Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Stadion za blisko kościoła?

Utworzony przez przyjezdny, 20 lutego 2012 r. o 12:24
Albo jestes taki naiwny,albo slepy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca farbowany gdzie  władza tam sie przykleja lub sprzedaje , nieładnie zwidy prorokować, jak sekretarka donosi konkrety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis wybil swinie jak zyc wstyd mi ze taka partia zondzi
niszczy PIS polsko gospodarke trzody wybili WSTYD
MI TEZ WSTYD HA HA OPAJ DANA TRA TA TA
 HA HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do HA HA jaki jesteś tępy jełop :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba nałożyć majtki na dyńkę i tyłkiem zaświecić będzie wstyd .HA HA czego szukasz w Końskowoli .Nie bałamuć dziewczyny Ty bezwstydniku jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestes farbowany w kazdym widzisz Hure i tak bedzie przez cala kadecje ciulu farbowany,ani jeden z obecnej wladzy nie jest z parti rzadzacej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecierz ludzie p Fili nie wybrali a i tak  przyszedl do UG poco pytam,Tereske tez trzeba przyjac o Michalowskim nie wspomne i jeszcze sie dziwicie jak male dzieci ze ludzie sa niezadowoleni,co Pan robi Wojcie kpi Pan z wyborcY
 DOBRE HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wspaniali wyborcy ,jeszcze takich mądrych ludzi nigdy nie było ,ze świecą szukać .Połowę Europy zwiedzisz nigdzie tak oświeconych nie znajdziesz ,może znajdą się w Kambodży albo w Afganistanie . W Janowie ze swoimi mądrościami życiowymi ludzie zajmują 3 miejsce na świecie . SZkoda że takich wyborców mieszkańcy mają tam gdzie koza ogon nosi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z PISU posłowie i ministrowie wyjechali do Brukseli .Możecie już trzymać świnki ,knury, oraz wieprze dziki tez . Najsmaczniejsze są kotki i pieski .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis wybil swinie jak zyc wstyd mi ze taka partia zondzi
niszczy PIS polsko gospodarke trzody wybili WSTYD
MI TEZ WSTYD HA HA OPAJ DANA TRA TA TA
HA HA HA HA
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do HA HA .Naucz się pisać po polsku .Jurand ze Spychowa udzieli Ci lekcji z ortografii .Zobacz do słownika jak się co pisze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis wybil swinie jak zyc wstyd mi ze taka partia zondzi
niszczy PIS polsko gospodarke trzody wybili WSTYD
MI TEZ WSTYD HA HA OPAJ DANA TRA TA TA
HA HA HA HA
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do   HA  HA  .Naucz  się   pisać  po   polsku .Jurand   ze   Spychowa   udzieli   Ci   lekcji  z   ortografii  .Zobacz   do   słownika   jak   się   co   pisze .
TAK MNIE NAUCZYLI NAUCZYCIELE W JANOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boś cymbał niedoedukowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Soplicowie było cymbalistów wielu ,ale takich jak ta osoba HA HA to jest kuty buhaj na cztery fajerki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecierz ludzie p Fili nie wybrali a i tak  przyszedl do UG poco pytam,Tereske tez trzeba przyjac o Michalowskim nie wspomne i jeszcze sie dziwicie jak male dzieci ze ludzie sa niezadowoleni,co Pan robi Wojcie kpi Pan z wyborco
 wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich mądrych wyborców jak w janowskiej gminie to daaaaaaaleko szukać .Znajdą się tacy sami w Kambodży lub w Gwatemali. Mądrzy w języku bo więcej w niczym .Ubikacji publicznej jak nie było tak nie ma .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do HA HA jaki jesteś tępy jełop :)
 jelop to cie zrobil  HA HA HA OPAJ DANA TRA TA TA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jalówka do sprzedania .Pozdrowienia od Adama ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest   jalówka   do  sprzedania   .Pozdrowienia   od   Adama   ,
 KOTA KOPIE PILNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...