Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grabowiec: wypadek z udziałem rowerzysty na drodze nr 19

Utworzony przez denis, 4 lutego 2013 r. o 09:17
dziad spier***il busem z miejsca wypadku....:\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co on tam robił rowerem! Może wpadł w poślizg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do pracy pewno jechal, niedaleko jest jakis zaklad stolarski, jechalem rano do roboty i widzialem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne był po promilach albo auto mial wadliwe i uciekł. Żal takich ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam prawdopodobnie niebieskiego busa z lekka wgniatka na prawym przodzie lub boku z polamana obudowa lusterka bez szkla z gory dzieki... za pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
denis widziales cale zdarzenie?? albo samochod ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety calego nie, ale jak dobrze pamietam samochod byl jakis ciemny granatowy i napierniczal szybko w strone radzynia. moze na cpn zajedz zobacz flm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sluchaj denis czy umiesz rozpoznac marke samochodu, jest to dla mnie wazne , chcial bym sie z Toba skontaktowac , gdyz w wypadku bardzo ucierpial moj tato;( , napisz na poczte moja jakis kontakt do siebie, hrypa@o2.pl czekam na jaki kolwiek kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
denis napisz mi chociaz gadulca na poczte chcial bym porozmawiac o tym wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...