Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Listonosz przepił pieniądze dla emerytów

Utworzony przez gs, 10 lutego 2015 r. o 19:00
Za 23 tysiące byłoby więcej  promii!
Odpowiedz
Oj to dobrze , że przepił a nie ukradł  :D  Za kradzież i złodziejstwo jest kryminał i odsiadka lub wyrok w zawieszeniu a za przepicie to nic. Na zdrowie Panie Listonoszu  :D
Odpowiedz
Nie ma szans aby tyle kasiury jedna osoba przepiła w jeden dzień.Jeszcze mogę zrozumieć , że przepił to w Warszawie gdzie są naprawdę drogie i na poziomie lokale. A na tym zadupiu w Białej Podlaskiej gdzie wszystkie lokale to mordownie dla gimbusów, plebsu, przemytników bez grosza czy innych szumowin nie ma szans. W Warszawie widziałem szampany po 4000 - 5000 zł i tam mógł tą kasę przepić nasz wspaniały listonosz a u nas na zadupiu to co najwyżej z przemytnikami fajek mógł popić ruskiego szampana za 9 zł lub wódkę Finlandię.
Odpowiedz
Pewno zahaczył o klub cocomo. Tam zawsze było drogo. 23 tysie to i tak nie wiele. Bizneseny zostawiali tam nawet po 1milionie.
Odpowiedz
Oczywiście przykład idzie z góry. Rząd przywłaszczył sobie pieniądze przyszłych emerytów, to czemu zwykły listonosz ma być gorszy ?
Odpowiedz
Toż nic się nie stało  :D  Staruchom emerytom i rencistom nic się nie stanie jak poczekają na emeryturę czy rentę parę dni. I tak pewnie staruchy sknery mają po zasranych majtkach , śmierdzących skarpetach czy w szafach pod ubraniami  poodkładane pieniądze na czarną godzinę :D  A jak facetowi zechce się pić to nie ma rady. Człowiek nie wielbłąd i pić musi :D  Picie to jest życie :D  Ja też zaraz flaszkę przed snem obalę i żonę będę kotłował to znaczy  będę się z nią po pijanemu kochał.
Odpowiedz
Tak było od wielu lat, tylko wszystko tuszowali ale teraz nie wyszło bo kasa przepadła. Ktoś odpowiedzieć za taką nieudolność.
Odpowiedz
Po pianemu to nie grzech
Odpowiedz
Co się czepiacie! Każdy lubi wypić. A czy to ważne czy w pracy czy po pracy. Ja też zawsze piję w pracy i ktoś mi może naskoczyć. Nikt mi nie zabroni pić w pracy.   A czy aż tak ważne są te pieniądze??? To tylko 20 parę tysięcy , to tylko papierki !!! Które można zarobić. 
Odpowiedz
Po pianemu to nie grzech
 No pewnie. Jak wydał na piano to przecie dla kultury :)
Odpowiedz
Podobno przegrał wszystko w automaty i z rozpaczy schlał się jak świnia. Nie zdziwił bym się jakby chlał razem z tym dziadem malwersantem co to ma SRACZ na szkolnym dworze i oszukiwał nie Płacąc 10 lat zusu. Obaj są siebie warci to i może oba Dziady w tym SRACZU tą kasę przepili.
Odpowiedz
59 letni facio mógł się napić za 5 PLN. (flaszka cydru zaprawianego fijołkówką) Resztę kasy gdzieś zachomikował. Po wyjściu z paki będzie miał na flaszkę przez 4400 dni (licząc po piątce na dzień) kilkanaście lat głowa będzie mu się kręcić.
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.