Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Francuska telewizja o programie 500 Plus. Odwiedziła Białą Podlaskę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2017 r. o 18:09 Powrót do artykułu
niech jeszcze francuska telewizja pokarzą jak emeryci po 30-45 latach pracy klepią biedę, żyją w nędzy, bez możliwości leczenia z powodu braku pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze nie pokazali jakie rodziny sie rozmnazaja za 500. Oni i tak robili dzieci po pijaku. Widac na ulicach w 80% co to za rodzimy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
niech jeszcze francuska telewizja pokarzą jak emeryci po 30-45 latach pracy klepią biedę, żyją w nędzy, bez możliwości leczenia z powodu braku pieniędzy.
 Więcej widzę emerytów którzy łażą po lekarzach "przebadać się" nawet jak nic im nie dolega. Wymuszają skierowania na różne badania a ten potrzebujący nie może się dostać , bo emeryt który ma całe dnie wolne zajął mu kolejkę. Jakby było trzeba dopłacać 5-10 procent do wszelkich procedur/badań to zobaczyłbyś ze kolejki zmniejszają się o 40-50 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I francuzi padli ze śmiechu z powodu tych ~100 euro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakos 500+ nie przekonuje mnie do tego by mieć drugie dziecko zostane przy jednym i patrząc po okolicy to nie jestem sama w mojej miejscowości ostatnie dziecko urodziło się 3 lata temu. A wzrost urodzeń moim zdaniem jest dlatego że osoby mające 30 i +30 lat decydują się na dziecko a te roczniki były bardzo liczne. A francuska tv niech opowie ile oni dają dla rodzin z dziećmi to każdy zrozumie dlaczego tam jest tyle arabstwa z dziećmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Szkoda ze nie pokazali jakie rodziny sie rozmnazaja za 500. Oni i tak robili dzieci po pijaku. Widac na ulicach w 80% co to za rodzimy :)
 Dokładnie. Jak widzę twoją rodzinę to wstyd się przyznać, że cię znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tuSSk i kłamacz mówili, ze nie da sie zwiększyc przyrostu naturalnego w Polsce. BRAWO PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze niech wyjasnia Polakom ja to sie stalo. ze nagle kupujemy o 27% wiecej plaiwa ???? Co sie dzialo do tej pory... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
undefined napisał:
niech jeszcze francuska telewizja pokarzą jak emeryci po 30-45 latach pracy klepią biedę, żyją w nędzy, bez możliwości leczenia z powodu braku pieniędzy.
Więcej widzę emerytów którzy łażą po lekarzach "przebadać się" nawet jak nic im nie dolega. Wymuszają skierowania na różne badania a ten potrzebujący nie może się dostać , bo emeryt który ma całe dnie wolne zajął mu kolejkę. Jakby było trzeba dopłacać 5-10 procent do wszelkich procedur/badań to zobaczyłbyś ze kolejki zmniejszają się o 40-50 %
a ty .... mam nadzieję, że jeszcze przed emerytura tak sie rozchorujesz, że aby dojśc do lekarza będziesz musiała sobie dopłacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
undefined napisał:
Szkoda ze nie pokazali jakie rodziny sie rozmnazaja za 500. Oni i tak robili dzieci po pijaku. Widac na ulicach w 80% co to za rodzimy :)
Dokładnie. Jak widzę twoją rodzinę to wstyd się przyznać, że cię znam.
uderz w stół, nożyce sie odezwą, co, zrobiona byłaś po wódzie czy winie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiące karaluchów w mieszkaniu. "Dzieci się boją, nie mogą spać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedziła Białą Podlaską - tak powinno się po polsku pisać. Ale to jest po francusku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jeszcze Francuzów poinformować, że według sondaży wreszcie mamy w Białej Podlaskiej taki dobrobyt, że Francja wymięka. Otóż z najnowszych badań ankietowych wyszło, że prezydent miasta, starosta i wójt jedzą mięso, a mieszkańcy kapustę. Po analizie danych przeprowadzonych przez najlepszych ekspertów unijnych do Brukseli i Strasbourga przesłano informację, z której wiarygodnie wynika, że mieszkańcy Białej Podlaskiej, ...... średnio jedzą ..... gołąbki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Trzeba jeszcze Francuzów poinformować, że według sondaży wreszcie mamy w Białej Podlaskiej taki dobrobyt, że Francja wymięka. Otóż z najnowszych badań ankietowych wyszło, że prezydent miasta, starosta i wójt jedzą mięso, a mieszkańcy kapustę. Po analizie danych przeprowadzonych przez najlepszych ekspertów unijnych do Brukseli i Strasbourga przesłano informację, z której wiarygodnie wynika, że mieszkańcy Białej Podlaskiej, ...... średnio jedzą ..... gołąbki.
 jak kapustę przecież macie 500+ za darmo, widać jak w białej lenią się i rozmnażają zamiast pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie o statystykach GUS, ale nie wspomina się, że wiele z tych narodzin to rodziny patologiczne, a dzieci skazane na "bidul", albo poniewierkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem samotną matką i nie oznacza że jestem patologią. Ludzie wszędzie widzą za płotem a u siebie nie. Są normalne rodziny którym zwyczajnie się nie udało. Nie można wszystkich z góry oceniać nie znacie powodu dla którego ludzie żyją tak a nie inaczej. Czy ktokolwiek ktoś zapytał osobę która pije dlaczego to robi? Alkoholizm to też choroba i nie którzy nie umieją sobie z tym radzić. Ludzie powinni się otwierać na innych a nie wszystko komentować i każdego obgadywać. W Polsce alkoholizm był już dawno tylko teraz kiedy weszło +500 wszyscy to zaczeli zauważać. A kiedyś też pijane matki się zdarzały bardzo często.  Moim zdaniem każdy jest inny i układa życie tak jak chce. Sam wybiera swoją drogę i nią kroczy. Patologiczne rodziny były są i będą tyle że nie tylko takie rodziny dostają pieniądze. Są też rodziny które żyją normalnie tyle że biedniej. Więc nie wszystkim pomieszało się w głowach. Trzeba też i to zauważać skoro tak wszystko jest krytykowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogli odwiedzic lokalne bidronki, zeby zobaczyc jak lokalana spolecznosc przelewa piec setek plus na wysoki procent :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sugerujesz że Ci bezdomni i żule po sześćdziesiątce to z 500+ piją? :D Ale jaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz niech odwiedzą Suchą Beskidzkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach pomyśleć czym byłaby Polska gdyby nie to wieloletnie złodziejstwo i haniebny okrągły stół. Gdyby te pieniądze trafiły do Polaków i służyłyby rozwojowi kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...