Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Który z bialskich prawników byście polecili?

Utworzony przez Marek, 28 lutego 2014 r. o 20:25
A ja polecam Panią Mecenas Urszulę Chorąży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym przekonaniem ŻADNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam Panią Mecenas Urszulę Chorąży.
 pełna zgoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy żadnego z białej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta chorąży to jest taka dobra same negatywy ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przestrzegam przed uslugami p. Andrzeja Kucharczuka z kancelarii przy Placu Wolności 26. Nie wiem ile czasu już mija od jego zapewnień o pomocy, ale sprawa pewnie się już przedawniła i nikt nie ma ochoty ani zdrowia by do tego wracać. Pan owszem pomógł zarejestrować samochód, ale później wziął pieniądze za dokończenie sprawy po czym urwał kontakt, przestał odbierać telefony, albo odbierał, rzucał krótko "oddzwonię" i nie oddzwaniał. W momencie kiedy zorientował się, ze woli układać się z urzednikami kosztem klientki. Stwierdził "po sprawie z pani samochodem panie z wydziału komunikacji z daleka się kłaniają i mogę wszystko załatwić od ręki na zapleczu". Nic dziwnego, że się kłaniają bo na początku obiecywał, że kierowniczka wydziału komunikacji przeprosi za swoje zachowanie (ze zwykłej złośliwości i podłości charakteru - nielegalne przesłuchania w urzędzie, utrudnianie rejestracji legalnego samochodu który kilka miesięcy przestał w garażu, nasyłanie policji i psucie zdrowia ludziom którzy nic jej nie zrobili). Obiecywał artykuł w gazecie, o odszkodowaniu już nie mówiąc. Jak pan Kucharczuk zajmował się sprawą rejestracji samochodu to oburzał się na działania urzędniczki, mówił na nią niecenzuralne słowa, na koniec przystał do niej a swoją klientkę zostawił bez słowa. Człowiek fałszywy, zakłamany, taki sam jak i tamta baba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest to SB-cka prokurator przesłuchiwała mnie ---pijaczka i zwykła ***, łapowniczka, wyłudzała pieniądze razem ze swiją koleżanką  od imprez alkoholowych po wyroku bezwzględnego więzienia--ale czerwoni w polsce nie siedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radca Rosiński, młody, ale to akurat plus, bo mu się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radca Rosiński, młody, ale to akurat plus, bo mu się chce.
Teraz mogę podziękować Mario :) Po natrafieniu na Twój wpis zdecydowałem się udać do Mecenasa Rosińskiego i nie żałuję. Występowałem sam przed sądem i to był błąd, bo szło źle, a jeszcze z drugiej strony był radca prawny, który wszystko negował. Przed drugą rozprawą w mojej sprawie pracowniczej udzieliłem pełnomocnictwa Mecenasowi Rosińskiemu, który wniósł 2 pisma, zgłosił właściwe dowody, reprezentował na rozprawie i wszystko ostatecznie poszło dobrze, a dzisiaj otrzymałem na konto odszkodowanie od przeciwnika. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radca Rosiński, młody, ale to akurat plus, bo mu się chce.
Teraz mogę podziękować Mario :) Po natrafieniu na Twój wpis zdecydowałem się udać do Mecenasa Rosińskiego i nie żałuję. Występowałem sam przed sądem i to był błąd, bo szło źle, a jeszcze z drugiej strony był radca prawny, który wszystko negował. Przed drugą rozprawą w mojej sprawie pracowniczej udzieliłem pełnomocnictwa Mecenasowi Rosińskiemu, który wniósł 2 pisma, zgłosił właściwe dowody, reprezentował na rozprawie i wszystko ostatecznie poszło dobrze, a dzisiaj otrzymałem na konto odszkodowanie od przeciwnika.
