Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestorzy stoją w kolejce, ale biurokracja ma czas

Utworzony przez babylon, 25 czerwca 2008 r. o 08:47
Najwyższy czas wziąć się za "pomysły" Wójta i uporządkować sprawy w gminie.Proponuję oficjalnie cofnąć wyróżnienie "Grunt na Medal" od początku było wiadomo że gmina nie posiada żadnych terenów pod inwestycje. Były to mrzonki wójta, który wprowadził w bład komisje rozpatrującą wnioski zgłoszone do Ogólnopolskiego Konkursu "Grunt na Medal". Wogóle wójt miał szereg "genialnych" pomysłów m.in. budowa elektrowni wiatrowych na gruntach b.PGR Halasy na gruntach które nie były własnością gminy. Dziennik Wschodni tez o tym pisał. I co z tego wyszło "nici" ani elektrowni, ani taniego prądu obiecywanego przez wójta. Dziwne że przez tyle lat ludzie idą i głosuja na tego "wizjonera", który poza własnym biznesem rozkręconym na majątku gminy nic jeszcze konkretnego nie zrobił. Może czas zainteresować się bliżej gminą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ni ma gupich!! Nikt tego nie odrolni. Najpierw trzeba zgodę CBŚ, CBA, PO tzn policji obywatelskiej, prokuratury itd. Nikt nie zaryzykuje decyzji bo cele w więzieniach nie spełniają standardów europejskich i są przepełnione więc areszt wydobywczy może być mało komfortowy. A jak już się wyjaśni że wszystko było uczciwie to znajdą innego haka zeby uzasadnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając tego wójta i jego podejście do spraw gospodarki rynkowo-rodzinnej, można sie spodziewać, że zaraz po tym jak państwo przekaże grunty gminie wydzierżawi ona teren jakiejś firmie pokroju Kruszbud. Otwarta tam zostanie zaraz kopalnia piachu (legalnie bądź nie) i rodzina wójta przystapi do budowania słynnych w całej Polsce dróg w uproszczonej technologii zwanej michalówką, tzn cement i bezwartościowy piach. A tak w ogóle to jest skandal że gmina zgłasza do konkursu nie swoje grunty i co gorsza jako kompletnie pozbawiona jakichkolwiek praw do ziemi zdobywa nagrodę. Szkoda, że wójt prywatnie jako Roman M. nie zgłosił tego terenu do konkursu. Też zapewne by wygrał, a cały splendor spłynąłby na niego. Jedyny problem to taki, że aby wypełnić wniosek konkursowy, to trzeba mieć komputer i znać podstawy jego obsługi, a z tym u Romka krucho(by nie rzec beznadziejnie). Ale po co się ma przyjaciół arbuzów w sejmie, rządzie i władzach województwa. Pomogą i wszystko pójdzie zgodnie z planem, chyba że w sadzie się popieprzy i Romka skażą, a tego to już nie chcemy, bo wszyscy przyjaciele sie odwrócą. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez wielce sznowny wójt robi sobie kpiny z poważnych instytucji. Strona www.miedzyrzecgmina.pl chwalmy się bo nas nie chwalą. Ładne zdjęcia z wręczenia wyróżnienia. Brawo panie wójcie, oby tak dalej. Ale na kłamstwie i oszustwie daleko sie nie zajedzie. W ofercie na stronie internetowej w dalszym ciągu figuruje zapis że "stan prawny uregulowany", ale dla kogo chyba nie dla pańskiej mrzonki. Brawo, Brawo. Współczuje panu redaktorowi że dał się wpuścić w przysłowiowe maliny. To nie jest wina urzędników - to głupota wójta, szanowny panie redaktorze. Najlepszy teren inwestycyjny w województwie okazał wielkim niewypałem. Jak na to zareaguje Polska Agencja Informacji i Iwestycji Zagranicznych - organizator konkursu, Ministerstwo Gospodarki i Urząd Marszałkowski. Jestem za cofnięciem tego certyfikatu - publiczne ogłoszenie na całą Polskę oszustwa jakie popełnil niezbyt spełniony wójt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klos napisał:
Znając tego wójta i jego podejście do spraw gospodarki rynkowo-rodzinnej, można sie spodziewać, że zaraz po tym jak państwo przekaże grunty gminie wydzierżawi ona teren jakiejś firmie pokroju Kruszbud. Otwarta tam zostanie zaraz kopalnia piachu (legalnie bądź nie) i rodzina wójta przystapi do budowania słynnych w całej Polsce dróg w uproszczonej technologii zwanej michalówką, tzn cement i bezwartościowy piach. A tak w ogóle to jest skandal że gmina zgłasza do konkursu nie swoje grunty i co gorsza jako kompletnie pozbawiona jakichkolwiek praw do ziemi zdobywa nagrodę. Szkoda, że wójt prywatnie jako Roman M. nie zgłosił tego terenu do konkursu. Też zapewne by wygrał, a cały splendor spłynąłby na niego. Jedyny problem to taki, że aby wypełnić wniosek konkursowy, to trzeba mieć komputer i znać podstawy jego obsługi, a z tym u Romka krucho(by nie rzec beznadziejnie). Ale po co się ma przyjaciół arbuzów w sejmie, rządzie i władzach województwa. Pomogą i wszystko pójdzie zgodnie z planem, chyba że w sadzie się popieprzy i Romka skażą, a tego to już nie chcemy, bo wszyscy przyjaciele sie odwrócą. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Bardzo mi sie podoba okreslenie "michałówka" faktycznie taka technologię budowy dróg opracowano w Międzyrzecu Podlaskim ul. Warszawska 20 a wykonuje ja zaprzyjaźniona firna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można byc tak bezczelnym i ioferowac nie swoje tereny. Dodatkowo zgłaszając je do ogólnopolskiego konkursu. To chyba tzw. szczyt szczytów głupoty wójta i pracowników od tzw. promocji. Dobrze sie spisali. A co by było gdyby ktoś zgłosił włości wójtowskie /prywatne / do sprzedaży lub zagospodarowania? Bo teraz on wystepuje w roli cierpiętnika bo chciał dobrze dla gminy, dla bezrobotnych - bo szwedzi, japończycy pchają się, a on nie może im dać ani kawałka obiecanego nie swojego gruntu. Może by tu powstała druga Japonia, lub Irlandia. Wizjoner bez pokrycia. Może Pan Filipiuk jako radny powiatowy pomoże? chyba tylko płakac nad głupotą tych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenuś napisał:
Może Pan Filipiuk jako radny powiatowy pomoże?
W czym ma pomóc, bo nie rozumię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Redaktorze, zna Pan doskonale wójta, pisał Pan nie raz na jego temat, znał Pan jego różne pomysły wiele bez pokrycia a teraz jak niewidomy słucha Pan tych bzdur i atakuje urzędników w ANR co oni temu są winni. Nikt z nich nawet nie wiedział o "genialnym" pomysle wójta. Konkurs odbył sie w roku 2007, a wójt do ANR wystąpił dopiero w marcu 2008. ANR jako właściel gruntu mógłby na tym nieźle zarobić, a wójt chce 67 ha za darmo. Gdyby faktycznie jakimś cudem gmina pozyskała te grunty - ciekawe kto by na tym zarobił najwięcej wójt czy gmina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W czym ma pomóc, bo nie rozumię?
"Musimy wszystkimi siłami walczyć o realizacje planów wójta". cytat z artykułu - IWESTORZY STOJĄ W KOLEJCE, ALE BIUROKRACJA MA CZAS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to nie wiem jak to jest na tym forum ale czytając te wątki jestem zbulwersowany. Odnośnie tego tematu znam tą sprtawę bardzo dobrze i nie jestem stronniczy nie bedę bronił ani wójta ani agencji , ale siędziwie wam ludziom wypowiadającym sięna forum jak można coś pisać nie znając sprawy - wydawać sądy nad kimśi nad czymśnie znając tak naprawdęludzi o których piszecie. I pytanie do was "czy wy chodzicie do kościoła" ? Bo jak nie to możecie p[isać co wam siętylko podoba kłamać, wyzywać itd. ,ale jak chodzicie do kościoła to nie wiem jak wy możecie z podniosioną głową staćna mszy niedzielnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lever napisał:
Ja to nie wiem jak to jest na tym forum ale czytając te wątki jestem zbulwersowany. Odnośnie tego tematu znam tą sprtawę bardzo dobrze i nie jestem stronniczy nie bedę bronił ani wójta ani agencji , ale siędziwie wam ludziom wypowiadającym sięna forum jak można coś pisać nie znając sprawy - wydawać sądy nad kimśi nad czymśnie znając tak naprawdęludzi o których piszecie. I pytanie do was "czy wy chodzicie do kościoła" ? Bo jak nie to możecie p[isać co wam siętylko podoba kłamać, wyzywać itd. ,ale jak chodzicie do kościoła to nie wiem jak wy możecie z podniosioną głową staćna mszy niedzielnej?
