Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
liczę, że po zakończeniu tego "śledztwa" zostanie wszczęte kolejne o niegospodarność w czasie "dobrej zmiany"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jak ukarać winnych jak sądy się bronią przed właściwą sprawiedliwością? ´Różne nieuki pokładają wysiłki w staraniach o bez karność dla tych co to Tuska wsparli. Ale nie można na to pozwolić aby jakiś sędzia szedł po linii niewłaściwej i wrogiej państwu rządzonemu z wybory prawdziwych Polaków! Układ broni takich prawników po wieczorowych kursach i idzie w konflikcie z rządem co to chce zrobić porządek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jak ukarać winnych jak sądy się bronią przed właściwą sprawiedliwością? ´Różne nieuki pokładają wysiłki w staraniach o bez karność dla tych co to Tuska wsparli. Ale nie można na to pozwolić aby jakiś sędzia szedł po linii niewłaściwej i wrogiej państwu rządzonemu z wybory prawdziwych Polaków! Układ broni takich prawników po wieczorowych kursach i idzie w konflikcie z rządem co to chce zrobić porządek!
Chciałem napisać, że największym nieukiem jesteś ty, ale - o dziwo - nie napisałeś "rurzne nie uki", czym naprawdę mnie zaskoczyłeś. Zanim jednak zaczniesz krytykować sędziów sam pochwal się swoimi osiągnięciami - jakie studia skończyłeś, z jakim wynikiem, gdzie pracujesz itp. Bo jak na razie, to wasza "dobra zmiana" promuje miernoty, chamów, ludzi z wyraźnymi brakami w kulturze osobistej, wykształceniu, za to o wysokich aspiracjach. W efekcie mamy destabilizację sytuacji w wielu dziedzinach państwa i spadek znaczenia Polski na arenie międzynarodowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jak ukarać winnych jak sądy się bronią przed właściwą sprawiedliwością? ´Różne nieuki pokładają wysiłki w staraniach o bez karność dla tych co to Tuska wsparli. Ale nie można na to pozwolić aby jakiś sędzia szedł po linii niewłaściwej i wrogiej państwu rządzonemu z wybory prawdziwych Polaków! Układ broni takich prawników po wieczorowych kursach i idzie w konflikcie z rządem co to chce zrobić porządek!
 trzeba być albo upośledzonym umyslowo albo fanatykiem słusznej parti by nie widzieć co się dzieje, ale co by złego nie było to wina tuska, bo tak brzmi przekaz dnia od 2014 roku. co mają sędziowe do wyroków ? ogłoszenie wyroków to nie jest "tak bo tak myślę i już" tylko poparte argumentami i wyjaśnieniami dotyczące danego problemu prawnego do tego uzasadnione konkretnymi przypisami prawnymi, ale jeśli chcesz powrotu sędziów z komuny (dające wyroki takie jakie będzie kazać rząd) to może lepiej od razu zacznij pić bo tylko ci później zostanie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodałbym jeszcze, że PiS-owi nie chodzi o znalezienie dowodów, a o ich szukanie. Dzięki temu mogą grillować temat przez lata, opluwać, a de facto nic z tego nie wynika poza tym, że wyznawcy JarKacza łykają coraz więcej paszy zrobionej z gówna i myślą, że to kawior. Najgorsze wydanie propagandy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ a ty jak zwykle im wszystkim czyścisz pędzle, beznadziejna sieroto xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ a ty jak zwykle im wszystkim czyścisz pędzle, beznadziejna sieroto xD
Nawet nie wiem, jaki zarzut mi stawiasz, więc się nie odniosę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto cytat z komentarza największego głupka intrnetów niejakiego lewaka o nicku @_k_ " W efekcie mamy destabilizację sytuacji w wielu dziedzinach państwa i spadek znaczenia Polski na arenie międzynarodowej " Łoj ta, łoj ta , a co tam na twojej arenie cyrkowej. ośle dardanelski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto cytat z komentarza największego głupka intrnetów niejakiego lewaka o nicku @_k_ " W efekcie mamy destabilizację sytuacji w wielu dziedzinach państwa i spadek znaczenia Polski na arenie międzynarodowej " Łoj ta, łoj ta , a co tam na twojej arenie cyrkowej. ośle dardanelski?
