Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kotka cierpiała, on nagrywał. Zaczął się proces rolnika

Utworzony przez Jan, 14 stycznia 2014 r. o 19:52
Ludzie ! Gdzie nie spojrzeć, to nasz kraj nadaje się do naprawy. Wszędzie są niedociągnięcia, braki, złe warunki, marne wynagrodzenia, licha opieka medyczna, żałosny stan dróg, etc. właściwie razem na czele naszego rządu ;) Ale dla mnie ktoś, kto z premedytacją nie pomaga drugiej osobie, czy nawet zwierzęciu ( fakt że może to gorsze istoty, bez duszy, jak tu niektóre kołki polskie piszą ale czują ból, doznają krzywdy, gdy ktoś ich rani, znęca się, jawnie w dodatku. może kot nie idzie do nieba czy piekła, bo ze słyszenia ma 9 żyć... i pewnie przeistacza się w inne czworonogi itd.) popełnia przestępstwo. I wiecie co ja myślę? odniosę się tu do pijanych kierówców, więc Ci owi pijani kierowcy powinni rozjeżdżać na maxaaaa to nasze zjebane społeczeństwo! Zmaleje liczba debili, imbecyli, wariatów, zdepresjonowanych czubów, głupków, morderców, gwałcicieli, i innych porąbańców! Widać po komentarzach, jaki element tu pisze, i jak bardzo zasługuje na najgorszą karę! I nie istotne czy ktoś ma wykształcenie, czy nie, głupota nachodzi niezależnie. A że na nią nie ma lekarstwa.... to cóż, trzeba płacić najwyższą cenę! I jestem przekonana, że gdyby nasz kraj zubożał o połowę a nawet 3/4 takich ludzi, to może by w końcu było normalnie. I dodam jeszcze, że powinni zwiększyć dopuszczalną ilość alkoholu we krwi u kierówców ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubiłem (ze szczególnym okrucieństwem) 18736 komary, 76346 mrówek i 389 pająków, dostałem 25 lat, wyszedłem po 15 - ku*** żałosne te polskie prawo, przecież zwierzęta nie mają duszy, zwierze to nie człowiek, ku*** żeby karać za takie pierdoły, aż niewiarygodne
No proszę, prowadzisz rejestr? A czy aby jestes pewien, że to jest 18736 komarów? a nie np. 18738? są tak małe, że ciężko zliczyć, tym bardziej mrówki.... Ja myślę, że twój starszy ze szczególnym okrucieństwem i premedytacją wyrąbał twoją matkę, że takiego barana na świat stworzył! I oto dlaczego powinna być aborcja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ! Gdzie nie spojrzeć, to nasz kraj nadaje się do naprawy. Wszędzie są niedociągnięcia, braki, złe warunki, marne wynagrodzenia, licha opieka medyczna, żałosny stan dróg, etc. właściwie razem na czele naszego rządu ;) Ale dla mnie ktoś, kto z premedytacją nie pomaga drugiej osobie, czy nawet zwierzęciu ( fakt że może to gorsze istoty, bez duszy, jak tu niektóre kołki polskie piszą ale czują ból, doznają krzywdy, gdy ktoś ich rani, znęca się, jawnie w dodatku. może kot nie idzie do nieba czy piekła, bo ze słyszenia ma 9 żyć... i pewnie przeistacza się w inne czworonogi itd.) popełnia przestępstwo. I wiecie co ja myślę? odniosę się tu do pijanych kierówców, więc Ci owi pijani kierowcy powinni rozjeżdżać na maxaaaa to nasze zje***e społeczeństwo! Zmaleje liczba deb***i, imbecyli, wariatów, zdepresjonowanych czubów, głupków, morderców, gwałcicieli, i innych porąbańców! Widać po komentarzach, jaki element tu pisze, i jak bardzo zasługuje na najgorszą karę! I nie istotne czy ktoś ma wykształcenie, czy nie, głupota nachodzi niezależnie. A że na nią nie ma lekarstwa.... to cóż, trzeba płacić najwyższą cenę! I jestem przekonana, że gdyby nasz kraj zubożał o połowę a nawet 3/4 takich ludzi, to może by w końcu było normalnie. I dodam jeszcze, że powinni zwiększyć dopuszczalną ilość alkoholu we krwi u kierówców ;)
Yy ty chory jesteś :o A co do sprawy.. Jeju litości, jak ktoś wcześniej wspomniał, ludzie nieraz w gorszych warunkach żyją rodzą itp ale nie popadajmy w skrajności :o Weterynarz skasował by pewnie ze stówkę, i to może by nie pomógł, a jednak wiadomo jak w PL jest z kasą, na samo tankowanie samochodu ile kasy idzie... I ja bardzo lubię zwierzęta ale nie popadajmy w skrajności 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yy ty chory jesteś :o A co do sprawy.. Jeju litości, jak ktoś wcześniej wspomniał, ludzie nieraz w gorszych warunkach żyją rodzą itp ale nie popadajmy w skrajności :o Weterynarz skasował by pewnie ze stówkę, i to może by nie pomógł, a jednak wiadomo jak w PL jest z kasą, na samo tankowanie samochodu ile kasy idzie... I ja bardzo lubię zwierzęta ale nie popadajmy w skrajności 
Jestem normalna ;) Gdyby moja kocica rodziła, to bym ją do weterynarza zawiozła. skoro ktoś decyduje się na zwierzę, nie ważne czy trzyma w domu, czy na podwórku, ale karmi, otacza tak jakby tą całą opieką, to winień jest też zapewnić opiekę medyczną. a skoro nie stac na weterynarza, to po co w ogóle pchac się w trzymanie zwierząt? Niestety, jak się posiada czworonoga, to jest to jakby członek rodziny. A ten koleś jest stuknięty, pewnie nie jednego kota 'wykończył", bo skoro wiedział że rodzi, jeszcze nagrywał, i wysłał na neta? jakim trzeba być zjebem? I to nie skrajność, tylko zwykła konsekwencja za swoje czyny. Bo skoro kodeks karny akurat to obejmuje, to niestety, będzie kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...