Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Śmierć dwuletniego dziecka podczas prac polowych. Śledztwo prokuratury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2018 r. o 19:09 Powrót do artykułu
Ludzie k....co się z wami dzieje?! dlaczego jak takie niebezpieczne prace są wykonywane to dzieci są w pobliżu po co je bierzecie a potem nieszczęście gotowe! Dzieci powinny być z daleka od tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu o czym piszesz? Te wieśniaki są dumne jak ich kilkuletni syn "trachtorem z psycypo" jeździć potrafi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajerze to ty jestes wiesniakiem jesli czujesz sie lepszy od ludzi dzieki ktorym masz chleb. bo nie wiem czy wiesz chleb nie rosnie w sklepie fakt blad brac dzieci w pole ale czesto ci ludzie nie maja wyboru bo w miescie ciezko o opiekunke a co dopiero na wsi pozatym czesto wiaze sie koniec z koncem a to dodatkowe koszty. Wyrazy wspolczucia dla rodziny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy pracują połowę miesięcy w roku, bo w grudniu, styczniu , lutym to chyba nic nie robią ? Dodatkowo mają KRUS a i tak im źle. Ja mogę kupować chleb zrobiony ze zboża z Ukrainy. Łaski bez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie życia na wsi! Dzieci od małego są uczone jeżdżenia traktorem czy to z pługiem czy z przyczepą załadowaną ziemniakami. Rodzice tych dzieci mają nadzieję że będą mieli komu zostawić gospodarstwo. Rośnie mały gospodarz i da sobie radę - myślenie rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie że możesz żreć zboże z okolic Czarnobyla nie musisz brać węgla aktywnego na biegunkę bo będziesz i tak smołą sr****ł. Ja takim frajerom jak ty to zabronił bym nawet szczaw jeść bo nie rozumieją życia na wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wiadomości na wsiach niema żłobków a do przedszkola są przyjmowane jeśli jest miejsce trzylatki a na dodatek przedszkole jest często czynne do 13 a w okresie wakacji są nieczynne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Doszło do śmierci" to niedopowiedzenie. Podobno "ciało" zaleźli dopiero kiedy sypali paszę do żłobu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej "niemyślenie" rodziców. Dlatego nieustannie słyszy się o podobnych tragediach. Jak zwróciłam na swojej wsi uwagę, że siedmiolatek nie powinien kierować traktorem to go na przyczepę z sianem chcieli przesadzić!!! Wyobraźni brak. Co gorsza Ci ludzie byli tak wychowywani!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co mają zwierzęta pracują na okrągło cały rok. W sadach też praca zaczyna się od lutego to błędne powiedzenie że rolnik śpi a w polu mu rośnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie wiecie na temat ten tragedi a piszecie jakieś popieprzone komentarze. To ze dziecko chciało na chwile posiedzieć z tatą w koparce nie świadczy o lekkomyślności ojca. To był nieszczęśliwy wypadek przez który ludzie bedą cierpieć do końca życia a Wy tylko potraficie osądzać i pisać co kto powinien a czego nie. Jak nie macie nic modrego do powiedzenia to milczcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...