Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Aktywiści znowu uniemożliwili myśliwym polowanie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2018 r. o 12:20 Powrót do artykułu
Brawo! Oby tak dalej. Stop podstarzałym zabójcom, którzy w ten sposób próbują podbudować braki w męskości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiące lat człowiek polował... ale ekoświrom to przeszkadza. Wolą udawać ślepych na tuczenie chemią trzody chlewnej, kur i bydła - w warunkach całkowicie urągający zwierzętom. O fatalnym transporcie uboju zwierząt hodowlanych nawet nie zająkną... hipokryci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziki z ASF niech dalej grasują... Głupota ekologów nie zna granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"tysiące lat człowiek polował" - no właśnie napisałeś prawdę o tym archaicznym, prymitywnym zajęciu. To atawizm sięgający czasów, gdy człowiek uganiał się za mamutami. Prymitywne stare obyczaje. Czas zmądrzeć. Mamy XXI wiek. człowiek polując więcej szkodzi. Dokarmia zwierzynę, po to by zabijać. Myśliwi siedzą mentalnie w czasach neandertali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz niech ci eko zapłacą rolnikom za straty w trzodzie chlewnej. Mam nadzieję, że mandaty karne będą na poziomie cywilizowanych krajow zachodnich, czyli do 500.000 €.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt." z lublin 112 wczoraj informowaliśmy o niedzielnej akcji aktywistów z grupy lublin przeciw myśliwym. jak wyjaśniali, spacerując po lesie uniemożliwili przeprowadzenie kolejnego polowania. tymczasem ustaliliśmy, że jednak się ono odbyło. akcja członków grupy lublin przeciw myśliwym została przeprowadzona w minioną niedzielę w lasach w okolicach miejscowości babianka koło ostrowa lubelskiego. polowanie zbiorowe zaplanowali tam członkowie koła Łowieckiego nr 76 „jeleń” z parczewa. kiedy myśliwi wraz z „naganką” przyjechali do lasu, niebawem pojawili się tam również aktywiści. jak wyjaśniają, spacerując po lesie, uniemożliwili myśliwym wykonanie zaplanowanych łowów. przez około siedem godzin poruszali się pieszo i na rowerach po leśnych ostępach, zaznaczając, że w wyniku tego nie odbyło się żadne z sześciu planowanych pędzeń. ponieważ zdarzenie to zostało nam potwierdzone, wczoraj opublikowaliśmy na ten temat informację. później udało nam się jednak ustalić, że ostatecznie polowanie się odbyło. po tym jak kilkunastu aktywistów przybyło do lasu, za***eni myśliwi początkowo nie bardzo wiedzieli co robić. jednak chętnie i bez wulgaryzmów podjęli rozmowę z aktywistami, dyskutując m.in. na temat zagrożenia wirusem asf. jak przyznają, nie było dziwnych komentarzy, a cała sytuacja, jak też panująca wokół atmosfera, była dość zabawna. wspólnie zdecydowali, że podejmą próbę zgubienia pogoni. myśliwi zaczęli kluczyć po lesie, w wyniku czego aktywiści wielokrotnie tracili ich z oczu, po czym ponownie musieli ich szukać. ponieważ posiadali ze sobą rowery, w błotnistym terenie nie było to prostym zadaniem. zanim zdążyli więc dotrzeć do miejsca kolejnego pędzenia, myśliwi do tego czasu kończyli już tzw. miot. w trakcie polowania została ustrzelona łania jelenia. jak nam wyjaśniali myśliwi, aktywiści tego samego dnia usiłowali zablokować prowadzone w pobliżu polowanie koła Łowieckiego nr 2 „leśnik” w lublinie. jednak ze względu iż tamtejszy kompleks leśny jest ogromny, myśliwi skutecznie zgubili ich w lesie i do końca dnia polowali bez ekscesów. w trakcie tych łowów ustrzelono łanię, dzika i lisa. jak nas zapewniono, zarzuty aktywistów co do tego, że na ognisku spożywany był alkohol, jest nieprawdziwa. każdy z myśliwych przyjechał bowiem swoim samochodem, a aktywiści nie podchodzili bliżej ogniska, a tym samym nie mogli tego dostrzec." ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za debile. Normalnie ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wpuścił te samochody? Przecież do lasu nie można wjeżdzać samochodami. Gdzie jest policja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa co napisał: "A teraz niech ci eko zapłacą rolnikom za straty w trzodzie chlewnej. Mam nadzieję, że mandaty karne będą na poziomie cywilizowanych krajow zachodnich, czyli do 500.000 €." Prosty człowieku w innych województwach nie ma szkód bo pola są ogrodzone pastuchami i nic na uprawę nie wchodzi. Przestań kombinować bo twoje wyliczenia śmierdzą pisowskim zaborem. Do tego twierdzisz, że w lesie są uprawy? Wystrzelajcie wszystko co się rusza niech zostaną tylko wrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by ich tak spętać jak prosiaki i wynieść z tego lasu? całe życie byłem przeciwnikiem polowań, muchy bym nie skrzywdził, ale jak widzę tych przeczulonych gnojków, którzy się trzęsą z oburzenia bo a to petarda na sylwka pieskowi zadźwięczała w uszkach, a to dzika świnka ryjąca pole rolnikom pójdzie do odstrzału... - nie. po prostu nie. tym bardziej, że większość tych pajaców to ci sami ludzie co są skrobaniem dzieci z zespołem downa. niech s***ają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z PISU ale myśliwych nienawidzę !!! banda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB,jestem w PiS,i możecie mnie pocałować w zwis.My możemy strzelać gdzie chcemy,a wy kodziarze i peowcy walcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. jestem zaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie karałbym ich finansowo tylko śrutem po *** przeleciał, tak niechcący. następnym razem juz by sie nie pojawili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysliwi to wyjatkowi barbarzyncy! To przybudowka Pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawidłowo, co to jakieś igrzyska czy co? dostanie kulkę to rodzina będzie się żalić we wszystkich mediach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM TAKIE AKCJE ! Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiedzą państwo, że teraz myśliwi grzecznie wyproszą was z lasu bo akurat sobie polują i jeśli państwo nie zechcecie wyjść z lasu to zgłoszą to jako "umyślne utrudnianie lub uniemożliwianie wykonywania polowania"? Skończyły się lasy ogólnodostępne, nasze, państwowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ze zdjęcia winien być wykluczony z polowania i ponownie skierowany na badania coś nie tak z psychiką polecam to ploicji która wydaje zezwolenia na broń i kieruje na badania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotów nie sieją, sami rosną. Jak się nudzą, niech pomagają w domu samotnej matki czy coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...