Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny wyciek groźnej substancji w zakładzie drobiarskim, trwa ewakuacja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2018 r. o 12:40 Powrót do artykułu
dowalic ze 2 mln mandatu to i zaczna pilnowac i dbac o instalacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inspekcja,prokurator,oj ktoś straci posadę...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten smród padliny trwający kilka dni oraz tysiące rybitw przed świętami na Turystycznej obok zakładów mięsnych w Lublinie to niby skąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez mam zaklad miesny, ciężko jest, pracownik leniwy, podatki wysokie, inspekcje gnebia, na szczescie ja produkuje glownie parowki, salceson, mortadele i pezysmaki dla psów. A to polak zawsze kupi, wiec dobrze prosperuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla poszkodowanych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jesteś pod kontrolą długu lub administracji? Czy jesteś na czarnej liście? Czy nie radzisz sobie z miesięcznymi płatnościami? Czy chcesz kupić kredyt na dom, samochód lub firmę, ale nie jesteś objęty przeglądem długów lub administracją? Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z moich pytań? Uprzejmie prosimy o kontakt poprzez e-mail: nortonfinance2017@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam przerażenie strażaków, panikę. Nie bylo to zdarzenie ale katastrofa, a Łęczna to centrum oparzeniowe. Moze nawet inni odczują poparzenia dróg oddechowych i będą następni poszkodowani??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja juz dzisiaj obawiam sie,co to bedzie jak powstanie ubojnia Wipaszu.To bedzie najwiekszy tego typu zaklad w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak? TAK!? Gdyby nie było wycieku, nie było by zwolnienia uczni ze szkół! Karetki nie jeździły by jak szalone przez ok. 2 godziny! Nie było wycieku? Chodzą plotki, że WYBUCH był!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyrektor generalna gadała w wywiadzie takie bzdury ze lepszych się nie dało wymyslec. Ciekawe jak według niej mogło nie dojść do ponownego wycieku amoniaku jak był odczuwalny w powietrzu ewakuowano szkole i przedszkole do których uczęszczają dzieci. Mąż ja oraz jedno z dzieci odczuwalismy drapiacy ból gardla a inne osoby z rodziny skarżyli się na bóle glowy. Podobno pracownicy wcześniej zgłaszali problem lecz ich zlekcewazono. Nie potrafią przyznać się jak było naprawdę tylko chcą aby sprawa jak najszybciej ucichla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przestańcie wymyślać takie historie! To wy podsycacie panikę, a sytuacja jest bezpieczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ospba pisząca o wybuchu, używając słowa „UCZNI!” jak widać nie grzeszy inteligencją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...