Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Emerytka ukarana mandatem za plakaty reklamowe. Nie zamierza płacić

Utworzony przez anka, 31 stycznia 2014 r. o 19:39
Po perwsze należy zmienic temat ponieważ nikt emerytki nie karał. Po drugie w wypowiedziach dla mediów Pani Emerytka pisze że ma dużo czasu. W związku z tym proponuję Szanownej Pani zająć się czymś co przyniesie pożytek społeczeństwu np. moża Pani zorganizować akcję niesienia pomocy najbiedniejszym rodzinom z miasta, może Pani pomagac w świetlicy dzieciom w odrabianiu lekcji czy np. zgłosić się  do organizacji niosących pomoc potrzebujących. W ostateczności można zapisać się do Kółka Różańcowego - na pewno będzie z tego większa korzyść niż szukanie rozgłosu  
Co tam dwa tysiące, od razu do kolonii karnej. Putin by tak zrobił :) ale Putin lubi porządek, straż tez by zlikwidował :) :) :) :) :) :)
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie bardzo że Pan Przewodniczący jako przedstawiciel Władzy uchwałodawczej a także jako Dyrektor Szkoły - wychowawca młodzieży - popiera łamanie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie bardzo że Pan Przewodniczący jako przedstawiciel Władzy uchwałodawczej a także jako Dyrektor Szkoły - wychowawca młodzieży - popiera łamanie prawa.
Ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Radny nie popiera łamania prawa, podważa jedynie wysokość mandatu, a krytykowanie Radnego, który jest reprezentantem mieszkańców za to, że ich wspiera zakrawa na kpinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i nie wierzę własnym oczom.  Poziom agresji urzędników państwowych, bo wiadomo, że nie są to wypowiedzi chuliganów, sięga zenitu. Wyzywać kobietę za to, że nie przyjęła mandatu? Co się dzieje z naszym społeczeństwem? Wstyd. Najpierw powinno się wysłać ich na kurs podstawowych zasad kultury osobistej albo zrobić badania psychologiczne, a dopiero potem wysyłać do ludzi.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku dni śledzę na tym forum dyskusję na temat mandatu za plakaty reklamowe. Dziś zadziwiła mnie jedna rzecz. W centrum miasta na słupie zobaczyłam ulotkę. Jak zaczęłam przyglądać się dokładnie to okazało się że wciągu 15 min naliczyłam kilkanaście i nie są to reklamy sklepu motoryzacyjnego. Straż jest na urlopie czy tylko wybranym można je rozwieszać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybranym. Wybrani nie dostają też mandatów za parkowanie. Na dzienniku wschodnim poruszano już tą kwestię w innym wątku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobita powinna pobiegać z aparatem, będzie mieć materiał dowodowy do sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówcie co chcecie ale jak Kaczyński coś o sieci sklepów Biedronka wspomniał to zrobiła się z tego wielka darmowa reklama identycznie jest tu wiec koszt 500 zł mandatu to nic za taaaką reklamę i pomoc synowi w prowadzeniu działalności   pogratulować takiej mamy co się zna na promocji, marketingu i reklamie ;)       a co do reklamy to może ktoś wie co za działalność prowadzi syn owej Pani? może warto się zainteresować tą ofertą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha xD czytalem Slowo Podlasia i najbardziej rozsmieczyla mnie wypowiedz burmistrza. Jego zdaniem jedna niezadowolona osoba, ktora dostala mandat, nie moze rozwiazac strazy miejskiej tylko, ze nie wzial pod uwage tego, ze to nie jest tylko ta jedna kobieta, lecz wiekszosc mieszkancow chce ja rozwiazac i jesliby ktos zbieral podpisy, to na pewno uzbieralby wystarczajaca ilosc glosow, aby to zrobić. Mam nadzieje, ze Miedzyrzec za jakis krotki czas bedzie juz bez tej strazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha xD czytalem Slowo Podlasia i najbardziej rozsmieczyla mnie wypowiedz burmistrza. Jego zdaniem jedna niezadowolona osoba, ktora dostala mandat, nie moze rozwiazac strazy miejskiej tylko, ze nie wzial pod uwage tego, ze to nie jest tylko ta jedna kobieta, lecz wiekszosc mieszkancow chce ja rozwiazac i jesliby ktos zbieral podpisy, to na pewno uzbieralby wystarczajaca ilosc glosow, aby to zrobić. Mam nadzieje, ze Miedzyrzec za jakis krotki czas bedzie juz bez tej strazy.
Święta racja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straz miejska po krytyce  na roznych forach musi sie wykazac pokazac ze jednak "cos" robia. tak sie zastanawiam, za 500 zl +80 zl koszty sadowe tez bym rozreklamowal swoja firme  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie jakiś problem z czymś  ? kierujcie si e do niego  : http://alle.pl/fachowiec-poleca <-- on wam we wszystkim pomorze ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straz miejska po krytyce  na roznych forach musi sie wykazac pokazac ze jednak "cos" robia. tak sie zastanawiam, za 500 zl +80 zl koszty sadowe tez bym rozreklamowal swoja firme  :D
Za takie wykroczenie sąd daje nie więcej jak 100:) a może uniewinnić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu mów za siebie a nie za większość  !!!  A tak na marginesie Straż Miejska słusznie ukarała tą panią jeżeli ona uważa inaczej niech przedstawi swoje argumenty w Sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu mów za siebie a nie za większość  !!!  A tak na marginesie Straż Miejska słusznie ukarała tą panią jeżeli ona uważa inaczej niech przedstawi swoje argumenty w Sądzie.
To poczytaj sobie w necie jakie sądy dają kary za takie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Zarówiu się smieją że komendant od kilku dni psa nie wyprowadza na świeże powietrze. Biedna psina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Zarówiu się smieją że komendant od kilku dni psa nie wyprowadza na świeże powietrze. Biedna psina
Do Lidera z nimi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...