Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestorzy stoją w kolejce, ale biurokracja ma czas

Utworzony przez babylon, 25 czerwca 2008 r. o 08:47
Co to za zad***e ta Koszelówka ????????? Mamy szczęscie do "spadochroniarzy" którzy rządzili, lub rządzą miastem i gminą!!!!!!!!!!! np. S. Żmijan - poseł b. prezes PDM 'spadochroniarz" gdzies k. Zamościa, czy Chełma Jarosz - b. Burmistrz Miasta i b. senator - "spadochroniarz" spod Rzeszowa Lesiuk - b. Burmistrz Miasta - "spadochroniarz" z gminy Międzyrzec Michaluk - wójt gminy - "spadochroniarz" z gminy Kornica a gdzie rodowici mieszkańcy miasta i gminy, czyżby byli nieudacznikami, że rządzą nimi spadochroniarze?????????????????? Dlaczego w wyborach stawiamy na obcych dlaczego im wierzymy, dlaczego im powierzamy los naszego miasta, czy gminy czy oni znają nasze wszystkie potrzeby, czy rozumieją ludzi, czy też tylko obłowia się i znikają wiemy jak to się skończy, a głosujemy na nich!!!!!!!!!! DLACZEGO ??????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Códze chwalicie swego nie znacie. To już chyba taka przypadłść Międzyrzeca i okolic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytaj i odpowiedz? Czy jeszcze kiedykolwiek będziesz głosował na PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R800 napisał:
Pisaliśmy na temat poczynań wójta gminy Międzyrzec Podlaski jako niewydarzonego pomysłodawcy inwestycji i "laureata" konkursu "Grunt na medal" którym oszukał organizatorów konkursu, potencjalnych inwestorów i mieszkańców gminy robiąc im złudne nadzieje że dzięki jegi "inicjatywie" gmina zamieni sie w Hiszpanie, lub Irlandię, a najlepiej w drugą Japonię. Wizjoner bez pokrycia. Niezapominajmy też że jest "budowniczym tzw. michałówek dróg które po 2 - 3 latach się sypią i nadaja sie do kapitalnego remontu /budowane tzw. czynem społecznym przez mieszkańców, a kasę zbiera firma KRUSZBUD lub inna mocno zaprzyjaźniona z wójtem i jego rodziną. Gmina i jej mieszkańcy są od kilkunastu lat oszukiwani przez człowieka opanowanego wizją dorobienia się. Dlaczego na drogi gminne nie są pozyskiewane środki unijne??? Dlatego że wymogi stawiane przez ekspertów unijnych sa bardzo wysokie i trzeba się rozliczyć co do grosika z pozyskanych środków, nie mówiąc o tym że inwestycja musi byc wykonana zgodnie z projektem!!! A w gminie z własnych środków których nikt specjalnie nie kontroluje /może czasami Komisja rewizyjna Rady / ale z reguły niewiele się na tym zna/ wójt może zrobic wszystko co mu sie podoba i jak mu sie podoba, mając za soba radnych którzy za obietnicę zrobienia czekogokowiek w ich wsi, czy okręgu wyborczym podpiszą sie i przegłosuja każdy cyrograf podsunięty przez wójta. A wiadomo komu podpisuje sie cyrograf!!!!
PSL - Podli Słudzy Lucyfera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Międzyrzec Podlaski = PRR = Prywatne Ranczo Romana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu napisał:
Gmina Międzyrzec Podlaski = PRR = Prywatne Ranczo Romana
Poprawka! GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI = PGR = PRYWATNE GOSPODARSTWO ROMANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Poprawka! GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI = PGR = PRYWATNE GOSPODARSTWO ROMANA
DUSZEK NA WÓJTA !!!!!!!!! !!!! DUSZEK NA WÓJTA !!!! Myślę, że tylko PO z Marcinem Duszkem, Bergierem wprowadzi w naszej zacofanej gminie porządek. Wybory - kończyć z abażurami. Wybrać prostego Duszka na wójta. Koniec z plagą PSL-u, koniec z epidemią, zarazą. Myślę, że jak Duszek zostanie wójtem - każdy mieszkaniec gminy dostanie komórke gratis. DUCH NA WÓJTA !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszek napisał:
DUSZEK NA WÓJTA !!!!!!!!! !!!! DUSZEK NA WÓJTA !!!! Myślę, że tylko PO z Marcinem Duszkem, Bergierem wprowadzi w naszej zacofanej gminie porządek. Wybory - kończyć z abażurami. Wybrać prostego Duszka na wójta. Koniec z plagą PSL-u, koniec z epidemią, zarazą. Myślę, że jak Duszek zostanie wójtem - każdy mieszkaniec gminy dostanie komórke gratis. DUCH NA WÓJTA !!!!!
