Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrowersje i krzyki na spotkaniu z Palikotem

Utworzony przez STYX, 29 stycznia 2009 r. o 21:49
I tak dobrze,że mohery czosnkiem w niego nie rzucali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
styx szkoda czosnku ! to cenne lekarstwo i błaznom nie pomaga. Nie wiesz o tym. bo mochery są mądre i wiedzą o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DoSTYX iSTER ;Jeśli nie może być lepiej to niech bedzie śmieszniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Palikot, ostatnie dwa tygodnie bacznie obserwowałem pana publiczne wystąpienia. Już byłem dać wiarę w pana poprawę. Niestety pan ma w nosie publiczne pieniądze ( również moje) - końca błazenady nie widać, widocznie wilgoć w domu na lubelskiej starówce poważnie szkodzi zdrowiu. Uprzejmie proszę o zaprzestanie błazenady - na dodatek ośmieszyłem się przed moimi znajomymi głosując w ostatnich wyborach na pana.Więcej tego błędu nie popełnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej! To pan Palikot jest błaznem na dworze Jarosława Kaczyńskiego? A od kiedy? Bo do tej pory był panatuskowym trefnisiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Panie Januszu tak trzymac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem studentka PWSZ-tu lecz dopiero dzisiaj się dowiedziałam o zaistaniałej sytuacji. A szkoda, gdyż z wielką chęcią poświęciła bym trochę swego czasu by posłuchać tego co ma nam do powiedzenia nasz Lubelski poseł...Ciekawe dlaczego tak w tajemnicy była utrzymywana wizyta Pana Palikota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Klarcia~ napisał:
Jestem studentka PWSZ-tu lecz dopiero dzisiaj się dowiedziałam o zaistaniałej sytuacji. A szkoda, gdyż z wielką chęcią poświęciła bym trochę swego czasu by posłuchać tego co ma nam do powiedzenia nasz Lubelski poseł...Ciekawe dlaczego tak w tajemnicy była utrzymywana wizyta Pana Palikota...
Nic straconego ! Szkoda czasu ! No, bo do jakiego ideału może doprowadzic nas człowiek wymachujący penisem, swińskim ryjem, napisem "jestem gejem". Chyba do zatracenia ludzkości i zatraty instynktu samozachowawczego ludzi. Wypadałoby aby poseł gdzieś prowadził .........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot przynajmniej mowi jak jest, i jedzie buroli, swoj chlop, tak trzymac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Klarcia~ napisał:
Jestem studentka PWSZ-tu lecz dopiero dzisiaj się dowiedziałam o zaistaniałej sytuacji. A szkoda, gdyż z wielką chęcią poświęciła bym trochę swego czasu by posłuchać tego co ma nam do powiedzenia nasz Lubelski poseł...Ciekawe dlaczego tak w tajemnicy była utrzymywana wizyta Pana Palikota...
od kilku dni na słupach ogłoszeniowych wisiały plataty informujące o spotkaniu, trzeba czytać ogłoszenia a nie chodzić z głową w chmurach, o przepraszam sesja się zbliża więc studenci zakuwają i nie mają czasu na takie pier...ły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wiedziałem że na "uczelni" PWSZ wogóle trzeba się uczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarazzaraz a kto go do Białej przywiózł. Bergier mianujący się profesorem nie miał wstydu żeby tego jaskiniowca z pieniędzmi przywlec do miasta? A może Żmijan odpowiedzialny za wciągnięcie do PO tej kreatury. Już zapomiał jak sie niedawno go wstydził i jednocześnie bał, że wysadzi go z siodła? Cuż nadejdzie czas że was wyborcy rozliczą za wasze przyjaźnie i uczynki. WSTYD dla BIAŁEJ przynosicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka uczelnia tacy goście! Żenada. A już pomału przekonywałem się do PWSZ. Teraz zawiodłem się Józiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olek napisał:
Palikot przynajmniej mowi jak jest, i jedzie buroli, swoj chlop, tak trzymac!
