Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Matka w stanie upojenia alkoholowego urodziła dziecko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2019 r. o 16:03 Powrót do artykułu
Brawo , teraz przez 18 lat skorzysta z programu flaszka dziennie + sfinansowanego z naszych podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka? To za duże słowo. Przeciąć co trzeba przy porodzie i niech dalej się szlaja bo inaczej koło grudnia będzie kolejne biedne dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PiS funduje 500zł za każde dziecko to aż trudno się z tej radości nie napić. Każdy wydaje na to czego mu najbardziej brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis wprowadził w 2016 roku 500 plus . A kobieta ta urodziła 8 dziecko , więc wnioskuje że 5 sztuk dzieci miała zanim było 500 plus. Wnioskuje ze nie powinno się pochopnie oceniać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytacie ze zrozumieniem póldebile???? Żadnego dziecka nie wychowuje, więc skąd w waszych pustych głowach wzięło się info, że otrzymuje pieniężną pomoc na dzieci??? Co za ameby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podniecajcie sie tak,akurat ta kobieta (prosze nie maduzywac slowa:matka) urodzila kilkoro dzieci,ale zadnego nie ma przy sobie.To ostatnio urodzone,rowniez zostalo jej odebrane.MOPS w Miedzyrzecu Podlaskim,niestety nawalil absolutnie,majac wiedze ze ta kobieta,jest zaplodniana jak krolica i nikt nie reagowal.Nie wystapiono do Sadu aby ukrocic ten proceder,placono jej zasilki,udajac ze w ten sposob,rozwiazuja problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej lewaczki. No jak to. Moje ciało - moja sprawa nie obowiązuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale weźmie becikowe zanim jej odbiorą dziecko i już ma za co chlać, także pisowce macie ta swoją rozmnażającą się krolicę o które tak zabiegacie aby się rozmnażały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
becikowe weźmie rodzic który wychowuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wychowuje ona ale ktoś za nią....ale urodzone dziecko jest z pewnym obciążeniem genetycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO jest przykład , że jej się należy EMERYTURA PIS jak psu buda (tylko dlaczego z moich podatków ?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziecko jej odbiorą może ktoś je zaadoptuje a żadnej kasy nie weźmie bo nie wychowuje dzirci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej lewaczki. No jak to. Moje ciało - moja sprawa nie obowiązuje?
 Nie Tadzik także wypinaj się jak masz w zwyczaju prawaczku :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to PiS tamto jak coś źle to PiS! Ile dobrego zrobili ci co teraz pchają się do koryta do Parlamentu Europejskiego ?!Napiszcie hejterzy ile wam pomogli postkomuchy w wychowaniu dzieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podniecajcie się tak Peowskie gnidy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest to o co chodzi pisowcom, baba nie ma czasu nawet wytrzeźwieć aby urodzić dziecko, no ale tak się przejęła błaganiem pisowców aby się rozmnażać to się rozmnaża i żeby nie ona to byśmy mieli jeszcze większy niż demograficzny, także pisowce winny dać jej medal za poświęcenie się dla kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekektorat inteligencji pisowskiej bawi się na całego. Katoliczka zapewne. Teraz to start w wyborach z list PiS ma prawie pewny. Zapewne rodzina dostanie dotacje z gminy a i ksiądz obejmie czula opieka dziecko, jak podrośnie trochę hehe. Brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ jest chyba od kwietnia 2016 r. Skoro urodziła 8 dzieci to nie dla tych świadczeń, bo zwyczajnie - pi razy drzwi - 8 lat temu nikt ich jeszcze nie pobierał więc tezy raczej z doopy. Druga kwestia, skoro tych dzieci nie wychowuje to 500+ jej się nie należy. Jak ktoś jest patolem nie potrzebuje motywacji w postaci różnych świadczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda maleństwa,piszecie o 500+.Ja też mam5 dzieci.Tylko Jeszce za czasów bez 500 .Pracowlalm i pracuje do dzisiaj.Jak się chce to można wszystko także nie rzucaalcie wszystkich do jednego gara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...