CZY PRZYPADKIEM DUCH NIE STARTOWAŁ NA RADNEGO DO POWIATU Z LISTY P S L ???? MOŻE TO TEŻ "AGENTURALNY ŚPIOCH" TYLKO SIĘ MASKUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszek napisał:
DUSZEK NA WÓJTA !!!!!!!!! !!!! DUSZEK NA WÓJTA !!!! Myślę, że tylko PO z Marcinem Duszkem, Bergierem wprowadzi w naszej zacofanej gminie porządek. Wybory - kończyć z abażurami. Wybrać prostego Duszka na wójta. Koniec z plagą PSL-u, koniec z epidemią, zarazą. Myślę, że jak Duszek zostanie wójtem - każdy mieszkaniec gminy dostanie komórke gratis. DUCH NA WÓJTA !!!!!
JA CHCĘ KOMÓRKĘ, JA CHCĘ KOMÓRKĘ ale bez podsłuchu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi podsłuchami to nie żarty. Ostatnio znajomy pieprzył głupoty przez komorę to musiał się gęsto tłumaczyć tajniakom. Uwarzajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nawiązaniu do art. Inwestorz czekają ...... ukazał sie artykuł podobnej treści w Słowie Podlasia. Ponownie dziennikarze płaczą nad CUD pomysłem Wójta który wygrał konkurs na nalepszy grunt do inwestowania. Dziwne w tym wszystkim jest tylko to że wójt nie zadbał wcześniej o pozyskanie tego terenu, a dopiero po fakcie, gdy otrzymał nagrodę a teraz rozczula sie nad sobą i samym pomysłem. Dziwne że wcześniej NIE ZAPOZNAŁ SIĘ Z PRZEPISAMI bo jak można oferować coś czego sie nie jest właścicielem. TOTALNA INDOLENCJA może CWANIACTWO a nuż się uda coś wyłudzić z ANR. Napewno fajnie by było żeby te inwestycje wypaliły bo sa potrzeby, ALE ......... NIE MOŻNA ROBIĆ GŁUPOT I OSZUKIWAĆ LUDZI I POTENCJALNYCH INWESTORÓW. Następnym razem pies z kulawą nogą nie zapyta sie o tereny inwestycyjne, bo WÓJT MA WIZJE I NIC WIĘCEJ. A może jest to celowa dywersja, żeby skompromitować Gminę i przy okazji Miasto. Komuś na tym może zależy? Wogóle to ciekawą? politykę wójt prowadzi, sam narozrabia, a potem wciąga w to innych, tak jak w tym przypadku Burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
W nawiązaniu do art. Inwestorz czekają ...... ukazał sie artykuł podobnej treści w Słowie Podlasia. NIE MOŻNA ROBIĆ GŁUPOT I OSZUKIWAĆ LUDZI I POTENCJALNYCH INWESTORÓW. ...bo WÓJT MA WIZJE I NIC WIĘCEJ. A może jest to celowa dywersja, żeby skompromitować Gminę i przy okazji Miasto. Komuś na tym może zależy? Wogóle to ciekawą? politykę wójt prowadzi, sam narozrabia, a potem wciąga w to innych, tak jak w tym przypadku Burmistrza.
