Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz odmówił noclegu harcerzom. Kuria tłumaczy dlaczego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 sierpnia 2019 r. o 15:50 Powrót do artykułu
może nie był sam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajac doskonale nasza rzeczywistosc wcale sie nie dziwie ksiedzu, ze odmowil noclegu harcerzom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajac doskonale nasza rzeczywistosc wcale sie nie dziwie ksiedzu, ze odmowil noclegu harcerzom
 tak, zbyt dużo młodych chłopców i pokusa za duża... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiele by nie zapłacili.harcerze poszły won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny "atak na kościół"... i prowokacja... Poważnie mówić to kolejny przykład obłudy wysłanników pedofilsko/mafijnej organizacji z waty kanu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypisałem się z rzymskiego katolicyzmu i ufam samemu JEZUSOWI BOGU i bardzo dobrze zrobiłem. Albo JEZUS albo papież, albo nauka Biblii albo błędne nauki watykańskie _________ Google : "Biblia obala urząd papieża część 2 - historyczne zgniłe owoce " ________ google : " Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bylo miejsca w gospodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść; byłem spragniony, a nie daliście Mi pić; byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie; byłem nagi, a nie przyodzialiście Mnie; byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By go tylko kusiły, te małe zboczeńce bez opiekuna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszpasterz to nie hotelarz dla choloty wykorzystującej ludzi pracy i szantarzujacej doniesieniami do niemieckij prasy i mediów!! Ja bym ich jeszcze pala poginil a nie pod dach! Niech do owsiaka na festiwal jada i się jak swinie w blocie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby zapłacili to by się miejsce znalazło. Obłudnik kościelny!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść; byłem spragniony, a nie daliście Mi pić; byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie; byłem nagi, a nie przyodzialiście Mnie; byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie."
 Mateusz miał wtedy gorszy dzień ,że tak napisał,  inaczej q-riajegomac by nie broniła swego  przedstawiciela nieba na ziemi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera by była gdyby ich przyjął: że ksiądz sam z dziećmi. Wszędzie nagonka na księży to nic dziwnego, że się boją robić cokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kiedyś mówili?..."gość w do Bóg w dom..." ...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy aktualnie ogólnie sianej nienawiści do księży, to cokolwiek by ten człowiek nie zrobił, byłoby złe - nie przyjął to wykrzyczec to światu, jaki jest podly, a jakby przyjął to zrobić z niego zboczeńca. Z dwojga złego, chyba lepiej być niegościnnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękowania dla OSP, zawsze można na nich liczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to budynek przy kościele jest dość duży nawet za duży na kilku księżulków jak w większości parafii. Problem z przenocowaniem kilkunastu osób z materacami i dostępem do jednej łazienki to żaden problem. Zabrakło ludzkiego odruchu ze strony nadętego wielebnego. Wstyd bo to parafianie wszystko ufundowali chłopakom w sukienkach a ci traktują budynki jak własność prywatną. Kur..ia też pokrętnie tłumaczy kuriozalne zachowanie pastucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Owsika niech jada jak ktoś mądrze napisał! Ta cześć naszej ojczyzny musi zostać wolna od samowoli i tałatajstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz.. Młody Harcerz.. Nocleg.. To się nie mogłoby dobrze skończyć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...