem co  to jest problem z ciepłem  w domu i ciepłą wodą.Nasza  kochana  ziemia   rzywicielka jest  doskonała, daje  ciepł,żywność,surowce trzeba  tylko  po to  sięgnąć korzystając  z praw  fizyki,ekonomii a przedewszystkim  rozumu.Korzystam  ze  wszystkiego i mam wszystko  co jest  mi do  życia potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...