Aż łza mi się w oku zakręciła. Czytam, że NASZ BURMISTRZ-WIZJONER POPIERA WASZEGO WÓJTA-WIZJONERA, czy to PRZEKLEŃSTWO, czy BŁOGOSŁAWIEŃSTWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Poprawka! GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI = PGR = PRYWATNE GOSPODARSTWO ROMANA
Faktycznie dużo lepiej to wygląda i brzmi bardziej swojsko. Ranczo - rancho miało wyglądać światowo z amerykańska, takie ma ten pan aspiracje, a w twoim PGR zabrzmiało tak swojsko] zaściankowo, tak bardzo po halasowsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
W nawiązaniu do art. Inwestorz czekają ...... ukazał sie artykuł podobnej treści w Słowie Podlasia. Ponownie dziennikarze płaczą nad CUD pomysłem Wójta który wygrał konkurs na nalepszy grunt do inwestowania. Dziwne w tym wszystkim jest tylko to że wójt nie zadbał wcześniej o pozyskanie tego terenu, a dopiero po fakcie, gdy otrzymał nagrodę a teraz rozczula sie nad sobą i samym pomysłem. Dziwne że wcześniej NIE ZAPOZNAŁ SIĘ Z PRZEPISAMI bo jak można oferować coś czego sie nie jest właścicielem. TOTALNA INDOLENCJA może CWANIACTWO a nuż się uda coś wyłudzić z ANR. Napewno fajnie by było żeby te inwestycje wypaliły bo sa potrzeby, ALE ......... NIE MOŻNA ROBIĆ GŁUPOT I OSZUKIWAĆ LUDZI I POTENCJALNYCH INWESTORÓW. Następnym razem pies z kulawą nogą nie zapyta sie o tereny inwestycyjne, bo WÓJT MA WIZJE I NIC WIĘCEJ. A może jest to celowa dywersja, żeby skompromitować Gminę i przy okazji Miasto. Komuś na tym może zależy? Wogóle to ciekawą? politykę wójt prowadzi, sam narozrabia, a potem wciąga w to innych, tak jak w tym przypadku Burmistrza.
Tu na razie jest ścirnisko, ale będzie San Francisco, a tam gdzie to kretowisko BĘDZIE MOJA KOPALNIA ........ WIZJA WÓJTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
W nawiązaniu do art. Inwestorz czekają ...... ukazał sie artykuł podobnej treści w Słowie Podlasia. Ponownie dziennikarze płaczą nad CUD pomysłem Wójta który wygrał konkurs na nalepszy grunt do inwestowania. Dziwne w tym wszystkim jest tylko to że wójt nie zadbał wcześniej o pozyskanie tego terenu, a dopiero po fakcie, gdy otrzymał nagrodę a teraz rozczula sie nad sobą i samym pomysłem. Dziwne że wcześniej NIE ZAPOZNAŁ SIĘ Z PRZEPISAMI bo jak można oferować coś czego sie nie jest właścicielem. TOTALNA INDOLENCJA może CWANIACTWO a nuż się uda coś wyłudzić z ANR. Napewno fajnie by było żeby te inwestycje wypaliły bo sa potrzeby, ALE ......... NIE MOŻNA ROBIĆ GŁUPOT I OSZUKIWAĆ LUDZI I POTENCJALNYCH INWESTORÓW. Następnym razem pies z kulawą nogą nie zapyta sie o tereny inwestycyjne, bo WÓJT MA WIZJE I NIC WIĘCEJ. A może jest to celowa dywersja, żeby skompromitować Gminę i przy okazji Miasto. Komuś na tym może zależy? Wogóle to ciekawą? politykę wójt prowadzi, sam narozrabia, a potem wciąga w to innych, tak jak w tym przypadku Burmistrza.
Tu na razie jest ścirnisko, ale będzie San Francisco, a tam gdzie to kretowisko BĘDZIE MOJA KOPALNIA ........ WIZJA WÓJTA CO DO PRZYSZŁOŚCI 67 HA NA SKRZYŻOWANIU 19 I E30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
W nawiązaniu do art. Inwestorz czekają ...... ukazał sie artykuł podobnej treści w Słowie Podlasia. Ponownie dziennikarze płaczą nad CUD pomysłem Wójta który wygrał konkurs na nalepszy grunt do inwestowania. Dziwne w tym wszystkim jest tylko to że wójt nie zadbał wcześniej o pozyskanie tego terenu, a dopiero po fakcie, gdy otrzymał nagrodę a teraz rozczula sie nad sobą i samym pomysłem. Dziwne że wcześniej NIE ZAPOZNAŁ SIĘ Z PRZEPISAMI bo jak można oferować coś czego sie nie jest właścicielem. TOTALNA INDOLENCJA może CWANIACTWO a nuż się uda coś wyłudzić z ANR. Napewno fajnie by było żeby te inwestycje wypaliły bo sa potrzeby, ALE ......... NIE MOŻNA ROBIĆ GŁUPOT I OSZUKIWAĆ LUDZI I POTENCJALNYCH INWESTORÓW. Następnym razem pies z kulawą nogą nie zapyta sie o tereny inwestycyjne, bo WÓJT MA WIZJE I NIC WIĘCEJ. A może jest to celowa dywersja, żeby skompromitować Gminę i przy okazji Miasto. Komuś na tym może zależy? Wogóle to ciekawą? politykę wójt prowadzi, sam narozrabia, a potem wciąga w to innych, tak jak w tym przypadku Burmistrza.
