Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Aktywiści znowu uniemożliwili myśliwym polowanie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2018 r. o 12:20 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Do gościa co napisał: "A teraz niech ci eko zapłacą rolnikom za straty w trzodzie chlewnej. Mam nadzieję, że mandaty karne będą na poziomie cywilizowanych krajow zachodnich, czyli do 500.000 €." Prosty człowieku w innych województwach nie ma szkód bo pola są ogrodzone pastuchami i nic na uprawę nie wchodzi. Przestań kombinować bo twoje wyliczenia śmierdzą pisowskim zaborem. Do tego twierdzisz, że w lesie są uprawy? Wystrzelajcie wszystko co się rusza niech zostaną tylko wrony.
 A czy Ty wiesz w ogóle o czym mówisz? Jakie pastuchy? Rolnicy z połowy Podlaskiego, a za chwilę Lubelskiego stracą swoje hodowle przez ASF, które jest roznoszone przez dziki. I co, tacy hodowcy mają potem iść pod kościół żebrać? Czy Tobie się wydaje, że o tak o nagle można sobie rzucić hodowlę i przestawić się na cokolwiek innego? Jeśli tak, to po tym, jak pół życia tworzyłeś firmę która się zajmowała transportem, przerzuć się na nie wiem - wypiek chleba. Takie to proste? Nie wydaje mi się. W Czechach, kiedy ASF się pojawiło, przeprowadzono interwencyjny odstrzał, pół roku i było po epidemii. A u nas? 1/3 kraju objęta strefą zagrożoną. Wszyscy cholerni spece, wojownicy klawiatury, którzy gówno wiedzą, ale wypowiedzieć się muszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy jak ktoś NIE JEST myśliwym to też może jeździć samochodem po drogach leśnych??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekolodzy?! to banda znudzonych nierobów! jak jedzą kiełbasę,to cacy!jak chodzą w skórach to dobrze?! jak się grzeją przy grzejnikach to też cacy,do roboty,nieroby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Idiotów nie sieją, sami rosną. Jak się nudzą, niech pomagają w domu samotnej matki czy coś.
 to tci co zabijają jak nie mają co robić ze sobą to niech tam sie wykarzą,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni strzelac do tej bandy ekologów -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Powinni strzelac do tej bandy ekologów -
 To you first! I wish you!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ten ze zdjęcia winien być wykluczony z polowania i ponownie skierowany na badania coś nie tak z psychiką polecam to ploicji która wydaje zezwolenia na broń i kieruje na badania.
"Nie ma takiej możliwości!" (cyt. Sztos 2). W kole Czemierniki, pow. radzyński, funkcyjny psychopata ma pozwolenie na broń i mieć będzie! A ja DO MOJEJ ŚMIERCI będę o nim będę pisał w dyskusjach. Nie było nas protestujących, przeszkadzających... Łachudra przyjechał DO NAS, rzucał naboje hukowe, żeby zrobić "gościom koła dobrze". Mnie rzekł: "Nie bój się, nie zastrzelę cię." Dziś, doświadczony wydarzeniem mogę stwierdzić: powiedz mi to następnym razem. Ty albo ja. Będziesz pływał w stawach Stoczka, lub mnie zastrzelisz. Śmieciu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda ekooszołomów. Widzieliscie pętaki  jak wyglada likwidacja swin w zapowietrzonym ASF gospodarstwie ? Jak rażone pradem i zabijane sa maciory na oproszeniu i małe prosieta razem z karmiacymi lochami ? To miedzy innymi przez te dziki ktorych tak bronicie.Więc idźcie pikietowac pod likwidowane fermy świn. Tam  giną setkami w ciagu jednego dnia . Wtedy uwierzę że zależy wam na zwierzetach. A na razie - Tfuuu w wasze zakłamane mordy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
es napisał:
undefined napisał:
Ten ze zdjęcia winien być wykluczony z polowania i ponownie skierowany na badania coś nie tak z psychiką polecam to ploicji która wydaje zezwolenia na broń i kieruje na badania.
