Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupcy boją się o miejsca pracy. Prezydent: "Nie likwidujemy bazaru. Chcemy pomóc"

Utworzony przez Dziwny jest ten świat, 15 stycznia 2015 r. o 14:06
Dzisiaj nie mówi się "zamknąć", "zlikwidować", dzisiaj mówi się "pomóc", "zrestrukturyzować". Władze chcą Wam pomóc, tak samo jak kiedyś pomogli np stoczniowcom i tak jak teraz próbuja pomóc górnikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj nie mówi się "zamknąć", "zlikwidować", dzisiaj mówi się "pomóc", "zrestrukturyzować". Władze chcą Wam pomóc, tak samo jak kiedyś pomogli np stoczniowcom i tak jak teraz próbuja pomóc górnikom.
 
Dzisiaj nie mówi się "zamknąć", "zlikwidować", dzisiaj mówi się "pomóc", "zrestrukturyzować". Władze chcą Wam pomóc, tak samo jak kiedyś pomogli np stoczniowcom i tak jak teraz próbuja pomóc górnikom.
  rzeczywiście dziwny jest ten świat, przecież do górnictwa trzeba dopłacać nawet jak się węgiel skończy. Nie wspominając o rentowności. Stocznie to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj nie mówi się "zamknąć", "zlikwidować", dzisiaj mówi się "pomóc", "zrestrukturyzować". Władze chcą Wam pomóc, tak samo jak kiedyś pomogli np stoczniowcom i tak jak teraz próbuja pomóc górnikom.
  górnicy i stoczniowcy maja to co sami do tego doprowadzili, zaczęli w latach 80, źle im było, chcieli wolnego kraju no to mają, górnicy i tak długo jadą na krzywdzie innych. Dobrze im, niech idą do wałęsy po chleb    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wypi erdolić tych kupców w piz du . To są nieroby , ludzie mało ambitni i mało operatywni. Nigdy żadną  pracą się nie zajęli. Woleli stać na tym bazarku chlać wódkę na umór i nic nie robić. Kupić taniej sprzedać drożej .... oto tych nierobów inteligencja. Stado baranów i nieudaczników życiowych. Nie dziwię się że boją się o siebie gdyż całe swoje życie przechlapali , niczego się nie nauczyli, nic nie umieją robić poza staniem na tym bazarze i chlaniem. Nikt takich nierobów , nieudaczników do pracy nie weźmie  :D  :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty młody lekarzyku cwany jesteś bo pieniążki w domku zawsze były i teraz taki młody mami synuś będzie ludzi leczył. Aż żal patrzeć na takie młode pokolenie, które niczego z domu nie wyniosło (żadnej nauki czy dobrych manier). Ja byłem biedny a teraz jestem bogaty i mógłbym kupić 5  takich bazarków ale wiem, że są ludzie którzy potrzebują miejsc pracy i ten bazar to ich całe życie. To tak jakbym odebrał Ci Twój zawód i w tym momencie nie wiem czy ktoś by Cię zatrudnił do zamiatania ulic!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty młody lekarzyku cwany jesteś bo pieniążki w domku zawsze były i teraz taki młody mami synuś będzie ludzi leczył. Aż żal patrzeć na takie młode pokolenie, które niczego z domu nie wyniosło (żadnej nauki czy dobrych manier). Ja byłem biedny a teraz jestem bogaty i mógłbym kupić 5  takich bazarków ale wiem, że są ludzie którzy potrzebują miejsc pracy i ten bazar to ich całe życie. To tak jakbym odebrał Ci Twój zawód i w tym momencie nie wiem czy ktoś by Cię zatrudnił do zamiatania ulic!
Właścicielu, a ja rozumię rozgoryczenie  lekarza, który uczył się nocami przy piwie, by zaliczyć kolejne egzamimy. Jestem w stanie pojąć jego załamanie psychiczne wynikłe z niskiej samooceny. Jak tak może być, że ten cały motłoch bez szkół daje sam sobie zatrudnienie. Odprowadza składki ZUS, płaci podadki i jeszcze stać "ich" na opłatę najmu. Nie oczekują na "kuroniówkę", nie chodzą do opieki społecznej, mieszkają we własnych mieszkaniach i domach... ect. Przecież ten młody lekarz, któremu wszystko dali rodzice też by tak chciał. A... zapomniałem jeszcze o wypasionych samochodach :) Lekarzu podpisz się swoim prawdziwym nazwiskiem, a napewno "zyskasz" mnóstwo pacjętów :-) (oczywiście najpierw sam idź do psychiatry - zapewniam, że pchycholog nie poradzi sobie z twoim przypadkiem). Pozdrawiam wszystkich normalnie myślących i samodzielnie zarabiających na swoje i rodzin utrzymanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE STEFANIUK DŁUGO PAN W NASZYM MIEŚCIE NIE PORZĄDZISZ!!!!! MY MIESZKAŃCY BIAŁEJ PODLASKIEJ SZYBKO WYWIEZIEMY PANA I PANA ŻONKĘ NA TACZKACH SKORO PAN PODNOSISZ RĘKĘ I SKAZUJESZ NA BEZROBOCIE  PO PIERWSZE KUPCÓW, NASTĘPNIE KIEROWCÓW , WŁAŚCICIELI TIRÓW ZAREJESTROWANYCH W GMINIE, PRACOWNIKÓW OCHRONY ORAZ NAUCZYCIELI!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE STEFANIUK DŁUGO PAN W NASZYM MIEŚCIE NIE PORZĄDZISZ!!!!! MY MIESZKAŃCY BIAŁEJ PODLASKIEJ SZYBKO WYWIEZIEMY PANA I PANA ŻONKĘ NA TACZKACH SKORO PAN PODNOSISZ RĘKĘ I SKAZUJESZ NA BEZROBOCIE  PO PIERWSZE KUPCÓW, NASTĘPNIE KIEROWCÓW , WŁAŚCICIELI TIRÓW ZAREJESTROWANYCH W GMINIE, PRACOWNIKÓW OCHRONY ORAZ NAUCZYCIELI!!!!! 
 
PANIE STEFANIUK DŁUGO PAN W NASZYM MIEŚCIE NIE PORZĄDZISZ!!!!! MY MIESZKAŃCY BIAŁEJ PODLASKIEJ SZYBKO WYWIEZIEMY PANA I PANA ŻONKĘ NA TACZKACH SKORO PAN PODNOSISZ RĘKĘ I SKAZUJESZ NA BEZROBOCIE  PO PIERWSZE KUPCÓW, NASTĘPNIE KIEROWCÓW , WŁAŚCICIELI TIRÓW ZAREJESTROWANYCH W GMINIE, PRACOWNIKÓW OCHRONY ORAZ NAUCZYCIELI!!!!! 
DODAM JESZCZE ŻE  CIENKI BOLEK JESTEŚ NAWET ZE SWOIM SPONSOREM OD ,,SKOKÓW sTEWCZYKA'' PRZYPOMNĘ  pANU  JAK BYŁY PREZYDENT GASI LATARNIE W BIAŁEJ PO 22 HAHAHAHAHAH SZYBKO SIE Z TEGO WYCOFAŁ!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Janek nadal tkwisz w plotkach? Potrafisz pisać to i z pewnością czytać. Zapoznaj się z działaniami prezydenta Stefaniuka. Jast dokładnie odwrotnie niż mówisz. Troszkę uczciwości Jasiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...