Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca BMW wymusił pierwszeństwo. 36-letni motocyklista zginął na miejscu wypadku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2019 r. o 08:39 Powrót do artykułu
Beemki to już jakiś koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca tego kawasaki na pewno jechał z dozwoloną szybkością.... Tak jak młody Wałęsa który dwukrotnie przekroczył prędkość a dostał odszkodowanie. Przy takich prędkościach motocykl jest niewidoczny dla innych kierowców, pojawia się znikąd i jest już za późno na reakcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przemian, BMW / Audi. Jeszcze trochę i w/w marki będą stanowiły synonim idioty za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ludzie jeżdżą BMW pojazdem który stał się hitlerowskim pojazdem nr 1 i stał się potęgą dzieki przymusowej pracy podczas 2wś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem motocyklista , co sezon całe szczęście udaje mi się robić ponad 10tysiecy km. I wcale nie muszę zapie#$%! By byle " Janusz " niejednokrotnie mi wymusił pierwszeństwo, takie sytuacje zdarzają się notorycznie i tu nie chodzi o prędkość, a o wyobraźnię kierujących autami....wystarczy chwilę poczekać, nie pchać się pod pędzący motocykl który jedzie z daleka. Taka chwila uratuje nie jedno zycie. Bo my niestety za wasze błędy w puszkach, ponosimy największa z możliwych kar. Śmierć lub kalectwo. Polecam też każdemu z motocyklistów jeździć na długich światłach, bo to również zmienia naszą widoczność, nawet jeśli przepisy tego zakazuja. Najbardziej to Współczuję rodzinie tego motocyklisty, i proszę nie gdybac o prędkości tylko uważnie i rozważnie jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijany poseł PiSu spowodował wypadek! ***bit.ly/31pAyaP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to poseł i gdzie mogę o tym poczytać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem motocyklista , co sezon całe szczęście udaje mi się robić ponad 10tysiecy km. I wcale nie muszę zapie#$%! By byle " Janusz " niejednokrotnie mi wymusił pierwszeństwo, takie sytuacje zdarzają się notorycznie i tu nie chodzi o prędkość, a o wyobraźnię kierujących autami....wystarczy chwilę poczekać, nie pchać się pod pędzący motocykl który jedzie z daleka. Taka chwila uratuje nie jedno zycie. Bo my niestety  za wasze błędy w puszkach, ponosimy największa  z możliwych kar. Śmierć lub kalectwo. Polecam też każdemu z motocyklistów jeździć na długich światłach, bo to również zmienia naszą widoczność, nawet jeśli przepisy tego zakazuja. Najbardziej to  Współczuję rodzinie tego motocyklisty, i proszę nie gdybac o prędkości tylko uważnie i rozważnie jeździć.
 Tu jak najbardziej chodzi o prędkośc i wyobraźnię pędzących z daleka motocyklistów. Proszę uważnie i rozważnie jeździć, a nie pędzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bo my niestety za wasze błędy w puszkach, ponosimy największa z możliwych kar. Śmierć lub kalectwo" - a ktoś Cię zmusza do tej jazdy motorem? Możesz rowerem jeździć, polnymi drogami, spokojnie, przyroda, śpiew ptaków. Po co jeździć tym smrodzącym, hałaśliwym g.? Możesz też robić sobie piesze wycieczki. Wiesz jaka przyroda jest piękna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocyklista poprostu za wolno jechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto pisze, że motocykliści są niewidoczni z całą pewnością nie zwraca na nich uwagi. Skoro już z góry tak zakłada to po co będzie się rozglądał. A w razie czegoś, jak spowoduje kolizję to będzie miał gotowe wytłumaczenie przez sądem jak i własnym sumieniem. Gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem motocyklista , co sezon całe szczęście udaje mi się robić ponad 10tysiecy km. I wcale nie muszę zapie#$%! By byle " Janusz " niejednokrotnie mi wymusił pierwszeństwo, takie sytuacje zdarzają się notorycznie i tu nie chodzi o prędkość, a o wyobraźnię kierujących autami....wystarczy chwilę poczekać, nie pchać się pod pędzący motocykl który jedzie z daleka. Taka chwila uratuje nie jedno zycie. Bo my niestety  za wasze błędy w puszkach, ponosimy największa  z możliwych kar. Śmierć lub kalectwo. Polecam też każdemu z motocyklistów jeździć na długich światłach, bo to również zmienia naszą widoczność, nawet jeśli przepisy tego zakazuja. Najbardziej to  Współczuję rodzinie tego motocyklisty, i proszę nie gdybac o prędkości tylko uważnie i rozważnie jeździć.
Tu jak najbardziej chodzi o prędkośc i wyobraźnię pędzących z daleka motocyklistów. Proszę uważnie i rozważnie jeździć, a nie pędzić.
 Kupując BMW ,Kawasaki i inne motocykle których prędkość przekracza grubo 200 na godzinę czy macie zamiar jeżdzić z prędkością 50 km na godzinę w terenie zabudowanym ? Ile razy widzieliście pędzących ponad 100 przez teren zabudowany, przecież tu nie ma możliwości żadnej reakcji gdy wybiegnie dziecko, lub pies. W USA przekraczającym przepisy pokazują zdjęcia z wypadków, chciałbym aby już nie zmieniano przepisów , bo i tak jesteśmy w wystarczającym stopniu zniewoleni, tylko pokazywano takie zdjęcia i filmy przez tydzień motocyklistom i to bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będziecie jeździć max 50km/ h to możecie się spodziewać bezpieczeństwa. Jeśli jeździcie szybciej, to każdy wypadek jest zawsze waszą winą. Tak powinno być. Po to są przepisy i ograniczenia. Koniec. Inaczej piach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł mówi jasno, kogo była wina...kto wymusił... A Ci kierowcy komentujący tutaj to chyba zrobili prawo jazdy B i władcy dróg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drugi wypadek śmiertelny w lbn z udziałem bmw, gdzie to kierowca bmw jest sprawcą ! wszystkich właścicieli bmw i audi powinno się wziąć pod lube psychiatry !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia, ....... GOOGLE : "Koniec entropii - wspaniała wiadomość dla chrześcijan "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile tym motorem jechał? Myslimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i na tym polega selekcja naturalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Kierowcy! Czy aby nie postrzegacie zbyt jednostronnie winy motocyklistów za wszystko co dzieje się na drogach??? Zastanówcie się a później wypisujcie głupoty. Motocykliści, nie są święci - zgoda, niemniej nigdy nie przydarzyło mi się abym czuł jakiekolwiek zagrożenie z ich strony będąc użytkownikiem dróg publicznych (prowadząc motocykl) czego niestety nie da się powiedzieć o kierowcach samochodów. My motocykliści musimy na drodze uważać nie dość że za siebie to jeszcze za tego, który jedzie autem przed nami i za nami. Nigdy nie wiadomo co komu do głowy strzeli. Przez przeszło 20 lat na motocyklu mógłbym napisać książkę o tym, jak co kierowcy tzw "puszki" (lub ich pasażerów) może przyjść do głowy podczas jazdy. Ale nie o to tu chodzi. Wystarczy bowiem odrobina wyrozumiałości i uwagi z każdej ze stron a wszyscy cali i zdrowi dojedziemy do zamierzonego celu. I tego wszystkim życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajezdzacz sprawdza , czy wacek mu urosl! Pewnie w pierdlu mu urosnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...