Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca 30-tonowej ciężarówki miał trzy promile. Przewożony ładunek dużo wyjaśnia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 maja 2019 r. o 17:46 Powrót do artykułu
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała. Jak jadę w trasę to zawsze korzystam z usług tych dziewczyn TIRÓWEK. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z usług Tirówek , że to koledzy korzystają a ja nie. A ona durna wierzy he he he he he he he he he he . Zawsze jak spotykamy się z kolegami kierowcami przy piwku to opowiadamy sobie o tych dziewczynach Tirówkach . I śmiejemy się z naszych żon i dziewczyn , że nam wierzą , że my tacy święci jesteśmy he he he he he . A tu się obraca takie dziewczyny na każdym wyjeździe w trasie . He he he he he he he . Praca kierowcy ciężarówki jest super. !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała. Jak jadę w trasę to zawsze korzystam z usług tych dziewczyn TIRÓWEK. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z usług Tirówek , że to koledzy korzystają a ja nie. A ona durna wierzy he he he he he he he he he he . Zawsze jak spotykamy się z kolegami kierowcami przy piwku to opowiadamy sobie o tych dziewczynach Tirówkach . I śmiejemy się z naszych żon i dziewczyn , że nam wierzą , że my tacy święci jesteśmy he he he he he . A tu się obraca takie dziewczyny na każdym wyjeździe w trasie . He he he he he he he . Praca kierowcy ciężarówki jest super. !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ty gówniarzu masz na***e w główce he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile trypli w sobie nosisz,pozniej tym samym ***em masz sumienie bzykać swoją żonę?a żeby zarobić te 6tys to ile godzin musisz zasuwać?300-400?w *** z takim interesem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja koledzy !!!! Ja też jestem Kierowcą . Jeżdżę po Polsce i też zdradzam swoją żonę z panienkami . Moja żona niczego się nie domyśla. Dobrze zarabiam i jest zadowolona a ja takie panienki zapraszam do kabiny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy niczym żony nie zaraziłem a jeżdżę ciężarówkami już 5 lat i nie jedną tirówkę zaliczyłem . Oczywiście , żonie mówię , że się brzydzę takimi tirówkami . A się zalicza tirówki :) By się rozwiodła ze mną jakby się dowiedziała .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to tylko kierowcy zawodowi bzykają kobiety lekkich obyczajów ???? Jestem też kierowcą i nie powiem zdarzyło mi się bzyknąć kilka takich kobiet za pieniądze , które stoją na poboczu drogi . Jeżdżę ciężarówką ale jak się zabawiałem z taką dziewczyną to widziałem wiele samochodów osobowych i też mężczyźni korzystali do woli . Więc nie tylko my kierowcy ciężarówek przyprawiamy rogi swoim żonom czy dziewczynom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troll level master w kategorii DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała. Jak jadę w trasę to zawsze korzystam z usług tych dziewczyn TIRÓWEK. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z usług Tirówek , że to koledzy korzystają a ja nie. A ona durna wierzy he he he he he he he he he he . Zawsze jak spotykamy się z kolegami kierowcami przy piwku to opowiadamy sobie o tych dziewczynach Tirówkach . I śmiejemy się z naszych żon i dziewczyn , że nam wierzą , że my tacy święci jesteśmy he he he he he . A tu się obraca takie dziewczyny na każdym wyjeździe w trasie . He he he he he he he . Praca kierowcy ciężarówki jest super. !!!!!!
 Ta ciężarówka jest na baterie, czy ciągniesz ją na sznureczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ktos taki nazywa się zawodowym kierowcą? Prawko chyba sobie z dokumencika zalatwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...