I taka właśnie jest "dyskusja" z ludźmi popeirającymi PiS - zero argumentów z waszej strony, za to obelg wypluwacie mnóstwo. Napiszę ci jeszcze, że takie nic nie jest w stanie mnie obrazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ to skrót od czego? Możesz wyjaśnić, bo to się kojarzy jednoznacznie że złamanym k..tasem, kolaborantem, k...rwą, kitałajcem... kanalią, kondonem, kichą, karakanem.. itp xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ to skrót od czego? Możesz wyjaśnić, bo to się kojarzy jednoznacznie że złamanym k..tasem, kolaborantem, k...rwą, kitałajcem... kanalią, kondonem, kichą, karakanem.. itp xD
 Oj "K" a Ty znowu dyskutujesz z sobą. Ja myślę że "K" to od Kraszewskiego lub Kafki - wiesz taki męczennik (za 15000 miesięcznie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ to skrót od czego? Możesz wyjaśnić, bo to się kojarzy jednoznacznie że złamanym k..tasem, kolaborantem, k...rwą, kitałajcem... kanalią, kondonem, kichą, karakanem.. itp xD
Oj "K" a Ty znowu dyskutujesz z sobą. Ja myślę że "K" to od Kraszewskiego lub Kafki - wiesz taki męczennik (za 15000 miesięcznie).
 Nie kitałajcem tylko kitajcem dodam Ci jeszcze do zestawu kacapem, kretynem, karłem, a na koniec najgorsze komunistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ to skrót od czego? Możesz wyjaśnić, bo to się kojarzy jednoznacznie że złamanym k..tasem, kolaborantem, k...rwą, kitałajcem... kanalią, kondonem, kichą, karakanem.. itp xD
Oj "K" a Ty znowu dyskutujesz z sobą. Ja myślę że "K" to od Kraszewskiego lub Kafki - wiesz taki męczennik (za 15000 miesięcznie).
Nie kitałajcem tylko kitajcem dodam Ci jeszcze do zestawu kacapem, kretynem, karłem, a na koniec najgorsze komunistą.
Na K jest jeszcze wasz guru, Jarosław K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******polturf.pl/pl/strona_glowna = i źródełko wyschło, wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ komunista i koniokrad, czerwony pawian z gołą d.. pą, latający po internetach, lewacki nienapasiony troll.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyborów jeszcze trochę, to będzie 27 przedłużeń :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ to skrót od czego? Możesz wyjaśnić, bo to się kojarzy jednoznacznie że złamanym k..tasem, kolaborantem, k...rwą, kitałajcem... kanalią, kondonem, kichą, karakanem.. itp xD
Oj "K" a Ty znowu dyskutujesz z sobą. Ja myślę że "K" to od Kraszewskiego lub Kafki - wiesz taki męczennik (za 15000 miesięcznie).
Nie kitałajcem tylko kitajcem dodam Ci jeszcze do zestawu kacapem, kretynem, karłem, a na koniec najgorsze komunistą.
Na K jest jeszcze wasz guru, Jarosław K.
 Ernest nie spinaj się, ale ja wiem skąd u Ciebie to rozszczepienie jaźni. Jak się prowadzi kilka kont to potem już nie widomo kim się właściwie jest. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ to ty na imię masz Ernest? To bardzo dobre imię dla pedziofila komunisty, aborcyjnego wampirza xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczę, że po zakończeniu tego "śledztwa" zostanie wszczęte kolejne o niegospodarność w czasie "dobrej zmiany"
 Tak donosi TW Marek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa strategia sabotażu PeOwskiego to "Budka z piwem i kabanosy wyborcze z koniny "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...