Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedna lekcja, dwie sprawy w sądzie

Utworzony przez sm, 18 lutego 2008 r. o 07:49
Tego pana trzeba wysłać na leczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielką i zapowiedziałam sobie, że nie będę się wypowiadać, ale w tym miejscu nie mogę myśleć. Słowa: " ... z postawy tatuśka widać jak to rodzice wywiązują się z pomocy szkole w wychowaniu dzieci" sugerują ,że szkoła jest odpowiedzialna za wychowanie dzieci. Tak jednak nie jest. To rodzice wychowują swoje dzieci i są za to wychowanie odpowiedzialni. Szkoła wspiera i pomaga rodzicom w wychowaniu i jest współodpowiedzialna. Rozumiem intencję piszącego i nie wytykam mu, broń Boże, czegokolwiek. Zabrałam głos w celu podania wiarygodnej informacji. Proszę się na mnie nie gniewać, drogi internauto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znowu ja. W moją wypowiedż wkradł się błąd. Zamiast słowa "myśleć" w tym fragmencie "...ale w tym miejscu nie mogę myśleć powinno być słowo "milczeć". Mam nadzieję, że zdążyłam wyjaśnić moją pomyłkę, zanim ktoś zacznie wytykać "nauczycielce" taką, delikatnie mówiąc, "gafę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak "tatusiowi" było mało to polsat powiadomił. Dzis był dalszy ciąg w wydarzeniach. Tak, tak niech robi z siebie kretyna jeszcze w telewizji. Istnieją jeszcze inne stacje. Panie "tatusiu" może jeszcze radio pan naślesz. Aż w końcu ktoś skieruje cie na leczenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten Typ psuje opinie całej szkole ,nie widząc w dodatku w tym nic złego. Człowieku opamiętaj się!!! Mieszkasz w niewielkiej miejscowości i jesteś na językach wielu jej mieszkańców. Zabłyśnij jako gwiazda robiąc coś dobrego a nie deb***nego. Nie sprawdziłeś sie w żadnej roli: jako kandydat na księdza, inkasent, czy tatuńcio, a teraz chcesz szukać szczęścia jako aferzysta a może prawnik - daruj sobie . Myślę , że sprawiedliwość jeszcze istnieje i sąd wyda stosowny wyrok na korzyść nauczycielki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd panie Ojciec .Oj wstyd. Że też mamy XXI wiek ,ale niektórzy o tym nie wiedzą . Pośmiewisko i wstyd dla siebie ,a przede wszystkim dla swojego dziecka pan robi. W przyszłości może w ten sam sposób odpłacić panu,jak pan coś zrobi nie po jego myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze - trzeba bronić swoich dzieci a nie rozhisteryzowanych rusycystek - brawo - trzeba się uczyć od takiego rodzica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
topcom@neh.pl napisał:
Bardzo dobrze - trzeba bronić swoich dzieci a nie rozhisteryzowanych rusycystek - brawo - trzeba się uczyć od takiego rodzica
Czego? Czego mozna się od niego nauczyć??? Chamstwa???? Czy musiał bronić dziecka przed nauczycielką, która wpisała mu zasłużoną uwagę???!!!! Czy zachowanie stosowne do sytuacji to kara dla dziecka? Powinien pociechę raczej rozliczyć, że nie stosuje się do ogólnie przyjętych we współżyciu międzyludzkim zasad i ... dopilnować, żeby przeprosiło swoją nauczycielkę za złamanie zasad obowiązujących w szkole. Nie po to wysyłamy swoje dzieci do szkoły, żeby słuchały jak skandalicznie zachowują się koledzy i oglądały ich bezkarność za takie postępki. Nauczyciel jest od nauczania, ale musi mieć do tego warunki, a więc pewne rzeczy egzekwować od ucznia, m.in.: właściwe zachowanie- żeby umożliwić korzystanie z lekcji wszystkim dzieciom, pracę domową, żeby utrwalać wiedzę i sprawdzać, co uczniowie sobie przyswoili i w jakim zakresie. Myślę, że KAŻDY KTO CHODZIŁ DO SZKOŁY nie po to żeby rozrabiać, ale żeby czegoś się nauczyć ROZUMIE TAKIE PODSTAWOWE PRAWA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dzisiaj oglądajcie Wiadomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo. Takich "mądrych" rodziców jest coraz więcej we wszystkich szkołach. Nic nie poradzimy dopóki nie zmieni się prawo. Okazuje się, że uczniowie znają tylko swoje prawa, nie znają natomiast obowiązków. Nauczyciel traci autorytet w oczach dzieci, rodziców i społeczeństwa. Po tych sądach to na pewno nauczycielka skorzysta z urlopu dla poratowania zdrowia, a ten tatuś otrzyma od synka podziękowanie już niedługo. Dziwi mnie, że inni rodzice przyglądają się biernie sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzę do tej szkoły, i uważam, że leczyć to powinien się ojciec tego ucznia a nie pani Kaliszuk !!! To jest wstyd! W dodatku psuje opinie całej szkole!