Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza - pora na podsumowania

Utworzony przez Rudek S., 27 stycznia 2010 r. o 16:32
Gość napisał:
Takie Siedlce to przede wszystkim inne województwo, Panie Pawlak ...
I co to zmienia? P.S. lepiej zacznijcie szukać Mikołaja Czapskiego i dokumentów o nim, bo tego nie darujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Takie Siedlce to przede wszystkim inne województwo, Panie Pawlak ...
biała też pewnie byłaby taka ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Takie Siedlce to przede wszystkim inne województwo, Panie Pawlak ...
To podsumowując winni Posłowie, Senatorowie, województwo oraz Czarny Scenariusz - czekamy na więcej przyczyn i w końcu chcemy wiedzieć kto rządzi miastem. Jakie są rządy każdy widzi, scenariusz jest czarny ale to jest skutek, a nie przyczyna.Koniec czapizmu.
Ostatnio edytowany 31 stycznia 2010 r. o 23:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://video2.v2.tvp.pl/2009/12/30/226542/film.asf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Takie Siedlce to przede wszystkim inne województwo, Panie Pawlak ...
no, lubelskie opanowane przez psl jest niewydolne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydenci Eminencjo Najwyższa my lut Białej Podlaskiej chcemy reelekcji nie żaden Abramowicz Berger czy Godlewski Ty prezydencie zostań na zawsze, masz takie piękne wzory do naśladowania za Bugiem tam też jest hegemon którego wszyscy kochają też na zawasze, a tu instruktaż jak ma być w kampani chwalony kandydat http://odkryjmybialorus.blox.pl/html .Prezydencie chcemy opery takiej jak w Sydney a Ty Miłościwy wysypisko nam proponujesz litości dla szaraków. Chcemy straganów z miodem i łyżkami drewnianymi, chcemy żeby fatamorgana o wielkiej Białej grała jak orkiestra Owsiaka o jeden dzień dłużej,a kasę na bzdurne pomysły pożyczy Prowident.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Team Tuczna napisał:
Współczuję wam..wszystkim, którzy jedziecie na Czapskiego. Macie jeden cel - wszelkimi możliwymi sposobami zaistnieć aby przepchnąć Waszych kandydatów spośród których Abramowicz jest totalnym nieudacznikiem, który jednego zdania w Sejmie nie powiedział poprawnie a efekty jego pracy sprowadzają się do podlizywania tyłka PIS-owcom. Żenujące podrygi posła np. zaproszenie Nelly do Białej to jedno z wielu nietrafionych medialnie przedsięwzięć, nic nie zrobił dla miasta, dla regionu , dla swoich wyborców. NIC. Kolejny kandydat - nie wiem który bo PO żre sie chyba między sobą o władzę a więc nie wiadomo kogo wystawią - bo Broniewicz jest przegrany, Litwniuk - uśmiechnięty miglanc, a Bergier - szkoda gadać...on chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, ze miasto to nie uczelnia i że nie będzie można sobie tak pogrywać z radnymi jak z pracownikami PSW... Od urzędników Wam wara bo oni robią to co do nich należy - niezależnie kto jest i kto będzie prezydentem. W przeciwieństwie do wielu z was znają realia i wiedzą , że wojna o stołek to jedno a praca dla miasta to drugie. Więc siedźcie dalej i myślcie jak by tu zaistnieć - komu dowalić i co spreparować. Powodzenia.
Co znaczy " bo Broniewicz przegrany a Litwiniuk - uśmiechnięty miglanc, rozwiń proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turysta napisał:
Czapa odpowiedz dlaczego swojej protegowanej kierowniczce centrum informacji turystycznej w ramach mok-u dałeś pobory równe dyrektorskim plus 800 zł dodatku kierowniczego funkcyjnego ? praca tej pani polega głównie na tym że jeżdzi w delegacje służbowe do berlina na tzw targi turystyczne co kosztuje miasto np 3000 zł dieta na jeden wyjazd. Powiedz jak ta twoja paniusia po zaocznej pedagogice zrobionej za komuny propaguje turystyke na podlasiu ? I powiedz jeszcze ilu turystow odwiedza dziennie jej biuro wystrojone na wysoki połysk meblami za grube tysiace złotych ? I powiedz ile jej biuro turystyczne kosztuje miasto rocznie ? I co tam robi ta druga pani po zawodowce ? W każdym innym mieście to turysta w takim centrum dowie sie wszystkiego o regionie czy mieście a sprobuj dowiedzieć sie czegos u nich. zainteresowanym polecam info o centrum inrormacji turystycznej na stronie mok biala podlaska. żenada i badziewie wiejskie! precz z czapizmem !
