Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolembrody: Trzy osoby zginęły w pożarze

Utworzony przez [*], 11 lutego 2012 r. o 11:01
Daniel Będziemy Pamiętać o Tobie:([*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 lat temu taką kozą rodzice ogrzewali dom a zimy były tęgie i śnieżne,zaspy sięgały do okien domu i nikt się nie spalił a teraz przyjdzie sąsiad i pożar gotowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel ;((( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel [*] Nie mogę w to uwierzyć Dlaczego Ty ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 letni sąsiad nie pił alkoholu to jest pewne On poszedł do sąsiadów aby napić się parzonej herbaty i podzielić się opłatkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
17 letni sąsiad nie pił alkoholu to jest pewne On poszedł do sąsiadów aby napić się parzonej herbaty i podzielić się opłatkiem
czy po alkoholu czy nie to zawsze tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia ;( Daniel ;( dlaczego Ty??? będziemy Cię pamiętac [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg Tak Chciał {*}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
17 letni sąsiad nie pił alkoholu to jest pewne On poszedł do sąsiadów aby napić się parzonej herbaty i podzielić się opłatkiem
zamknij morde zjebie, tak Ci ku*** wesoło? sam jestes je***y abstynent? Ciekawe co bys powiedział jakby to twój ziomek zginą je***a gnido!!! PRAWY NA ZAWSZE W PAMIĘCI;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słoń napisał:
zamknij morde zjebie, tak Ci ku*** wesoło? sam jestes je***y abstynent? Ciekawe co bys powiedział jakby to twój ziomek zginą je***a gnido!!! PRAWY NA ZAWSZE W PAMIĘCI;(
a po co te bluzgi?Teraz nic nie wiemy, sekcja wykaże czy był pod wpływem alkoholu czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słoń napisał:
zamknij morde zjebie, tak Ci ku*** wesoło? sam jestes je***y abstynent? Ciekawe co bys powiedział jakby to twój ziomek zginą je***a gnido!!! PRAWY NA ZAWSZE W PAMIĘCI;(
nie podniecaj się cioto wydymana, bo i tak za miesiąc nie będziecie o nim pamiętać deb***e z gimnazjum. "Prawy na zawsze w pamięci" hahahahahaha ale się uśmiałem, idź się napij ciepłej "pryty" i nie urój na forum cieniasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kodi napisał:
nie podniecaj się cioto wydymana, bo i tak za miesiąc nie będziecie o nim pamiętać deb***e z gimnazjum. "Prawy na zawsze w pamięci" hahahahahaha ale się uśmiałem, idź się napij ciepłej "pryty" i nie urój na forum cieniasie.
sam może jestes wydymana ciota!!! słoń ma rację!! ! Daniel, na ZAWSZE w pamięci ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to dobry artysa z tego 17 latka jak i z całej jego rodziny PATOLOGJA .a na herbate na pewno nie poszedl do nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że dla niektórych był to ktoś niedobry, ale jakby to ująć był to człowiek, który zawsze miał czas dla przyjaciół. Teraz dopiero to widzę, że zabawy i śmiech w jego towarzystwie było czymś niepowtarzalnym.I wiem, że te słowa potwierdzi większość, która go znała, a inni ze swoimi komentarzami niech spadają. To był naprawdę super chłopak. Daniel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że dla niektórych był to ktoś niedobry, ale jakby to ująć był to człowiek, który zawsze miał czas dla przyjaciół. Teraz dopiero to widzę, że zabawy i śmiech w jego towarzystwie było czymś niepowtarzalnym.I wiem, że te słowa potwierdzi większość, która go znała, a inni ze swoimi komentarzami niech spadają. To był naprawdę super chłopak. Daniel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kodi napisał:
nie podniecaj się cioto wydymana, bo i tak za miesiąc nie będziecie o nim pamiętać deb***e z gimnazjum. "Prawy na zawsze w pamięci" hahahahahaha ale się uśmiałem, idź się napij ciepłej "pryty" i nie urój na forum cieniasie.
Zamknij pysk je***a pizdo! takiś cwany? daj czas i miejsce to wtedy sie pośmiejemy , ale z twojego pobytu na OIOM'ie. Nie tyczy cie sprawa to wypier***aj z tależa bo ci frytki dopier***ą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słoń napisał:
Zamknij pysk je***a pizdo! takiś cwany? daj czas i miejsce to wtedy sie pośmiejemy , ale z twojego pobytu na OIOM'ie. Nie tyczy cie sprawa to wypier***aj z tależa bo ci frytki dopier***ą.
Kultury więcej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słoń napisał:
Zamknij pysk je***a pizdo! takiś cwany? daj czas i miejsce to wtedy sie pośmiejemy , ale z twojego pobytu na OIOM'ie. Nie tyczy cie sprawa to wypier***aj z tależa bo ci frytki dopier***ą.
słoniu świnki kwiczą są głodne już czas je oporządzić.Jak ci coś nie pasi to wieśniaku nie czytaj będziesz spokojniejszy i zwieracze ci nie puszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tangen napisał:
z tego co wiem to dobry artysa z tego 17 latka jak i z całej jego rodziny PATOLOGJA .a na herbate na pewno nie poszedl do nich
moze i na herbatke nie poszedł, ale był zbyt młody aby umierac!!! kto go nie znał, niech go nie oceniaaa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kodi napisał:
nie podniecaj się cioto wydymana, bo i tak za miesiąc nie będziecie o nim pamiętać deb***e z gimnazjum. "Prawy na zawsze w pamięci" hahahahahaha ale się uśmiałem, idź się napij ciepłej "pryty" i nie urój na forum cieniasie.
To on jeszcze w wieku 17 lat do gimnazjum chodził?W tym wieku to liceum lub technikum się przerabia a nie do starych ludzi po wsi łazi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...