"Nie ma takiej możliwości!" (cyt. Sztos 2). W kole Czemierniki, pow. radzyński, funkcyjny psychopata ma pozwolenie na broń i mieć będzie! A ja DO MOJEJ ŚMIERCI będę o nim będę pisał w dyskusjach. Nie było nas protestujących, przeszkadzających... Łachudra przyjechał DO NAS, rzucał naboje hukowe, żeby zrobić "gościom koła dobrze". Mnie rzekł: "Nie bój się, nie zastrzelę cię." Dziś, doświadczony wydarzeniem mogę stwierdzić: powiedz mi to następnym razem. Ty albo ja. Będziesz pływał w stawach Stoczka, lub mnie zastrzelisz. Śmieciu!
 Oczywiście zdjęcie z numerem rejestracji samochodu psychopaty jest zrobione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same stare dziadki. Za komuny to wszedł w las, sie rozejrzał, wycelował a zwierzyne na dach. A i człowieka ustrzelił se i problemu takiego nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Do gościa co napisał: "A teraz niech ci eko zapłacą rolnikom za straty w trzodzie chlewnej. Mam nadzieję, że mandaty karne będą na poziomie cywilizowanych krajow zachodnich, czyli do 500.000 €." Prosty człowieku w innych województwach nie ma szkód bo pola są ogrodzone pastuchami i nic na uprawę nie wchodzi. Przestań kombinować bo twoje wyliczenia śmierdzą pisowskim zaborem. Do tego twierdzisz, że w lesie są uprawy? Wystrzelajcie wszystko co się rusza niech zostaną tylko wrony.
 Jesteś skończonym idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy nie patyczkują się. Ci goście siedzieliby w areszcie, za utrudnianie pracy na zlecenie panstwa. A kary wielotysięczne, to w Niemczech norma. Za przekleństwa od ręki dostaje się od 1.500€ do 3.500€. Dlatego tam chamstwa na ulicy nie uświadczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a może by ich tak spętać jak prosiaki i wynieść z tego lasu? całe życie byłem przeciwnikiem polowań, muchy bym nie skrzywdził, ale jak widzę tych przeczulonych gnojków, którzy się trzęsą z oburzenia bo a to petarda na sylwka pieskowi zadźwięczała w uszkach, a to dzika świnka ryjąca pole rolnikom pójdzie do odstrzału... - nie. po prostu nie. tym bardziej, że większość tych pajaców to ci sami ludzie co są skrobaniem dzieci z zespołem downa. niech s***ają.
 ciebie jakoś nie wyskrobali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Niemcy nie patyczkują się. Ci goście siedzieliby w areszcie, za utrudnianie pracy na zlecenie panstwa. A kary wielotysięczne, to w Niemczech norma. Za przekleństwa od ręki dostaje się od 1.500€ do 3.500€. Dlatego tam chamstwa na ulicy nie uświadczysz.
 Przypomina mi się sprawa słynego Żubra, który cała polskę przemaszrował, a jak przelaz do niemiec to na drugi dzien go odstrzelili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Dobra robota-j.e.b.a.c pajacow z dubeltowkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, kiedy się ta zabawa skończy tragicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Brawo! Dobra robota-j.e.b.a.c pajacow z dubeltowkami
 To pokrywaj koszty odszkodowań za straty rolników z własnej kieszeni pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czy wiedzą państwo, że teraz myśliwi grzecznie wyproszą was z lasu bo akurat sobie polują i jeśli państwo nie zechcecie wyjść z lasu to zgłoszą to jako "umyślne utrudnianie lub uniemożliwianie wykonywania polowania"? Skończyły się lasy ogólnodostępne, nasze, państwowe.
 NIestety, kasta, lobbowanie, a poziom kulturalny mysliwych? Koło nie płaci za szkody łowieckie, więc żadna strata. Co do ASF, to więcej roznoszą, niż likwidują: dziki zdechły wiosną 17, praktycznie wszystkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyt napisał:
undefined napisał:
Czy wiedzą państwo, że teraz myśliwi grzecznie wyproszą was z lasu bo akurat sobie polują i jeśli państwo nie zechcecie wyjść z lasu to zgłoszą to jako "umyślne utrudnianie lub uniemożliwianie wykonywania polowania"? Skończyły się lasy
 Każdy normalny i zdrowy na umyśle człowiek jeśli wie że w danym lesie trwa polowanie to sam się usuwa. Tylko baran łazi po lesie w którym trwa polowanie, wieć nie widzę problemu. Jeśli spotkam myslywego a ten mi powie że jest polowanie to szybciutko się ewakułuje, dla swojego zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe mózgi, krótkie ch*jki, długie strzelby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...