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Krzęcia zna cała okolica i wie kim jest. To on się powinien leczyć. Prosimy o wsparcie nauczycieli. Bo kim może być człowiek który chciał sprzedać dom razem z matką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez jestem z tej szkoly... i wiem ze pani od rosyjskego jest spoko...a ten tatusiek od siedmiu bolesci niech sie leczy.....i on mysli ze ten jego synalek jest swiety? pfff...na kazdej lekcji widze i slysze jak przezywa inne dzieci i sie z nich wysmiewa gowniarz jeden....kiedys mnie zaczal wyzywac postraszylam ze pojde do pani dyrektor to powiedzial mi: to idz! nie poszlam bo to dla mnie za dziecko zeby robic z tego afere...z tydzien temu slyszalam jak wysmiewal sie z dziewczyny z mlodszej klasy ktora jest troche grubsza....ta nie malo sie rozplakala....a ja mu zwrocilam uwage ze sam jest gruby....i poszlam......jaki ojciec taki syn.... moze synalek tez bedzie probowal isc na ksiedza jak jego tatus(ale nie wyjdzie) ehhehehee ale zenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta !!! Nauczycielka odkupuje zeszyt ( okolo 4 zł) a tym samym naprawia "rzekomą" szkodę. A za obrazę funkcjonariusza publicznego "tatuś" dostaje karę 10 000 złotych. Wpłaca je na rzecz szkoły w Zalesiu. Ps. Na drugi raz podziękuje Pani za trud i pomoc przy wychowywaniu dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a szkoda gadać napisał:
Sprawa jest prosta !!! Nauczycielka odkupuje zeszyt ( okolo 4 zł) a tym samym naprawia "rzekomą" szkodę. A za obrazę funkcjonariusza publicznego "tatuś" dostaje karę 10 000 złotych. Wpłaca je na rzecz szkoły w Zalesiu. Ps. Na drugi raz podziękuje Pani za trud i pomoc przy wychowywaniu dziecka.
Tak sie składa, że nauczycielka od razu po tym jak wzieła zeszyt to odkupiła mu nowy świeżutki i skserowała notatki tak aby mógł odrobić prace domowe i się uczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję radę na tymczasem - usunąć ucznia ze szkoły; tatuś będzie miał zajęcie - dowożenie dziecka do szkoły- i odechce mu się planować głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlaczego uczeń nie miał dzienniczka? Bo niby gdzie miała mu wpisać tę uwagę? Pogratulować tatusia! Wychowa swojego klona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja powiem tylko że to co zrobił p. krzęcio jest nie kulturalne nie dość że przyniósł wstyd rodzinie to i wstyd jest dla całej szkoły w Zalesiu ja jestem uczennicą tej szkoły i jak dla mnie to jest obciach po prostu obciach już bez przesady p. Kaliszuk tylko napisała tą uwagę bo ten dzieciak źle się zachowywał na lekcji a jaśnie pan Krzęcio nie musiał wypisywać od razu takich słów zaczynających się na P itd. ale cóż jaki ojciec taki syn przechodzi to z pokolenia na pokolenie i moim zdaniem tzw. "tatuś" powinien zostać ukarany a nie p.Kaliszuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka napisał:
Jestem nauczycielką i zapowiedziałam sobie, że nie będę się wypowiadać, ale w tym miejscu nie mogę myśleć. Słowa: " ... z postawy tatuśka widać jak to rodzice wywiązują się z pomocy szkole w wychowaniu dzieci" sugerują ,że szkoła jest odpowiedzialna za wychowanie dzieci. Tak jednak nie jest. To rodzice wychowują swoje dzieci i są za to wychowanie odpowiedzialni. Szkoła wspiera i pomaga rodzicom w wychowaniu i jest współodpowiedzialna. Rozumiem intencję piszącego i nie wytykam mu, broń Boże, czegokolwiek. Zabrałam głos w celu podania wiarygodnej informacji. Proszę się na mnie nie gniewać, drogi internauto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie gniewam się:-)myslałam dokładnie tak jak Pani- tylko źle to wyraziłam. Prawda jest taka, że niektórzy rodzice zrzucają opowiedzialność za wychownie swoich dzieci na szkołę. To smutne, że na prowadzenie budki z piwem trzeba mieć pozwolenie, a na posiadanie i wychowanie dzieci- nie.Ten "tatus ' nie powinim miec rodziny, bo swoim postępowaniem potrafi tylko krzywdzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...