Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedna lekcja, dwie sprawy w sądzie

Utworzony przez sm, 18 lutego 2008 r. o 07:49
szanowny tatusiu- jeśi wychowasz synka na takiego jak ty...... Powinienes zabrać synaka ze szkoły i sam go wychowywać/uczyć skoro jesteś taki mądry i kłotliwy. chciałe.s stać się popularny stałeś się smieszny. Ja życzę ci aby synalek kiedyś wsydził się ciebie za to co zrobiłęś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty glu..upi "tatusiu" w cudzysłowiu pisze "tatusiu" bo trudno cie nazwac pradziwym tata jesli tak wychowujesz wlasnego syna glupota nie zna granic i jak glupota miala by skrzydla to latal bys jak gołąb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znając nasze pawo tata zostanie bohatyrem dla całej rzeszy debli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ociec puknij sie w czoło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedaleko pada jabłko od jabłonie. A swoją drogą podziwiam telepatyczne zdolności tatusia, który nie widział lekcji, a wie, jak się synek zachowywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego tatusia, bo mieszkam w tej samej miejscowości. On jest jednym z lokalnych przywódców LPR, taki ,,Talib".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz takie czasu nastały,że już nawet uwagi nie można uczniowi wpisać!Jaki przykład daje taki ojciec, który wyzywa nauczyciela w dodatku zeszycie własnego dziecka! Mam nadzieję, że sąd rozstrzygnie sprawę na korzyść Nauczycielki. Może wtedy tatuś się uspokoi, a i innym takie rzeczy nie będa przychodzić do głowy, tym bardziej,że na sprawie pomiędzy dorosłymi cierpi dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty chłop ze wski, nie umie się zachować... Wstyd, żeby taki przykład dawać synowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to nic nie bede pisał na tego Pana zwanego "tatą"bo i mnie do sądu poda...uważajcie co piszecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł powinien mieć tytuł : "Żałosny tatuś". A poza tym to raczej ten ojciec powinien sie leczyć. Trzymam kciuki za nauczycielke- nie dawaj sie takim szumowinom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż strach komentować - może tatusiowi potrzeba lekarza i wsparcia psychologa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tata napisał:
Ja to nic nie bede pisał na tego Pana zwanego "tatą"bo i mnie do sądu poda...uważajcie co piszecie!!!
Tchórz jesteś, najlepiej schować główke w piasek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tchórz napisał:
Tchórz jesteś, najlepiej schować główke w piasek....
I pomyśleć, nauczyciel urzędnik publiczny czy jakoś tam , ochroni go prawo. Ciekawe jaki dostanie wyrok? Jest za biedna na adwokata, więc powininna oddać zeszyt, przeprosić tausia i synka, upokorzyć się, wypłacić odszkodowanie, a na drugi raz przemyśleć swoje postępowanie i nie dać się sprowokować. Synek ukończy szkołę i będzie do trzeciego pokolenia opwiadał jak to sobie poradził z nauczycielką. Będzie go rozpirała duma o swojej sile i ważności itd Na pocieszenie nauczycielce. Nie załamuj się!!!! Podobnych sytuacji w szkołach jest o wiele więcej, tylko się o nich nie pisze i zwyciężają rodzice i uczniowie. Dobrze że masz wsparcie w gronie pedagogicznym, że wspiera Cię dyrekcja szkoły. Inni tego luksusu nie posiadają. Trzymaj się i walcz o swoje ideały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem tchórz..po prostu uznałem ze komentowanie takiego zachowania mija sie z celem i nie zamierzam sie zniżać do poziomu powoda!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam dobrze tego"synka" i wiem jak sie zachowuje na przerwach ..jest nieźle wyszczekany, a jesli tatus mysli ze tak nie jest to sie myli. Jest zapatrzony w swojego synalka. Nie raz (jako uczennica) mialam nieprzyjemnosci z tym chłopakiem..uwaza sie za nie wiadomo kogo. A Panią Kaliszuk te ż dobrze znam i nie mam do niej zastrzezen, oczywiscie nigdy nie bylo tak, aby danego nauczyciela lubila cala szkola...zdania na ten temat sa podzielone, wiadomo ze ile ludzi tyle racji a tego pana to naprawde szkoda...to jest doskonaly przykład na to jak mozna chorobliwie wierzyc i ufac swojemu dziecku...i pomyslec ze wszystko zaczelo sie od zeszytu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje! Fotografia w prasie obiektywną jest! "Tatusiowe" oblicze nie prezentuje specjalnej bystrości umysłu ani też specjalnych walorów estetycznych. W takim razie w jakim celu "Tatuś" się do mediów pcha? No, powodem może być chęć zaprezentowania, szerszemu gronu niż lokalne, swej nad wyraz ukształtowanej głupoty; przekazywanej z pokolenia na pokolenie (nie bardzo to pasuje, ale nawet głupota majestatycznie wygląda, gdy wystąpi w parze ze spuścizną - jaką kto woli)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzę temu "troskliwemu ojczulkowi", żeby się leczył!czy temu "cudownemu, kochającemu" tatusiowi nie przyszło do głowy, że nie ma pojęcia o wychowaniu dzieci? czy bycie dobrym ojcem polega na pokazywaniu synowi, w jaki sposób za pomocą chamstwa i braku szacunku dla człowieka należy odpowiadać na uwagi nauczyciela?czy ojczulek przez człe życie będzie głaskał synka po głowie i usprawiedliwaiał jego postepki?czy za 10, 20 lat syn też będzie liczył, że tatuś wszystko za niego załatwi?w ten sposób "kochający tatuś "uczy swojego syna odpowiedzialności?Życzę drogiemu tatusiowi, żeby zostało mu w przyszłości odpłacone pięknym za nadobne... Tatuś mieni się znawcą prawa( przywłaszczenie mienia/zeszytu), więc niech przeczyta co, gwarantuje Konstytucja i Karta Praw Człowieka każdemu człowiekowi. PS- nauczyciel też człowiek- jakby pan nie wiedział matka nastolatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet Matki przyznaja mi racje...a Wiecie ze szzanowny pan mial zostać kiedys księdzem, tylko ze jakos tak za bardzo mu to chyba nie wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sowa napisał:
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje! Fotografia w prasie obiektywną jest! "Tatusiowe" oblicze nie prezentuje specjalnej bystrości umysłu ani też specjalnych walorów estetycznych. W takim razie w jakim celu "Tatuś" się do mediów pcha? No, powodem może być chęć zaprezentowania, szerszemu gronu niż lokalne, swej nad wyraz ukształtowanej głupoty; przekazywanej z pokolenia na pokolenie (nie bardzo to pasuje, ale nawet głupota majestatycznie wygląda, gdy wystąpi w parze ze spuścizną - jaką kto woli)
w 100% zgadzam sie z tą opinia! z postawy tatuśka widać jak to rodzice wywiązują się z pomocy szkole w wychowaniu dzieci. Tylko tatuś nie wziął pod uwagę, że nauczyciele mają do czunienia z synkiem przez 45 minut, kazdy na swoich lekcjach, a tatus będzie miał synka przez czałe życie, a czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci...ojczulka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
nawet Matki przyznaja mi racje...a Wiecie ze szzanowny pan mial zostać kiedys księdzem, tylko ze jakos tak za bardzo mu to chyba nie wyszło
nie tylko to mu nie wyszło- bycie odpowiedzialnymojcem i odważnym człowiekiem tez mu nie wyszło. to typ pieniacza i tchórza! nie życze nikomu wątpliwej przyjemności z tym panem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...