Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ginekologia i położnictwo to najbardziej sprywatyzowana gałąź wszystkich specjalizacji medycznych. Szkoda że nikt z nadzoru nad ochrona zdrowia tego nie widzi łącznie z US
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego w tych szpitalach na siłę praktykują rodzenie naturalne? To względy przekonaniowe? Finansowe? Dlaczego czasem słyszy się, że np. dziecko zmarło z niedotlenienia bo lekarz nie zastosował cc? Czy oni nie potrafią ciąć czy w czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nic się nie zmieniło od dawnych czasów. Temat rzeka. Temat horror:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tym ginekologom naprawdę już się we łbach poprzewracało ta klauzula sumienia zaczyna być niebezpieczna dla przyszłych mam Aborcja nie Cesarka nie Najwyższa pora zabrać się za tych pseudo doktorków idiotów i ich całą tą klauzulą Ciekawe do czego gotowi są posunąć żeby zaspokoić tych czarnych pasibrzuchów i Godek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w bialej podlaskiej to nie pierwszy przypadek znam to Z wlasnego doswiadcznia NIE POLECAM I ODRADZAM JAK NAJDALEJ STAMTAD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ginekologia i położnictwo to najbardziej sprywatyzowana gałąź wszystkich specjalizacji medycznych.
 khy khy.. stomatologia.. khy khy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przepraszam bardzo gdzie renta dla dziecka..... kolo 4 tysiecy mc powinno byc tak aby matka na spokojnie dzieckiem mogla sie zajac plus ten tysiak za opieke i 500 od panstwa!! Co to jest 35tys?!? Smiech w miesiac pewnie tyle wyciaga..... a o co chodzilo ze kazal jej naturalnie.... no no o co moglo chodzic....... wiadomo...... Zakaz 2 letni plus 35 tys odszlodowania i 4 renty dozywotnio.... i pokrycie kosztow rechabilitacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kobiety z Międzyrzeca Podlaskiego chcą zmusić żeby tam rodziły bo niby lepsza opieka, sprzęty, umowe szpitale między sobą podpiszą i nara, a rodzice i dzieci się męczcie do końca życia .... masakra co się w regionie dzieje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź jest prosta robią Tak jak Kościół nakazał wszystko ma być naturalne to i poród ma być naturalny bez jakiś tam cesarek bo taka woła Pana jest i kropka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potrafią potrafią tylko klauzula sumienia im na to nie pozwala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie posmarujesz to nie pojedziesz . Dochtorek za długo na kasę nie będzie czekał. Wszystko kosztuje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzilam dziecko 4800 g naturalnie bo lekarz chyba nawet nie widział usg z izby przyjęć że dziecko niby 3900g. Prawie 1 kg pomyłki. Dziecko i ja omal nie umarlismy. Wypis że szpitala że poród idealny. To zw syn utknął najpierw główka później barkami nie ma słowa, że trafił do inkubatora również...Syn ma orzeczenie o niepełnosprawności, po 7 dniach życia a drugiej dobie w domu trafił na oiom noworodków diagnoza stan po wylewie do ośrodkowego układu nerwowego, uszkodzony bark. Do chwili obecnej 1,5 roku rehabilitiwany. Ja mam uszkodzone biodra i skierowanie na operację. Ja nie miałam sił walczyć o prawdę i zadośćuczynienie a żałuję i wstydzę się. Minęło 1,5 roku od porodu a my nadal oboje walczymy o rozwój prawidłowy dziecka a dla mnie o życie bez bólu. Gratuluję bohaterce artykułu, że Wam się udało wygrać bo my nawet nie zaczęliśmy walki z myślą, że ręka rękę myje i przegramy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkraki po nasiemu. Całe zło w tym kraju i to nawet w Eskulapii to wina KK. Kościół trzymał konowała za ręce, żeby Ten nie zrobił dobrze dla pacjentki i Jej dziecka. I kręć się kręć wrzeciono. Który to już rok trwa ta nasi obłuda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi Pan Doktor uratował życie. Szacunku trochę. Jak się nie podoba to rodzic w prywatnych klinikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkraki po nasiemu. Całe zło w tym kraju i to nawet w Eskulapii to wina KK. Kościół trzymał konowała za ręce, żeby Ten nie zrobił dobrze dla pacjentki i Jej dziecka. I kręć się kręć wrzeciono. Który to już rok trwa ta nasi obłuda?
 Bo to jest prawda. Medycyna to NAUKA która ma służyć ludziom i miejsca na kościelne zabobony tAm nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taki konował dalej będzie wykonywał swój zawód...............szkoda słów. Ojciec dziecka powinien mu złamać rękę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taki konował dalej będzie wykonywał swój zawód...............szkoda słów. Ojciec dziecka powinien mu złamać rękę
 Namawianie do przemocy to zły pomysł, ale ten konował powinien płacić dożywotnią rentę temu nieszczęsnemu dziecku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź jest prosta robią Tak jak Kościół nakazał wszystko ma być naturalne to i poród ma być naturalny bez jakiś tam cesarek bo taka woła Pana jest i kropka
  Cesarskie, jest zabiegiem równie niebezpiecznym, co ryzykowny jest każdy poród. Poród naturalny wpływa pozytywnie na dalszy rozwój dziecka - tyle, że kiedy jest to możliwe. Cesarka nie jest objęta klauzulą sumienia, a zaabicie tzw aborcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam porażenie splotu barkowego . Prawa ręka jest bezwładna . Lekarz podczas porodu ratował moją mamę i mnie ... Było zastosowane vacum . Cieszę się ,że żyje i dziękuję dziś tamtemu dyżurującemu personelowi .Liczyły się sekundy . Byłam już bardzo niedotleniona . Udało się ! Tak! Udało się :) Nie rozumiem nagonki na tego lekarza Chciał jak najlepiej , ratował dziecko ! Przykre ,że chłopczyk ma uszczerbek na zdrowiu :( ale ...żyje ! I da sobie radę :) tak jak ja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ordynator w odpowiednim czasie nie dostał łapówy???I tak się to skończyło.Ten ordynator słynie z brania.Dlaczego nikt oficjalnie tego nie mówi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...