Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Grzyb, robaki, szczury. Moje dziecko jest pogryzione" Mieszkanie komunalne nie do zamieszkania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2016 r. o 06:51 Powrót do artykułu
Kilkadziesiat czy tez kilkanaście lat na garnuszku podatnikow!!??? Najwyzszy czas zmienic ustawy z zapisami na prezenty na taka, która pozwala na kilkuletnia pomoc I wsparcie. Kilkuletnia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas skończyć z gów...ym socjalizmem i życiem tysięcy nierobów i kombinatorów z wiecznych zasiłków, zapomóg i ostatnio z 500+. Są tacy którzy z socjalu osiągają nawet i 6 tys zł - czy to jest normalne ? Jedni zap...ją żeby zarobić na siebie i swoje rodziny a inni tylko łapę wyciągają i mówią- "dawać bo mi się należy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurr kobieta ma niepelnosprawne dziecko! Nalezy sie jej pomoc spoleczenstwa. Mieszkanie zagrzybione jest niebezpueczne dla zdrowia. Jezeli jest system pomocy musi byc on wprowadzony rzetelnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony Szanownej Pani należny współczuć, z drugiej zaś nie można powodować że Pani będzie na garnuszku podatników. Przeraża mnie to że ludzie zajmujace mieszaknia komunalne są niesamowicie roszczeniowi, nie szanuja cudzej włąsnosci, nie płacą czynszu, bo im się wszytsko nalezy.... A może czas Pani dać wętkę a nie rybę ? Pomóc znaleźć pracę i porozumieć się z pracodawcą aby część wynagrodzenia szla na czynsz ? Niestety ten sam problem jest w Lublinie....osoby mieszakjące w komunalnych uważają że wszytsko im wolno, bo im się należy, tylko zapominają o tym że własność jest prawem swiętym i nietykalnym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ma gdzie mieszkać w innym budynku to po co tej pani mieszkanie komunalne? To że mieszka w nim od urodzenia nie znaczy że musi w nim umrzeć. Mieszkanie komunalne jest narzędziem do usamodzielnienia, powinno być przyznawane na czas niezdolności ludzi do samodzielnego funkcjonowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz. Współczuje tej Pani niepełnosprawności syna, ale ona jest w stanie wyprowadzić się stamtąd i mieszkać w innym mieszkaniu, tak? I płacić za nie jak normalny człowiek, tak? To dlaczego ktoś jej pozwala zajmować lokal komunalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez przytoczone sa slowa kobiety:"nie stac mnie utrzymywac dwoch mieszkan"-wiec chyba zarzadca ma troche racje z tym rozwiazaniem umowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest burmistrz? zapewne modli się w kościele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie nie podoba to niech sobie wynajmie mieszkanie na wolnym rynku albo kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję tej pani niepełnosprawnego dziecka, jednak uważam że przesadza. Może niech poda, ile w sumie otrzymuje pomocy z zewnątrz i jak to się ma do ludzi mających swoje domy, płacących podatki, robiących w nich remonty i kupujących opał? Ja nigdy nie miałem pomocy z socjalu, a na studiujące dzieci nawet pińcet;) nie należy się. Mieszkam na wsi, więc wszędzie trzeba dojechać, bo i pracować musowo;))a grzyb na ścianach normalka, więc stosuje się odpowiednie preparaty i ociepla ściany. Choroby też się zdarzają, a leki kosztują majątek. Do kogo mam iść po pomoc???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz przegiecie paly Skoro pani zajmuje lokal to prosze sobie go odnowic na wlasny koszt a co do szczurow sa trutki i lapki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
44 napisał:
Może czas skończyć z gów...ym socjalizmem i życiem tysięcy nierobów i kombinatorów z wiecznych zasiłków, zapomóg i ostatnio z 500+. Są tacy którzy z socjalu osiągają nawet i 6 tys zł - czy to jest normalne ? Jedni zap...ją żeby zarobić na siebie i swoje rodziny a inni tylko łapę wyciągają i mówią- "dawać bo mi się należy".
też tak uwaam, i mam nadzieję, że tych cholerne pisowce szlag trafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chcę od miasta młodego, zdrowego chłopa, bo mojemu zdrowie  wysiada i nie daje rady robić kolejnych dzieci po to aby mieć 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Jolanta Kosidło jest sprytną manipulatorką-dlaczego nikt nie przeprowadzi wywiadu z sąsiadami?tyle lat mieszkała na Koszarach i kto najlepiej wie o sytuacji?SĄSIEDZI. Jak się dba tak się ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...