Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Matka w stanie upojenia alkoholowego urodziła dziecko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2019 r. o 16:03 Powrót do artykułu
Ta kobieta cały czas między piciem oglądała TVN i czytała GW. Jest wojujacą zwolenniczką Kod. Gdy czytam debili którzy tu piszą w stylu pijaczka to katoliczka to naprawdę myślę że oglądanie TVN wpływa na zanik mozgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upiła się ze szczęścia, że będzie jeszcze jedno 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie o 500 a wy barany nie umiecie czytać ze nie wychowała ani 1 dziecka to jak ma dostawać 500 proponuje czytać zrozumieniem tempaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można? można. I znieczulenia nie potrzebowała, żadnej cesarki. Może to metoda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NASTĘPNA PIJANA ALIMENCIARA! ALE PO PICSET PLUS PIERWSZA. NIECH ZYJE ROMNAZANIE SIE NIZIN SPOLECZNZUCH! TAK SZLACHETNIE URODZONYCH ;) W TYM KRAJU TRZEBA. WIADOMO CZYJ TO BĘDZIE ELEKTORAT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektorat psuarow ! To my pracujemy na dzieciorobow patologie! WIECIE TERAZ KOMU DAC CZERWONA KARTKE PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH!! WSZYSCY NA WYBORY. WYKOPNIEMY TO ZŁO Z SEJMU! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta cały czas między piciem oglądała TVN i czytała GW. Jest wojujacą zwolenniczką Kod. Gdy czytam debili którzy tu piszą w stylu pijaczka to katoliczka to naprawdę myślę że oglądanie TVN wpływa na zanik mozgu
 Zamilcz moherze. Idź lepiej do faceta w czarnym;) jak niemasz co robic. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pije. Niedługo Lucyfer jej poleje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze większość naszego społeczeństwa jest taka ciemna. Ma krotka pamięc, jest niewyksztalcona.... Trzeba tylko miec sobie podporządkowana telewizję, a wmówisz im wszystko. Tj takie proste. A ci ludzie są jak opetani.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ta pani ma 8 dzieci i potrzebowała jakieś 8 lat. Wtedy nie było 500plus. Myślę że kochająca matka czy są pieniądze czy nie pragnie dobra dla swojego dziecka. I ja nie rozumiem co mają pieniądze do tego? Żadnego dziecka nie wychowuje więc pieniędzy nie bierze. Myślę że problem jest w alkoholu. Ciekawa jestem co by niektórzy napisali o tej sytuacji jeszcze parę lat temu. Wina Donalda? Wszyscy na wszystkich zarzucają winę. A ja myślę że jest to tylko wina tej KOBIETY. kóra rodzi dzieci za rządów jednych czy drugich! Zazdroszczę czasów mojej babci. Chociaż była wojna ludzie się wspierali. Dziś jeden sprzeda drugiego nawet za 100plus.Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok zły PiS. Ale rodziła. za Po tez źle? Jak tak krzyczycie na 500plus zlikwidujce alkohol i narkotyki!!!  I proponuję żeby panie ze Stokrotki itp. zarabiały po 5000 zł a nie po 1700zl bo 1500zl wynoszą ich rachunki. Wojciechowska bierze 50 000zl miesięcznie? A taka. matka pójdzie do pracy i po opłaceniu rachunków nie zostaje jej na jedzenie? Dajcie wynagrodzenie żeby ludziom starczalo na opłaty i żywność i od czasu do czasu na przysłowiowe majtki bo nie pisze tu o wycieczkach to nikt 500plus nie zechce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale piszecie pierdoły.. połowa pewnie nie doczytała, że nie wychowała żadnego dziecka więc jakie alimenty, jakie pięćsety. Skaczecie sobie do gardeł przez jakąś idotkę, że aż żal czytać. Tacy ludzie zawsze się zdażają, a skoro nie można ciąży usunąć, sąd powinien wydać nakaz sterylizacji po 3 dziecku i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOPS w Miedzyrzecu wiedzial,ze ta kobieta to chodzaca patologia.Alkocholiczka w dodatku niezrownowazona psychicznie,a mimo to nic nie zobili aby zapobiec tym dramatom,przede wsxyskim niewinnych dzieci. Dla MOPS liczy sie to ze dadza zasillek,a reszte maja w ***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie powinno się wysteryliozować, chociaż to właściwie nagroda dla nich a nie kara :/ powinny zapierniczać do końca życia na utrzymanie tych dzieci, bez względu na to czy je wychowują czy nie!!! Mam w rodzinie taki przypadek- moją kuzynka to DNO urodziła już w sumie chyba 6-7dzieci, ma je z kilkoma facetami, dwójkę pierwszych zaczęła wychowywać, ale w takiej patologii że odebrano jej dzieci.. A kolejne prawie zaraz po urodzeniu trafiły do domu dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli pracownicy MOPS w Miedzyrzecu,gdy ta pani lezala pijana,nieprzytomna w miejscach publicznych. Dlaczego nie reagowli,gdy interweniowala policja i zabierala ja pijana z kolejnych melin. Pani dyrektor MOPS,nie kiwnela palcem majac wiedze ze to kolejna ciaza tej kobiety i ona caly czas pije. MOPS,wyplacil zadilek,uwazajac ze to wystarczy.Przyklad tej kobiety,nie jest odosobniony w Miedzyrzecu i pracownicy socjalni maja o tym wiedze,ale nie interesuja sie tym,bo trzeba by bylo troche wysilku wlozyc,a to im nie na reke.Pani dyrektor powinna stracic prace,za ta i inne tego typu sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko już na starcie miało okazje napić się na krzywy ryj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...