stary nie mieszaj do tego kościoła, obudź sie przekret jest przekretem i tyle. A może ty jesteś mocno moherowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenuś napisał:
"Musimy wszystkimi siłami walczyć o realizacje planów wójta"
Chodzi Ci tylko o to, że "arbuz trzyma z arbuzem"? Ale ten M.F z artykułu jest z Berezy, a tamten "ważny"z Drelowa? Przeprowadził się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chodzi Ci tylko o to, że "arbuz trzyma z arbuzem"? Ale ten M.F z artykułu jest z Berezy, a tamten "ważny"z Drelowa? Przeprowadził się?
Pracuje w Drelowie, meszka w Berezie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam wpisy na forum i strasznie mnie drażnią wpisy przydupasów wójta. Ich żałosna próba zwrócenia dyskusji na ślepe tory(powołanie sie na kościół) i tak nie uchroni wójta od oceny jego rządów. Jeśli Michaluk jest dla kogoś jakimkolwiek autorytetem czy dobrym gospodarzem to niech napisze dlaczego tak uważa, poda jakieś konkrety, które upoważniają go do wygłaszania takich opinii. W opinii zdecydowanej większości mieszkńców gminy wystarczy porozmawiać na ulicy czy przy sklepie, jest on złym wójtem. Mówią tak nie wiedząc o wielu przekrętach jakie ma na sumieniu. Twierdzą jedynie że kazdy nastepny tez będzie kradł i kombinował. Swoje panowanie w gminie wójt zawdzięcza jedynie braku wiary w lepszą przyszłość i powszecgnemu marazmowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam uważam że wójt jest ok. Piach nam nawoził ponoć za darmo. niedługo ma robic betonówke i z domu prawie sucha nogą dojadę do szosy. A jesli sobie nawet coś tam kręci na boku to znaczy że jest sprytny. Zreszto wszyscy tak robia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie niektórzy podejrzewają że nasz wójt też był T.W. Ciekawe, bo to by wiele wyjaśniało. może mamy w gminie Bolka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lever napisał:
Ja to nie wiem jak to jest na tym forum ale czytając te wątki jestem zbulwersowany. Odnośnie tego tematu znam tą sprtawę bardzo dobrze i nie jestem stronniczy nie bedę bronił ani wójta ani agencji , ale siędziwie wam ludziom wypowiadającym sięna forum jak można coś pisać nie znając sprawy - wydawać sądy nad kimśi nad czymśnie znając tak naprawdęludzi o których piszecie. I pytanie do was "czy wy chodzicie do kościoła" ? Bo jak nie to możecie p[isać co wam siętylko podoba kłamać, wyzywać itd. ,ale jak chodzicie do kościoła to nie wiem jak wy możecie z podniosioną głową staćna mszy niedzielnej?
wazeliniarz. w którym pokoju pracujesz w UG jeżeli umiesz logicznie mysleć przeczytaj sobie dokładnie co napisane jest w artykule i o ile umiesz wyciągac wnioski /w co bardzo watpię/ to zrozumiesz że siedzisz w bagnie po uszy - wazeliniarzu a do kościoła może byś zaczął w końcu chodzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldi napisał:
Ja tam uważam że wójt jest ok. Piach nam nawoził ponoć za darmo. niedługo ma robic betonówke i z domu prawie sucha nogą dojadę do szosy. A jesli sobie nawet coś tam kręci na boku to znaczy że jest sprytny. Zreszto wszyscy tak robia.
Sprawdź faktury wystawione przez Kruszbud to bedziesz widział pomoć za darmo. A betonówke to będziesz sam zapieprzał jak przywiozą cement. Zobaczysz. On nie jest sprytny on jest bezczelny. Dziwic sie trzeba tylko radnym że gapia się w niego jak sroki w pusty gnat. A szef doi gmine ile się tylko da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to wszystko czytam i się zastanawiam. Kto jest lepszym PANEM? Wasz wójt, czy nasz burmistrz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miastowy napisał:
Tak to wszystko czytam i się zastanawiam. Kto jest lepszym PANEM? Wasz wójt, czy nasz burmistrz?
Wójt panoszy sie w gminie 16 lat, Burmistrz pracuje 16 miesięcy - nie ma żadnego porównania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 130

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...