Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gęś: Śmierć podczas pościgu policyjnego. Toyota rozbiła się na drzewie

Utworzony przez qasdfg, 16 stycznia 2011 r. o 12:36
NIE BĄDZ TAKI PEWNY...NIGDY NIC NIE WIADOMO....NIE ZNAŁEŚ GO TO ZAMKNIJ RY.....J!!! ROZUMU TO TY RACZEJ NIE POSIADASZ....CO CÓŻ TACY LUDZIE JAK TY TEŻ NIESTETY CHODZĄ PO TYM ŚWIECIE.....ŁATWO JEST OCENIAĆ INNYCH SZCZEOLNIE JAK KTOŚ JUŻ NIE MOŻE SIĘ OBRONIĆ...CIEKAWE CZY BYŁ BYŚ TAKI CWANY I TO SAMO POWIEDZIAŁ BYŚ JEGO RODZICOM,BRACIOM, SIOSTRZE W TWARZ....ŻAL MI CIĘ NAPRAWDE.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zlitujcie się , zmarłemu nie są wasze kłótnie do niczego potrzebne .Modlitwa jak najbardziej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy Cię nie zapomnę.... napisał:
Ale wy ludzie tępi jesteście nie znaliście Adama to co wy możecie go osądzać...???? Nie wiecie co było powodem tego...każdy z was ma coś za uszami i tego nie widzicie tylko obcych ludzi oceniacie....Jak można powiedzieć że dobrze mu tak....mam nadzieję ze was albo waszą rodzine tez taka tragedia spotka.... byłam dzisiaj na jego pogrzebie...było tyle łez...tyle kwiatów...i ta rozpacz rodziny...zostawił małą córeczkę..... Cieszę się że miałam tą przyjemność poznania go... Byłeś super przyjacielem...nigdy Cię nie zapomnę...Spoczywaj w Pokoju...
A co Ty nam tu z małą córeczą wyjeżdżasz? To tatuś o niej nie pomyślał wciskając gaz w podłogę. I o ukochanej żonie też nie pomyślał jadąc na disco i zostawiając je same.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
smieszne jest to ze ukrywacie sie pod nickami a pewnie w realu w d*** mu wlaziliscie
podpisz się jeśli nie brak ci odwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ZONĄ MU SIE NIE UKLADALO...A O CORECZCE ZAWSZE MYSLAL.....TO ZONA JEGO ZOSTAWILA A NIE ON JA.....NIE WIESZ TO NIE KOMENTUJ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy Cię nie zapomnę.... napisał:
Z ZONĄ MU SIE NIE UKLADALO...A O CORECZCE ZAWSZE MYSLAL.....TO ZONA JEGO ZOSTAWILA A NIE ON JA.....NIE WIESZ TO NIE KOMENTUJ!!!!
mogę nie komentować, co mi tam, ale to dziwne że z żoną się nie układało, z policją się nie układało, a z tobą się układało a z tobą zaczęło się układać zanim z żoną przestało czy później, hę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mogę nie komentować, co mi tam, ale to dziwne że z żoną się nie układało, z policją się nie układało, a z tobą się układało a z tobą zaczęło się układać zanim z żoną przestało czy później, hę?
Pięknie to ująłeś co chciałam właśnie napisać.Bardzo wyrozumiała i współczująca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' timestamp='1295382027' post='425845'] mogę nie komentować, co mi tam, ale to dziwne że z żoną się nie układało, z policją się nie układało, a z tobą się układało a z tobą zaczęło się układać zanim z żoną przestało czy później, hę? BYŁ MOIM SĄSIADEM A TOBIE NIC DO TEGO!!!!DOBRZE GO ZNAŁAM I WIEM W JAKIEJ BYŁ SYTUACJI...TU GDZIE MIESZKAŁ WSZYSCY SIĘ ZNAJĄ... A TY TAKIE CZYSTE MASZ SUMIENIE ŻE INNYCH OCENIASZ??? DLA CIEBIE I ON BYŁ WINNY I JA TEZ TYM ŻE GO BRONIE...BRONIĘ GO BO SAM SIĘ JUŻ NIE OBRONI..ON JUŻ NIE ŻYJE I KTOŚ INNY BĘDZIE GO SĄDZIĆ NIE BAW SIĘ W WSZECHMOGĄCEGO!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy Cię nie zapomnę.... napisał:
BYŁ MOIM SĄSIADEM A TOBIE NIC DO TEGO!!!!DOBRZE GO ZNAŁAM I WIEM W JAKIEJ BYŁ SYTUACJI...TU GDZIE MIESZKAŁ WSZYSCY SIĘ ZNAJĄ... A TY TAKIE CZYSTE MASZ SUMIENIE ŻE INNYCH OCENIASZ??? DLA CIEBIE I ON BYŁ WINNY I JA TEZ TYM ŻE GO BRONIE...BRONIĘ GO BO SAM SIĘ JUŻ NIE OBRONI..ON JUŻ NIE ŻYJE I KTOŚ INNY BĘDZIE GO SĄDZIĆ NIE BAW SIĘ W WSZECHMOGĄCEGO!!!!!!