TU NA RAZIE JEST ŚCIERNISKO ALE BĘDZIE SAN FRANCISCO A TAM GDZIE TO KRETOWISKO BĘDZIE MOJA K O P A L N I A !!!!!!!!! Wizja świetlanej przyszłości dla poczynan wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R800 napisał:
TU NA RAZIE JEST ŚCIERNISKO ALE BĘDZIE SAN FRANCISCO A TAM GDZIE TO KRETOWISKO BĘDZIE MOJA K O P A L N I A !!!!!!!!! Wizja świetlanej przyszłości dla poczynan wójta.
ale KICHA Z TYM WYRÓŻNIENIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R800 napisał:
TU NA RAZIE JEST ŚCIERNISKO ALE BĘDZIE SAN FRANCISCO A TAM GDZIE TO KRETOWISKO BĘDZIE MOJA K O P A L N I A !!!!!!!!! Wizja świetlanej przyszłości dla poczynan wójta.
ale KICHA Z TYM WYRÓŻNIENIEM - CZY DALEJ WÓJT BĘDZIE STROIŁ ŻARTY Z POWAŻNYCH INSTYTUCJI, Z MIESZKAŃCÓW GMINY I CO CIEKAWE ROBI Z SIEBIE BŁAZNA, KTÓRY NIE ZNA PRZEPISÓW, SIEDZI 4 KADENCJE NA STOŁKU I NIE WIE JAK SĄ ZASADY POSTĘPOWANIA. BO JAK MOŻNA INWESTOROM ZAGRANICZNYM PROPONOWAĆ COŚ DO CZEGO NIE MA SIĘ ŻADNEGO, Ż A D N E G O !!!!!!!!!!! PRAWA, A PÓŹNIEJ STROI SIE W MINĘ CIERPIĘTNIKA, ŻE CHCIAŁ DOBRZE DLA GMINY I CO CIEKAWE DLA MIASTA /WCIĄGNĄŁ W SWOJE GIERKI I BURMISTRZA/ CZEKAMY TERAZ MOŻE JESZCZE WCIĄGNIE STAROSTĘ, WOJEWODĘ I POSŁÓW - BO TO WSZYSTKO KOLEDZY PARTYJNI I NIE DADZĄ MU ZGINĄĆ W BIEDZIE JAKIEJ SOBIE NAPYTAŁ. PSL - GÓRĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e16 napisał:
ale KICHA Z TYM WYRÓŻNIENIEM - CZY DALEJ WÓJT BĘDZIE STROIŁ ŻARTY Z POWAŻNYCH INSTYTUCJI, Z MIESZKAŃCÓW GMINY I CO CIEKAWE ROBI Z SIEBIE BŁAZNA, KTÓRY NIE ZNA PRZEPISÓW, SIEDZI 4 KADENCJE NA STOŁKU I NIE WIE JAK SĄ ZASADY POSTĘPOWANIA. BO JAK MOŻNA INWESTOROM ZAGRANICZNYM PROPONOWAĆ COŚ DO CZEGO NIE MA SIĘ ŻADNEGO, Ż A D N E G O !!!!!!!!!!! PRAWA, A PÓŹNIEJ STROI SIE W MINĘ CIERPIĘTNIKA, ŻE CHCIAŁ DOBRZE DLA GMINY I CO CIEKAWE DLA MIASTA /WCIĄGNĄŁ W SWOJE GIERKI I BURMISTRZA/ CZEKAMY TERAZ MOŻE JESZCZE WCIĄGNIE STAROSTĘ, WOJEWODĘ I POSŁÓW - BO TO WSZYSTKO KOLEDZY PARTYJNI I NIE DADZĄ MU ZGINĄĆ W BIEDZIE JAKIEJ SOBIE NAPYTAŁ. PSL - GÓRĄ.
JAKA RADA GMINY - TAKI WÓJT!!!!!!!! Kolesie, klakierzy, kibice - róbcie coś bo wstyd w gminie i na okolice!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest cicha nadzieja że cos sie może zmieni. Kontrola za kontrolą "trzepią" urząd, oby dało to jakies pozytywne efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 130

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...