Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto odśnieża E-30?

Utworzony przez takajedna, 17 lutego 2009 r. o 10:17
Dziś o 6.30 wyjeżdżałam ze skrzyżowania w Zalesiu na krajową 2, byłam pewna, że skoro bez większych problemów przebiłam się do Zalesia, to na E-30 będzie już czarno i jakie było moje zdziwnienie kiedy ujrzałam bielutką drogę????? Była nietknieta, nie widać żadnych pasów na jezdni, śnieg nie ściągnięty, nie posypane solę, piaskiem dosłownie niczym, jak zwykła prowincjonalna droga?????? wszystkie samochody jechały z prędkością 60 na godzinę??????gdzie są drogowcy?????? zaskoczyła ich zima w lutym???? od Woskrzenic pas jezdni w stronę Białej z błotem pśniegowytm ale drugi w stronę Terespola biały (może soli zabrakło), a od Białej do Siedlec piękna czarna jezdnia, z odśnieżonymi poboczami (czyli można jak się chce), ale widocznie naszym drogowcom się nie chce. Nie lubię zimy przez naszych drogowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogowcy pojechali odśnieżać do Konstantynowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie trasą zarządza generalna dyrekcja dróg krajowych i autostrad. A dokładniej poszczególne jej rejony, np. międzyrzecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co ten lament, nie wiesz , że jest kryzys.a jeżeli chcesz mieć czarne drogi podnosimy 10 razy podatki od posiadania np domu tzw podatek katastralny 2% wartości nieruchomości rocznie do budżetu, jak będzie mało to 3 %. Wymagać może ten co płaci a nie udaje podatnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzaby znowu łopate do bagażnika ładzianki wrzucić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...