Dupy ma dwie na boku,do bzykania i tyle!Do tego nie trzeba uczelni.Zawodówka spokojnie wystarczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Dupy ma dwie na boku,do bzykania i tyle!Do tego nie trzeba uczelni.Zawodówka spokojnie wystarczy!
ja słyszałem że 3 a nie dwie, ale to chyba nie przestępstwo, i jaki związek ma z tym wykształcenie ? czapa ma też dupę na boku i nie jest przegrany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kreaator napisał:
...czapa ma też dupę na boku i nie jest przegrany
Czapa ma d*** NA BOKU ? bo ja myslalem ze d*** to u kazdego jest posrodku a nie na boku. A co ? operacje mial jakomś w dziecinstwie ? czy to moze dziedziczne ? ciekawe jak z tym bylo u jego dziadka Mikolaja co to podobno w 1863 ganial sie z ruskimi po lasach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
book napisał:
Czapa ma d*** NA BOKU ? bo ja myslalem ze d*** to u kazdego jest posrodku a nie na boku. A co ? operacje mial jakomś w dziecinstwie ? czy to moze dziedziczne ? ciekawe jak z tym bylo u jego dziadka Mikolaja co to podobno w 1863 ganial sie z ruskimi po lasach ?
Nie "ganiał" tylko dali łapówkę kozakom w Kodniu żeby się nie bronili. I nie jest to żart tylko prawda. W pozostałych kwestiach nie wypowiadam się bo nie mam dokumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Info ze strony; http://www.andrzejczapski.pl/nowosci.php?id=81 W dniu 26 stycznia br. w Sali Tradycji Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa w obecności sztandaru Związku Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów RP odbyło się uroczyste wręczenie nominacji na pierwszy stopień oficerski przyznanej mi przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Aktu wręczenia dokonał Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Lublinie płk Roman Chojecki. Uroczystość, na której obecni byli ppłk Jan Górniak- Komendant Woskowej Komendy Uzupełnień w Białej Podlaskiej, płk w stanie spoczynku pilot Jan Smolarek Prezes Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa, płk w stanie spoczynku Rudolf Somerlik, Wiceprezydent Waldemar Godlewski, przedstawiciele służb mundurowych oraz zaproszeni goście odbyła sie zgodnie z ceremoniałem wojskowym. -pisownia orginalna No Czapski to oficer, nie podskoczysz. Panowie to już nie przelewki. Mamy do czynienia z Panem podporucznikiem. Precz z Czapizem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutejszy napisał:
Nie "ganiał" tylko dali łapówkę kozakom w Kodniu żeby się nie bronili. I nie jest to żart tylko prawda. W pozostałych kwestiach nie wypowiadam się bo nie mam dokumentów.
Chwila chwila, a ten caly Mikolaj to byl po której stronie ? po naszej czy po nienaszej nie daj Bug ? bo ludzie róznie mówio. i te lapówke to on dal czy jemu dali ? bo to by zmienialo postac rzeczy. Masz jakie papiery o tym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Info ze strony; http://www.andrzejczapski.pl/nowosci.php?id=81 [i]W dniu 26 stycznia br. w Sali Tradycji Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa w obecności sztandaru Związku Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów RP odbyło się uroczyste wręczenie nominacji na pierwszy stopień oficerski przyznanej mi przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego...
Ty to na poważnie czy tak dla jaj ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
book napisał:
Ty to na poważnie czy tak dla jaj ?
No masz link, poważnie. Pan podporucznik;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No masz link, poważnie. Pan podporucznik;)
No po prostu ka-ba-ret ! Czapa podporucznikiem ! Szkoda ze nie gieneralem ! Wtedy mogby Stan Wojenny wprowadzic na terytorium calego Podlasia i w pierwszym rzucie internowac Abramowicza i jego zwolennikow. A ty Godlewski tak sie nie ciesz, ciebie tez podpor. Czapa może internowac, pamietasz co Jaruzel zrobil z Gierkiem ? No jajca nie z tej ziemi ! On juz chyba calkiem oszalal ! Endriu opamietaj sie ! Robisz z siebie posmiewisko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Myślisz, że jak przyjdzie ktoś nowy to z miejsca rozwój miasta ruszy? Nie rozśmieszaj mnie - prezydent sam tym miastem nie rządzi, sprawdź ile działań podjęli ci na ktorych zagłosowaliśmy w wyborach do sejmu i senatu.
