Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Rodzina straciła dom w pożarze. Ruszyła zbiórka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 listopada 2019 r. o 17:48 Powrót do artykułu
Rozumiem, że ubezpieczyciel oszacował straty i szykuje przelew!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że ubezpieczyciel oszacował straty i szykuje przelew!
 Niestety, Janusze z Motwicy przykozaczyli oszczędzając kilkadziesiąt złotych rocznie i nie zawarli OBOWIĄZKOWEGO ubezpieczenia, zatem żaden z ubezpieczycieli nie czuje się odpowiedzialny. Dlatego trzeba znaleźć frajerów, któzy sfinanują budowę i nową plazmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami są sobie winni . Szkoda było paru złotych na ubezpieczenie to niech teraz śpią w stodole na sianie. Ani grosza im nie dać. Te pieniądze lepiej przekazać dla nas matek na 500+ . Mam troje dzieci i biorę 1500 złotych na nie . Po co pracować u polskiego prywaciarza , wyzyskiwacza za najniższą krajową i tyrać po 8 godzin dziennie . Jak dzięki 500+ mam kasę za darmo . Nic nie robię całymi dniami bo zwolniłam się z pracy . Nie będę tyrać i robić na polskiego prywaciarza wyzyskiwacza. Nic nie robię tylko ziarnka łuskam i kawę piję całymi dniami . A 1500 złotych jest za darmo co miesiąc. Zastanawiam się czy nie zrobić sobie jeszcze jednego dziecka i mieć na czworo dzieci 2000 zł . Mąż pracuje na czarno za granicą i kasa jest. Nie płacimy podatków a kasę mamy . 500+ jest super . Państwo daje kasę za darmo to się bierze i się nic nie robi . Jeszcze do opieki chodzę i tam parę groszy wyciągnę bo ja nigdzie nie pracuje i mąż oficialnie też nie bo na czarno robi za granicą, ale kasę ma i to sporą. I się żyje na dobrym poziomie. Kocham 500+ . 500+ jest super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy tu wszyscy mądrzy.....szczególnie Pani chwaląc się zwolnieniem z pracy....ciekawe z czego kiedyś będzie emerytura? Ja nie mam ochoty na nią zarabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Oszacowano straty na pół miliona złotych " Ha ha ha ha ha ..... ten drewniany kurnik był warty może ze 100 tys. złotych. Za pół miliona to można wybudować naprawdę wielki dom z działką . Lub kupić 3 mieszkania w bloku . Jak to mówią chytry i łakomy dwa razy traci. Dom należy ubezpieczyć. Powinno być zero pomocy . Jak szkoda było na ubezpieczenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te komentarze aż nie mogę uwierzyć, ze krzywda ludzka nie zna wspolczucia. Chory zawisny naród. Za zlotowke to by ludzi spalili. A ten wpis o 500 + to rzenada. Świadczenie jest po to aby dzieci miały lepiej a nie krowy które żerują na własnym potomstwie... Do roboty! A nie dzieci klepac! Co do nieszczescia ktore dotknelo malzenstwa jestem za pomocą. A wy wszyscy tak ubespieczacie swoje domki? Zero współczucia. Ciekawy jestem czy w sytuacji odwrotnej wpisujący byli by tak madrzy jakby to ich dotknęła taka tragedia. Wstyd, myślałem ,ze Polacy bardziej są przyjaźni... Rozczarowany ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te komentarze aż nie mogę uwierzyć, ze krzywda ludzka nie zna wspolczucia. Chory zawisny naród. Za zlotowke to by ludzi spalili. A ten wpis o 500 + to rzenada. Świadczenie jest po to aby dzieci miały lepiej a nie krowy które żerują na własnym potomstwie... Do roboty! A nie dzieci klepac! Co do nieszczescia ktore dotknelo malzenstwa jestem za pomocą. A wy wszyscy tak ubespieczacie swoje domki? Zero współczucia. Ciekawy jestem czy w sytuacji odwrotnej wpisujący byli by tak madrzy jakby to ich dotknęła taka tragedia. Wstyd, myślałem ,ze Polacy bardziej są przyjaźni... Rozczarowany ...
 Bo to ***y PiS tak skłócił ludzi, gdzie nierobom daje więcej jak tym co pracowali 35-55 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam też biorę 500+. Za darmo dają ludziom to trzeba brać. Jak się ma 4 czy 5 dzieci to się dostaje od państwa 2000- 2500 zł więc po jaką cholerę pracować jak się ma kasę na dzieci. Ja też nie pracuję bo po co ? Pieniądze mam z 500+ . A jak ktoś zazdrości , że niektórzy nie pracują bo żyją z dzieci i z 500+ to niech sobie też NAROBI POTOMSTWA i też nie będzie musiał pracować bo dostanie kasę za darmo bez pracy. Zazdrościcie nam że my mamy po czworo dzieci i mamy 2000 zł lub 2500 jak się ma 5 dzieci. Naróbcie sobie 6 dzieci i będziecie mieli 3000 zł a nie tu zazdrościcie nam wielodzietnym rodzinom. Dzięki 500+ to stać mnie na dużo rzeczy ..... nawet papieroski sobie kupuję z 500+ . Kiedyś paliłam ruskie a teraz za sprawą 500+ palę polskie ze sklepu bo mnie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wazne ile ma sie dzieci ale wyzwaniem jest je wychować na wartościowych ludzi.... Wróże tym mamusiom co liczą tylko na 500 + ze z czasem obudza się ... " z ręką w nocniku " Bo nic nie może wiecznie trwać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem tego zdania że nie trzeba domu ubezpieczyć. Po co marnować kasę i płacić składki ubezpieczeniowe. Tą kasę można przepic. A w razie pożaru to znajomi zrobią zbiórkę w internecie, resztę kasy dołoży gmina i będę miał nowy dom za darmo a wy dziady będziecie w starych swoich lepiankach siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom był ubezpieczony! Janusz i Grażyna z Motwicy o to zadbali składki nie małe odprowadzali zrzutki sami nie organizowali a teraz proszą tych co ich nie znają aby się odje....li
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak każdy wie zbiórka nie jest przymusem, jest napisane kto ja utworzył. Jak ktoś chce się wypowiadać nie znając sytuacji z ubezpieczeniem czy zrzutka to niech sobie daruję głupie komentarze. Ludzie mają uczucia, szanujmy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, dom był ubezpieczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...