Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kocha zwierzęta, ale utopiła sześć szczeniaków

Utworzony przez Gość, 29 stycznia 2009 r. o 19:43
To nie kobieta powinna ponieś karę ale ci pseudomiłośnicy rozmnażacze którym szkoda kasy lub czasu na sterylizacje i wolą wyrzucić ciężarną sukę niż się nią prawidłowo opiekować. Niedawno w Uhninie koło Parczewa jacyś osobnicy głodzili i pozwolili zamarznąć psu. Oczywiście nikt nie poinformował policji czy straży dla zwierząt bo to wiocha a nie ludzie. W tej chwili nikt już im niczego nie udowodni a przecież sprawa jest prosta - nie stać cię na psa/kota to go nie bierz a jeżeli chcesz już mieć zwierzę to spraw aby miało jak najlepsze warunki i koniecznie wysterylizuj aby nie zwiększac niepotrzebnie populacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę coś takiego " z Białej PODLASKI " to robi mi sie niedobrze ... Czy jest tu ktoś, kto sprawdza poprawność języka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogoś tu się chce w łyżce wody utopić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie kobieta powinna ponieś karę ale ci pseudomiłośnicy rozmnażacze którym szkoda kasy lub czasu na sterylizacje i wolą wyrzucić ciężarną sukę niż się nią prawidłowo opiekować. Niedawno w Uhninie koło Parczewa jacyś osobnicy głodzili i pozwolili zamarznąć psu. Oczywiście nikt nie poinformował policji czy straży dla zwierząt bo to wiocha a nie ludzie. W tej chwili nikt już im niczego nie udowodni a przecież sprawa jest prosta - nie stać cię na psa/kota to go nie bierz a jeżeli chcesz już mieć zwierzę to spraw aby miało jak najlepsze warunki i koniecznie wysterylizuj aby nie zwiększac niepotrzebnie populacji.
Dużo w tym prawdy jednak konieczność sterylizacji(?), to prosta droga do obowiązku - ja jestem przeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy szczekają karawana jedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Psy szczekają karawana jedzie
i to bez hamulców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nocnik napisał:
i to bez hamulców.
Psów to mi szkoda. Daleko przecież tym maluchom do forumowiczów - jeszcze ani razu nie szczekneli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zastanawia się jeden z policjantów poruszony dramatem miłośniczki zwierząt." gdzie są Ci miłośnicy zwierząt ? Bo ja ich nie widze ? Stowarzyszenie Azyl czeka na miłośników ... pastwić się nad dramatem i podpisywać się wolontariuszka i miłośnik zwierząt piękna sprawa ale jakoś nie widzę ich pomocy w schronisku ....tych miłośników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karawana napisał:
Psów to mi szkoda. Daleko przecież tym maluchom do forumowiczów - jeszcze ani razu nie szczekneli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...