 A czy Mecenas Rosiński jest drogi? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi, niedrogi, ważne że skuteczny (przynajmniej w mojej sprawie). Ale odpowiadając na pytanie moim zdaniem Mecenas Rosiński nie jest jakiś nie wiadomo jak drogi, bo byłem przygotowany, że zapłacę za tę sprawę sporo więcej. No, ale wiadomo sprawa, sprawie nierówna, pewnie też zależy ile trzeba się napracować w danej sprawie. A ja jeszcze otrzymałem w wyroku zwrot kosztów od przeciwnika, któremu udało się utrzeć nosa co było dla mnie ważne (bo myślałem, że mój były pracodawca znów będzie bezkarny i ujdzie mu na sucho jego niezgodne z prawem zachowanie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest to SB-cka prokurator przesłuchiwała mnie ---pijaczka i zwykła ***, łapowniczka, wyłudzała pieniądze razem ze swiją koleżanką od imprez alkoholowych po wyroku bezwzględnego więzienia--ale czerwoni w polsce nie siedzą
Chce wszystkich ostrzec. Poniewaz w internecie byla masa negatywnych wpisow i ocen o urszuli chorazy. Zostaly zepchniete w google na margines i wiele teraz ciezko znalezc. Nie dajcie sie nabrac. W sadzie sredni student zaocznej administracji objedzie chorazy. Na rozprawie ona potrafi tylko obrazac innych co przynosi odwrotny skutek do zamierzonego. Jej wiedza jest zerowa. Jedyna dziedzina w ktorej ma osiagniecia to wymuszanie pieniedzy od ludzi. Na wykopie jest do poczytania artykul ze zdjeciami z prasy tytul 'upadek palestry w bialej podlaskiej' i fotki mozna powiekszac (prawy przycisk myszy i pokaz obraz). Ta cala chorazy przychodzila do ludzi wymuszac pieniadze. Sa opisy jak zadala i przepisania hektarow czy kolczykow z uszu. Chciala lapowek obiecujac zlote gory i nie zalatwiala kompletnie nic. Czlowiek zostawal na lodzie i narazal sie na prokuratora. To co opisane w artykulach to nie jest wszystko... Ciekawi mnie kiedy palestra oczysci sie z tej patologii i zakaly wymiaru sprawiedliwosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam Panią Mecenas Urszulę Chorąży.[/quote]  
[quote]A ja polecam Panią Mecenas Urszulę Chorąży.
pełna zgoda
 Wcale mnie to nie zdziwi jak okazaloby sie ze na tym forum pozytywne wpisy o chorazy napisala ona sama. W Bialej kazdy wie kto to jest i co soba reprezentuje. Moze wrescie prasa zajmie sie ta sprawa i zrobi porzadek z ta parodia jaka ma miejsce w adwokaturze. To juz nawet nie jest kabaret to raczej dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam Panią Mecenas Urszulę Chorąży.[/quote]  
[quote]A ja polecam Panią Mecenas Urszulę Chorąży.
pełna zgoda
 Wcale mnie to nie zdziwi jak okazaloby sie ze na tym forum pozytywne wpisy o chorazy napisala ona sama. W Bialej kazdy wie kto to jest i co soba reprezentuje. Moze wrescie prasa zajmie sie ta sprawa i zrobi porzadek z ta parodia jaka ma miejsce w adwokaturze. To juz nawet nie jest kabaret to raczej dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest to SB-cka prokurator przesłuchiwała mnie ---pijaczka i zwykła ***, łapowniczka, wyłudzała pieniądze razem ze swiją koleżanką od imprez alkoholowych po wyroku bezwzględnego więzienia--ale czerwoni w polsce nie siedzą
Chce wszystkich ostrzec. Poniewaz w internecie byla masa negatywnych wpisow i ocen o urszuli chorazy. Zostaly zepchniete w google na margines i wiele teraz ciezko znalezc. Nie dajcie sie nabrac. W sadzie sredni student zaocznej administracji objedzie chorazy. Na rozprawie ona potrafi tylko obrazac innych co przynosi odwrotny skutek do zamierzonego. Jej wiedza jest zerowa. Jedyna dziedzina w ktorej ma osiagniecia to wymuszanie pieniedzy od ludzi. Na wykopie jest do poczytania artykul ze zdjeciami z prasy tytul 'upadek palestry w bialej podlaskiej' i fotki mozna powiekszac (prawy przycisk myszy i pokaz obraz). Ta cala chorazy przychodzila do ludzi wymuszac pieniadze. Sa opisy jak zadala i przepisania hektarow czy kolczykow z uszu. Chciala lapowek obiecujac zlote gory i nie zalatwiala kompletnie nic. Czlowiek zostawal na lodzie i narazal sie na prokuratora. To co opisane w artykulach to nie jest wszystko... Ciekawi mnie kiedy palestra oczysci sie z tej patologii i zakaly wymiaru sprawiedliwosci.
  Trzeba nie mieć wstydu i honoru zakładając togę i mając taką przeszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje w bialskiej adwokaturze to jest zwyczajna ohyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario16, dzięki za polecenie Mecenasa Rosińskiego. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynika z tego, że mecenas Rosiński to najlepszy adwokat w mieście Biała Podlaska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pjoter, jak komuś wygrał sprawę Mecenas Rosiński to pewnie dla tego akurat najlepszy. Dla tego ten najlepszy, dla innego kto inny. Ja akurat jestem zadowolony, a miałem porównanie do innego adwokata, który jeszcze funkcjonuje w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, na tą chwilę(2020 rok), najbardziej godną polecenia jest Pani Elżbieta Szołucha - Brzeska 32 Biała Podlaska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...