Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juliopol: Zginęła 78-latka uderzona przez opla

Utworzony przez Gość, 15 lutego 2011 r. o 21:37
skąd ja znam taki scenariusz... łażą ludzie po ulicy jak święte krowy, mało tego, stoi taka jedna kretynka przy przejściu a jak dojeżdżam do pasów to małpa decyduje się wleźc jednak na jezdnię, jeżdżę wolno bo już niejedna święta krowa bez rozumu mi się przed maską trafiła, ale za każdym razem mam ochotę wyjśc z auta i ... powiedziec co mi leży na wątrobie, dodam do wiadomości innych potencjalnych kretynek nieposiadających prawa jazdy - dojeżdżając do przejścia dla pieszych z prędkością 50/h czyli dopuszczalną, nie jestem w stanie zahamowac na odcinku 50 cm wtedy gdy jakaś idiotka jednak zdecyduje się wejśc na przejście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
skąd ja znam taki scenariusz... łażą ludzie po ulicy jak święte krowy, mało tego, stoi taka jedna kretynka przy przejściu a jak dojeżdżam do pasów to małpa decyduje się wleźc jednak na jezdnię, jeżdżę wolno bo już niejedna święta krowa bez rozumu mi się przed maską trafiła, ale za każdym razem mam ochotę wyjśc z auta i ... powiedziec co mi leży na wątrobie, dodam do wiadomości innych potencjalnych kretynek nieposiadających prawa jazdy - dojeżdżając do przejścia dla pieszych z prędkością 50/h czyli dopuszczalną, nie jestem w stanie zahamowac na odcinku 50 cm wtedy gdy jakaś idiotka jednak zdecyduje się wejśc na przejście
Po takim wpisie jakbym cię widział: łysa pała, czarna skóra, BMW czarne 15 letnie. Zgadłem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...