Tak myślę, że jak przyjdzie ktoś nowy to będzie zmiana pozytywna. W dzisiejszej sytuacji natychmiastowe ruszenie do przodu w gospodarce jest niemożliwe ale już dziś można podjąć wiele decyzji, które w przyszłości przyniosą pozytywne efekty. Miał racje ktoś pisząc, że jesteś z teamu Czapy. Używasz wypróbowanej metody, na hasło prezydent źle rządzi a widać to gołym okiem i wszelkie argumenty dziś są już niepotrzebne odpowiadasz a"tobie brzydko pachną skarpety". W dodatku jest to kamyczek do ogródka oponentów Czapy czytaj Abramowicza i Bergiera - brawo. Dwie pieczenie przy jednym ogniu. A co z panem Żmijanem czy Czpizm go zwalcza czy popiera? P. s. Ciągle czekam na argumenty w sprawie naszego manipulowania rzeczywistością. Pisze naszego bo wielu forumowiczów na podobne zdanie do mojego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Info ze strony; http://www.andrzejczapski.pl/nowosci.php?id=81 W dniu 26 stycznia br. w Sali Tradycji Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa w obecności sztandaru Związku Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów RP odbyło się uroczyste wręczenie nominacji na pierwszy stopień oficerski przyznanej mi przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Aktu wręczenia dokonał Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Lublinie płk Roman Chojecki. Uroczystość, na której obecni byli ppłk Jan Górniak- Komendant Woskowej Komendy Uzupełnień w Białej Podlaskiej, płk w stanie spoczynku pilot Jan Smolarek Prezes Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa, płk w stanie spoczynku Rudolf Somerlik, Wiceprezydent Waldemar Godlewski, przedstawiciele służb mundurowych oraz zaproszeni goście odbyła sie zgodnie z ceremoniałem wojskowym. -pisownia orginalna No Czapski to oficer, nie podskoczysz. Panowie to już nie przelewki. Mamy do czynienia z Panem podporucznikiem. Precz z Czapizem !
Brawo dla Wojska Polskiego!!!!! Z takim porucznikiem to możemy ruszyć nawet na Łukaszenkę. Ciekawe czy czapa wie jak się ładuje kałacha od przodu czy od tyłu? Swoja drogą to według jakich przepisów przyznano mu ten honor? Pytam poważnie. P.s. bardzo sie cieszę, że na tej uroczystości był pan Rudolf Somerlik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Batory napisał:
Brawo dla Wojska Polskiego!!!!! Z takim porucznikiem to możemy ruszyć nawet na Łukaszenkę. Ciekawe czy czapa wie jak się ładuje kałacha od przodu czy od tyłu? Swoja drogą to według jakich przepisów przyznano mu ten honor? Pytam poważnie. P.s. bardzo sie cieszę, że na tej uroczystości był pan Rudolf Somerlik
Rządy junty wojskowej w Białej ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszystko co pisze Zimny i przedmówcy to prawda. Najgorsze jest to, że ze wszystkich wypowiedzi przebija niewiara w możliwość zmiany istniejącej sytuacji. Zapytam co myślący mieszkańcy naszego miasta mają zrobić? - wyjechać do pracy gdzie indziej? dalej zgadzać się na istniejący marazm i dyktaturę Czapy? Trzeba ruszyć głowa i wziąć się do roboty. Polacy w latach 80 nie wierzyli, że można przewrócić Wielkiego Brata. Ten nie jest tak wielki i można to zrobić. 1. Od dziś należy atakować we wszystkich miejscach w Internecie pokazując nieporadność naszego Wodza. 2. Partie polityczne te największe muszą zaproponować swojego kandydata i pracować na jego wizerunek. 3. Partie polityczne muszą zainwestować w kampanię i to już teraz. Uruchomić własne wydawnictwa, zamieszczać artykuły sponsorowane. Potrzebna tu jest daleko idąca współpraca prawicowych partii politycznych bo jak ktoś zauważył Czpa z poglądów politycznych uznaje tylko dostęp do kasy.
To nie jest mozliwe ,pamietasz jak biegałem po kosciołach obiecywałem precz z komuną ,dlaczego byli czerwoni są potrzbni oni mają układy i każdy potrzebuje ich pomocy a pomoc ta to : układy,znajomości podatność na koneksje ,czerwony dla szmalu zrobi wszystko ,jak trzeba to klęczy udaje świętego .Przez czerwonych mam spokój z oświatą ,kulturą .Ciekawe czy odpowiedzialny za oświatę ,kulturę przeczytał chociaż jedna książkę ,może test tylko uczciwy .To nic ,że nie czyta książek ale ma układy i to wszystko załatwia . Wybory - proszę kto zasiada w komisjach liczących głosy , jeżeli uczciwie ktoś sie odważy to zostanie na kilka lat on jego rodzina zgnojony. IDIOTA - czytaj Dostojewskiego i milcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...