Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny dzień protestu uczniów. Marsz Milczenia przeszedł ulicami miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 grudnia 2019 r. o 20:24 Powrót do artykułu
Młodzi ludzie powinni zacząć się troszczyć o przyszłość naszej ojczyzny! Brawo Oni. Zacznijcie od pogonienia chodzącego zła w postaci tzw. katechety w sposób skuteczny i nie pozwólcie tłamsić Waszej woli. Od Was zależy, czy dyrektor wróci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani prezes gra na czas. Wszystkie zarzuty to kłamstwo za które przyjdzie jej odpowiedzieć. Zarząd powinien się zebrać, aby odwołać panią prezes ze stanowiska. I to to natychmiast!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domagamy się przywrócenia na stanowisko dyrektora i odwołania prezes Katarzyny Kusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczniom ile płaca za protesty? Ja wczoraj na manifestacji "solidarni z sędziami" dostałem 67zł/niedzielne popołudnie tylko musiałem wysoko trzymać plakat i ręce mdlały. Do Białej nie pojade bo trzeba bilet doliczyć chyba że bedzie zorganizowany, grupowy wyjazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL - strajki teraz.... przerwa na wakacjei .... strajki przed egzaminami gimnazjalnym i maturami.... komuna trzyma się rakami i nogami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISowskie Trolle trolują jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokrzyczą, pokrzyczą i na tym się skończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oni wiedza chociaż kogo bronią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda wymówka dobra aby tylko nie pójść do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina mi to stadninę w Janowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...