Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejnych 645 rodzin może mieć darmowy Internet

Utworzony przez krzesimir, 19 lutego 2011 r. o 17:21
"Zintegrowani z e-społeczeństwem – przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w mieście Biała Podlaska” ha ha ha, dobre sobie. Jakie to "przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu" skoro: 1) swym zasięgiem obejmuje centralne części miasta, natomiast na terenach gdzie nie można mieć nawet neozdrady bo za daleko od centrali i po kabelku nie idzie, stwierdza się, że "przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu" nie ma zasięgu, to nie lepiej i taniej było wykupić ludziom dostęp do neozdrady a nadajniki postawić tam gdzie naprawdę jest wykluczenie cyfrowe, 2)daje się ludziom dostęp do internetu to chyba można było tym mniej zamożnym zakupić sprzęt komputerowy, ale po co, urzędnicy już swoje zarobili. Mam nadzieję, że jakaś kontrola sprawdzi zasadność realizacji projektu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Napisałem Ci powyżej, że byłem na takim szkoleniu już na jesieni tamtego roku i darmowego internetu nie mam.
nazwisko podaj, a sprawię, że będziesz miał neta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organizatorka napisał:
nazwisko podaj, a sprawię, że będziesz miał neta.
zgłoszę się do Pani osobiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wobec tego zapraszam do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organizatorka napisał:
wobec tego zapraszam do Lublina
za daleki dystans... tak jak za daleko od centrum BP i nie ma "możliwości technicznych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba iść do urzędu i się przypominać, bo warunki umowy są proste - jest obecność, ma być internet takie są zasady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...