Jedzie, a ty ciągniesz ten jego wózek komedianta, i to za darmochę. Ten Palikot to powinien założyć kabaret a nie z sejmu i poslowania robić kabaret. Nie po to tam siedzi. "Olku", czego takiego ważnego poza ekscesami i wygłupami on dokonał? Jest politykiem i posłem -podobno- no i corobi?.. błaznuje, bo ma zadanie :Niszczyć opozycję. Tylko ja się pytam, czy tak ma wyglądać praca nad przeskoczeniem opozycji. Niech pokaże, jak powinno pracować się nad gospodarką, finansami, NAD CUDEM obiecanym, a nie dyskredytuje szkalując wszystkich wkoło, z własną osobą włącznie. A ty, drogi olku, klaszcz i się ciesz, zobaczymy jak długo będzie ci się to podobać. Niedługo ludzie w Polsce będą mówić - CUD, CUD.... że mnie nie zwolnili, że mi nie obniżyli pensji ( nad tym pracuje minister PO - by pracodawca mógł samowolnie obniżać pensje - dla dobra pracownika, oczywiśćie, bo go nie zwolni)., że mam jeszcze co do garnka włożyć. CUD nad CUDAMI. A co do twojej euforii i poklasku dla wyczynów Palikota. Dzisiaj takich jak ty jest wieku - pośmiać się, wykpić, podstawić nogę, ale!!!! komuś, broń Boże tobie i podobnym. Zakłamanie, demoralizacja, ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEŹWY napisał:
Jedzie, a ty ciągniesz ten jego wózek komedianta, i to za darmochę. Ten Palikot to powinien założyć kabaret a nie z sejmu i poslowania robić kabaret. Nie po to tam siedzi. "Olku", czego takiego ważnego poza ekscesami i wygłupami on dokonał? Jest politykiem i posłem -podobno- no i corobi?.. błaznuje, bo ma zadanie :Niszczyć opozycję. Tylko ja się pytam, czy tak ma wyglądać praca nad przeskoczeniem opozycji. Niech pokaże, jak powinno pracować się nad gospodarką, finansami, NAD CUDEM obiecanym, a nie dyskredytuje szkalując wszystkich wkoło, z własną osobą włącznie. A ty, drogi olku, klaszcz i się ciesz, zobaczymy jak długo będzie ci się to podobać. Niedługo ludzie w Polsce będą mówić - CUD, CUD.... że mnie nie zwolnili, że mi nie obniżyli pensji ( nad tym pracuje minister PO - by pracodawca mógł samowolnie obniżać pensje - dla dobra pracownika, oczywiśćie, bo go nie zwolni)., że mam jeszcze co do garnka włożyć. CUD nad CUDAMI. A co do twojej euforii i poklasku dla wyczynów Palikota. Dzisiaj takich jak ty jest wieku - pośmiać się, wykpić, podstawić nogę, ale!!!! komuś, broń Boże tobie i podobnym. Zakłamanie, demoralizacja, ...
Koleś. On nie musi z sejmu robić kabaretu, nie potrzebnie się napinasz. TAM JEST KABARET! On tylko mówi prawdę. Tak 3mać Panie Palikot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zarazzaraz a kto go do Białej przywiózł. Bergier mianujący się profesorem nie miał wstydu żeby tego jaskiniowca z pieniędzmi przywlec do miasta? A może Żmijan odpowiedzialny za wciągnięcie do PO tej kreatury. Już zapomiał jak sie niedawno go wstydził i jednocześnie bał, że wysadzi go z siodła? Cuż nadejdzie czas że was wyborcy rozliczą za wasze przyjaźnie i uczynki. WSTYD dla BIAŁEJ przynosicie!
BERGIER, ŻMIJAN, PALIKOT TO JEDNA KLIKA. WSPOMAGAJĄ SIĘ. POPRZEZ TAKIE SPOTKANIA PALIKOT CHCE ZMIENIĆ SWÓJ WIZERUNEK. DUŻO LEPIEJ WYPADŁ KACZYŃSKI NA SPOTAKANIU W AWF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sKOŃCZCIE Z promocją tego GAMONIA Z PO- ON SIĘ NADAJE DO ZAMKNIĘTEGO ZAKŁADU PSYCHIATRYCZNEGO A NIE NA SPOTKANIA Z LUDŻMI !!!!!WSYD DLA CAŁEJ LUBELSZCZYZNY !!!! KTO TO COŚ TAKIEGO WYBRAŁ ?? SKĄD ON MA TAK WIELKI MAJĄTEK ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Koleś. On nie musi z sejmu robić kabaretu, nie potrzebnie się napinasz. TAM JEST KABARET! On tylko mówi prawdę. Tak 3mać Panie Palikot!
Popieram Pawła. Panie "TRZEŹWY" Palikot śmieje sie z idiotów, którym prawda w oczy kole. mówi o tym, o czym nikt inny by się nie odważył, a dlaczego? pewnie dla kariery, ale przynajmniej nie dla kasy. Wole Palikota błazna od Brudzinskiego Putry, Cymanskiego.. dlugo by wymieniać. Toruńskich oszołomów jest pełno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie Palikot. Tak trzymać!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaka uczelnia tacy goście! Żenada. A już pomału przekonywałem się do PWSZ. Teraz zawiodłem się Józiu.
Jaki gość taka uczelnia. Jaka uczelnia taki rektor. Józef dał dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...