Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fatalna sytuacja finansowa stadniny w Janowie Podlaskim. Minister: to przez suszę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2019 r. o 15:53 Powrót do artykułu
...i tutaj minister ma wielką rację! Za czasów Treli pogoda była inna i zagraniczniacy przyjeżdżali całymi tabunami. Zemsta oderwanych od koryta owocuje teraz każdego roku. Zakazali obcym z obcym kapitałem przyjeżdżać na zakupy i do stadniny to mamy takie rezultaty. Tak Tusk działa w tej Brukseli i tak my na dole mamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też suszy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez dojną zmianę taka sytuacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieboraki te pisuary. Coś was Pan Bóg nie lubi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kwiczcie ZSLowcy oderwani od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tymi stadninami to się tak przejmujecie że myślicie że jak upadną to cała Polskę szlag trafił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przeczytałem tego debila, bydlaka zidiotyzowanego bolszewicką sektą pislam to przez moment zawahałem się gdzie ja jestem ! Coś tak ohydnego, bydlęcego z chlewa nie słyszałem jak żyje a mam 70 lat ! Gdzie się takie bydło rodzi bo nie wierzę, że na Polskiej Świętej Ziemi ! Ty bydlaku właśnie jesteś winny m.in. stadnin koni i całej Polski ! To ty skończony debilu głosowałej na to bolszewickie śmiecie, którego efekty właśnie zbierasz barbarzyńco ! Nie długo ciemny tępy stalinowski nieuku papieru ci zabraknie by ryj obcierać a na pustyni piosku ! Kanalio !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i tutaj minister ma wielką rację! Za czasów Treli pogoda była inna i zagraniczniacy przyjeżdżali całymi tabunami.  Zemsta oderwanych od koryta owocuje teraz każdego roku. Zakazali obcym z obcym kapitałem przyjeżdżać na zakupy i do stadniny to mamy takie rezultaty. Tak Tusk działa w tej Brukseli i tak my na dole mamy...
 tylko zamknięcie w chlewie tego pomiotła na minimum 25 lat odbuduje Polskę ! To bydło  niszczy ją bardziej rabując jak przed wiekami wandale ! Zap[łacicie zdrajcy i złodziej za to ! Już !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i tutaj minister ma wielką rację! Za czasów Treli pogoda była inna i zagraniczniacy przyjeżdżali całymi tabunami.  Zemsta oderwanych od koryta owocuje teraz każdego roku. Zakazali obcym z obcym kapitałem przyjeżdżać na zakupy i do stadniny to mamy takie rezultaty. Tak Tusk działa w tej Brukseli i tak my na dole mamy...
 tylko zamknięcie w chlewie tego pomiotła na minimum 25 lat odbuduje Polskę ! To bydło  niszczy ją bardziej rabując jak przed wiekami wandale ! Zap[łacicie zdrajcy i złodziej za to ! Już !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i tutaj minister ma wielką rację! Za czasów Treli pogoda była inna i zagraniczniacy przyjeżdżali całymi tabunami.  Zemsta oderwanych od koryta owocuje teraz każdego roku. Zakazali obcym z obcym kapitałem przyjeżdżać na zakupy i do stadniny to mamy takie rezultaty. Tak Tusk działa w tej Brukseli i tak my na dole mamy...
matko z córką, sam to wymyśliłeś czy tylko przeklejasz to co dostałeś z centrali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suweren jest już o krok o podjęciu decyzji o odsunięciu was, szkodniki, od żłoba. Wtedy dopiero będzie susza i te wszystkie tysiące biernych miernych ale wiernych PISiewiczów z posadkami w spółkach skarbu państwa albo agencjach rolnych rozpoczną pielgrzymki do pośredniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko zniszczą ci ignoranci, liczą się tylko Pieniądze i Stołki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma susza do przeprowadzonej aukcji. Na pewno środki finansowe zostały sprzeniewierzone. Pasze do koni i tak były kupowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paszli wy wont z Polski wy nienawistne brukselskie pastuchy. Do Tuska a nie prawdziwie polskie strony opluwać nienawiscia do patriotów i innych Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kwiczcie ZSLowcy oderwani od koryta.
 Zmień płytę, bo w kółko p......... to samo. Ty też kiedyś będziesz oderwany od koryta, przy którym pewnie teraz siedzisz. I co wtedy powiesz? Dokąd pójdziesz, skoro niewiele umiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Afera SKOK 2. Afera GetBack 3. Afera drugich pencji dla członków w rządzie PiS 4. Afera z dotacjami dla Rydzyka 5. Afera Sensus Group 6. Afera finansowania kampanii PiS z PCK 7. Afera z przetargiem na Caracale 8. Afera z wyłudzaniem VATu 9. Afera bilboardowa 10. Afera z senatorem Kogutem 11. Afera KNF 12. Afera z wieżowcami Srebrnej 13. Afera pensji NBP 14. Afera Miśka od Antoniego 15. Afera stadniny koni w Janowie Podlaskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie przez suszę tylko przez lekkomyślną politykę kadrową PIS. Po przejęciu władzy należało jak najszybciej wymienić wszystkich pracowników stadniny a nie tylko prezesów. Nie można zarządzać tak ważną instytucją bez usunięcia elementu o niskim współczynniku zaufania. Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Królowa nie pomogła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina Tuska, gloria PiS. Do przodu Polsko...oooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dotyczy ono (śledztwo) niegospodarności, do jakiej miało dojść w latach 2013-16." No patrz pan, taka niegospodarność i milionowe dochody, a tu przyszli tacy gospodarni gospodarze i susza jakiej nie było od początku istnienia tej stadniny obróciła w niwecz ich starania i doprowadziła do milionowych strat. Oj jaki biedny ten nasz obecny rząd i ich totumfaccy. Może, gdybym ich nie znała, to byłoby mi ich żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...