Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ginekolog skazana

Utworzony przez gośka, 11 marca 2008 r. o 22:26
W artykule jest ewidentny błąd, za który dziennik powinien ponieść konsekfencje. Otóż nikomu nie udowodniono, że zbyt mocno pociągnął za główkę dzecka. Kto był na ogłoszeniu wyroku, to powinien doskonale wiezieć, a nie pisać bzdury o położnej, że to niby ona zrobiła. Dalej przeczytamy, że została ona uniewinniona, więc gdyby pociągnęła zbyt mocno to by była winna a nie uniewinniona. Na drugi raz informację dziennikarze powinni sprawdzać, a nie pisać głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzienniku szmatławcu piszą co chcą i jak chcą!!! Ja głownei obserwuje Podlasie Ten Pan Pietrzela to jakis dziwny zakompleksiony człowieczek, który również manipuluje informacjami. Dziennik widze znany jest z tego. DLatego apeluje przestańmy kupować to COs co chce sie nazywac gazeta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorze, beleczka. Beleczka w oku? Jak się ona nazywa? Twój problem to Pietrzela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny, na tej ginekologii w Radzyniu było już chyba nazbyt wiele tragedii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpital w Radzyniu Podlaskim nadaje się do likwidacji. jest to fabryka wykańczania ludzi i umieralnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze M. Pietrzela, gratulacje za odwagę i obiektywizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital nadaje się w/g mnie do prywatyzacji, ale uczciwej. Na pewno byli byśmy zadowoleni teraz i tak trzeba płacić żeby się dobrze wyleczyć. Tylko podwójnie płacimy za usługi. Paranoja. A druga sprawa to jest mało lekarzy z powołania. Cwaniaków i łapówkarzy za to mnóstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni wszystkim odebrać prawo do wykonywania zawodu. Zabiłem dziecko i nic... mogę dalej to samo robić. Naraziłem pacjentkę na utratę zdrowia... to nic nie moja kobieta czy żona. Wiem, że każdemu zdarzają się błędy, ale czy nie wystarczyło zbadać przed porodem pacjentki i zdecydowac o cesarce? A może nie dała w łapę... Kurcze na jakim świecie my zyjemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...