on był niewinny, winni są: Toyota Motor Corporation że takiego bubla wyprodukowała Policja że go zatrzymywała Drzewo że wtargnęło pod Toyotę GDDKiA że nie było tam autostrady też się kiedyś z sąsiadką bawiłem w pana doktora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' timestamp='1295383640' post='425872'] on był niewinny, winni są: Toyota Motor Corporation że takiego bubla wyprodukowała Policja że go zatrzymywała Drzewo że wtargnęło pod Toyotę GDDKiA że nie było tam autostrady też się kiedyś z sąsiadką bawiłem w pana doktora to ze ty jestes pojebe... nie znaczy ze i wszyscy..ty a z mamusia tez sie bawiles w doktora???? ty moze inne zabawy znasz hehehe madro glupi jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mario a od kiedy ty masz prawko ze piszesz takie glupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
to ze ty jestes pojebe... nie znaczy ze i wszyscy..ty a z mamusia tez sie bawiles w doktora???? ty moze inne zabawy znasz hehehe madro glupi jestes
no dobra dobra, jak ktoś woli woli z sąsiadem to nic mi do tego, nie musisz mnie od razu wyzywać od hetero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie , a światłość wiekuista niech mu świeci na wieki .Niech odpoczywa w pokoju na wieki wieków amen .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się stało to wielka tragedia.Adam by żył; gdyby nie jechał bez prawka, gdyby nie pił i nie ćpał. gbyby zatrzymał się do kontroli to nikt by go nie gonił-dołek, mandat, wyrok w zawiasach lub ucieczka.to jego wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janusz napisał:
mario a od kiedy ty masz prawko ze piszesz takie glupoty
a tobie h.j do tego lepiej pilnuj swojej żony bo ktoś podprowadzi ci ją jak ty kiedyś koledze:) ale kto by ją chciał żenada dawny chcą opiniować innych-zacznij od siebie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Międzyrzeca napisał:
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie , a światłość wiekuista niech mu świeci na wieki .Niech odpoczywa w pokoju na wieki wieków amen .
jeden normalny człowiek.... a tak propo to człowieku zastanow sie co mowisz skoro lubisz zabawy to zapros kolezanke czy sasiadke jak tam sobie wolisz i sie pobaw nawet w cala klinike nie tylko w doktora....chyba masz jakis uraz z dziecinstwa hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irej napisał:
a tobie h.j do tego lepiej pilnuj swojej żony bo ktoś podprowadzi ci ją jak ty kiedyś koledze:) ale kto by ją chciał żenada dawny chcą opiniować innych-zacznij od siebie:)
wiesz tutaj widze ze sa tylko ludzie co czyjes bledy widza...dobrze jest kogos zgnoic bo o sobie przeciesz nie napisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeden normalny człowiek.... a tak propo to człowieku zastanow sie co mowisz skoro lubisz zabawy to zapros kolezanke czy sasiadke jak tam sobie wolisz i sie pobaw nawet w cala klinike nie tylko w doktora....chyba masz jakis uraz z dziecinstwa hehehehe
ejjj tyyyyyyyy to było do tej sąsiadki nigdy cię nie zapomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janusz napisał:
ten caly mario to chyba kocha inaczej
najbardziej ciebie:)ale jednak woli twoją piękną żonę:) żenada!!! ale kretynów nie brak niestety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
To co się stało to wielka tragedia.Adam by żył; gdyby nie jechał bez prawka, gdyby nie pił i nie ćpał. gbyby zatrzymał się do kontroli to nikt by go nie gonił-dołek, mandat, wyrok w zawiasach lub ucieczka.to jego wybór
być może masz rację..ale on był tylko człowiekiem który też popełniał błędy jak każdy z nas. Na pewno gdyby mógł to cofną by czas...nie zawsze podejmuje się dobre decyzje nie ma człowieka nie omylnego...Adam za swój błąd zapłacił najwyższą cenę...NIECH SPOCZYWA W POKOJU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...