Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Wyjechał motocyklem tylko na chwilę. 21-latek zmarł po zderzeniu z łosiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 sierpnia 2019 r. o 08:33 Powrót do artykułu
A co z łosiem? Był trzeźwy, przeżył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***dziennikwschodni.pl/lublin/w-lubelskich-lasach-zyje-ponad-4160-losi-to-10-razy-wiecej-niz-w-prognozach,n,1000202191.html dane z 2017 roku przez 2 lata populacja napewno jest liczniejszcza tylko odstrzał moze uchronić przed kolejnymi tragediami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Poldy: tym sposobem myślenia ludzi też odstrzelcie  bo ich za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Poldy: tym sposobem myślenia ludzi też odstrzelcie  bo ich za dużo.
 Jeden z drugim chce zastąpić myslenie za kierownicą odstrzałem zwierząt. Idąc tym tokiem rozumowania należałoby jeszcze wyciąć wszystkie drzewa, bo drzewo też stanowi zagrożenie, wtedy kierowcy już nie będą musieli się zastanawiać i przewidywać tylko cisnąć ile wlezie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natura złośliwie odwdzięcza się człowiekowi, łoś stracił życie, ale jednocześnie odebrał je sprawcy. Za szybko i bez wyobraźni jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka natura to niech się w łeb ***nie, Nie trzeba szybko jechać na motocyklu żeby zrobić krzywdę sobie bądź komuś innemu, pozatym łoś to jednak trochę spore zwierzę więc przy większej prędkości to ta cbrka byłaby chyba w gorszym stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejnego debila mniej. Tatuś musi być dumny że synkowi kupił taką zabawke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z łosiem? Był trzeźwy, przeżył?
 Byłem trzeźwy! Nie przeżyłem i nikt mnie nie żałuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jak dostarczą nam żubry to i tego typu zdarzeń przybedzie. Szkoda Chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Moniki i gościa. A co ma wspólnego myślenie za kierownicą do potrącenia dzikiej zwierzyny? jedziesz powoli I wyskoczy z lasu na Ciebie szanse na unikniecie zderzenia żadne. Widziałem skutki wypadku gdzie przez przednia szybe wpadl łoś do auta . Kierowca wcale szybko nie jechał A skończyło się również tragicznie . A Łosi na Lubelszczyźnie jest za dużo ,spadek liczebny populacji zapobiegł by kolejnym tragedią zwykła statystyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zieloni debile sprowadzili łosie do nas ,choć to gatunek nie żyjący naturalnie w naszym kraju. Nie ma tygodnia bez śmierci niewinnych ludzi którzy giną z nimi w wypadkach. Przed niedzielą pod Radzyniem została ciężko ranna dziewczyna po zderzeniu autem z łosiem na obrzeżach miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Moniki i gościa.  A co ma wspólnego myślenie za kierownicą do potrącenia dzikiej zwierzyny?  jedziesz powoli I wyskoczy z lasu na Ciebie szanse na unikniecie zderzenia żadne. Widziałem skutki wypadku gdzie przez przednia szybe wpadl łoś do auta . Kierowca wcale szybko nie jechał A skończyło się również tragicznie . A Łosi na Lubelszczyźnie jest za dużo ,spadek liczebny populacji zapobiegł by kolejnym tragedią zwykła statystyka.
 Widziałeś łosia który nagle wyskoczył na ciebie z lasu. Łoś to majestatyczne zwierze które porusza się powoli i trzeba być debilem na motorze jadącym powyżej 100 km/h aby go nie zauważyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co za śmieć jeden z drugim... jak takie osoby co piszą że dobrze mu tak bo pewnie za szybko jechał albo że to jego wina mogą się nazywać częścią społeczeństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@kierowca czy ty widziałeś Łosia ? bo mnie się zdaje że mało wiesz na temat tego zwierzęcia. Ja miałem szczęściego widzieć go przed maską mojego samochodu.Własnie przeskoczył rów przebiegł na drugą stronę drogi  znowu przeskoczył rów i zniknął w zaroslach a moja reakcja to nacisk na pedał chamulca kiedy zwierze było już po drugiej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w krajach skandynawskich jest pełno zwierzymy o gabarytach łosia a tam wypadki z udziałem tych zwierzątek są jednostkowe o czym to świadczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pisać, że dobrze mu bo przecież "jak można nie zauważyć majestatycznego łosia" . Chłopak miał przed sobą całe życie, jego rodzina cierpi, a tutaj jakieś durne komentarze ludzi ktorym się chyba nudzi w życiu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. @kierowca - łoś jest majestatyczny kiedy nie chce ustąpić z drogi i stoi mimo trąbienia. Spłoszony potrafi rozpędzić się do ponad 50km/h ("Adult moose can run as fast as 35 miles per hour") 2. @Gość od krajów skandynawskich: nie są sporadyczne, są notoryczne wypadki z łosiami. Miałem nieprzyjemność taki zaliczyć, myśliwy w celu dobicia zwierza pojawił się - mimo że środek nocy - po 30min od telefonu na policję. Mimo że odpowiada za mały odcinek drogi, to mówi że wyjeżdża więcej niż raz w tygodniu do takich wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debila? Mój brat zginął przez tego pieprzonego łosia nawet nie jechał szybko, ten głupi łoś wbiegł sentralnie na niego nawet nie miał jak się ratować i zastanów się co mówisz się idioto. Mam nadzieję że i ciebie to spotka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno powinni zdjąć całoroczną ochronę i wprowadzić możliwość odstrzału łosi - były liczone i jest ich o wiele za dużo na województwo. Po wojnie w całym kraju było 15 sztuk teraz jest o wiele za dużo w porównaniu z tym co przwwidywali. Za dużo jest też saren i jeleni tylko dzików jest za mało. Dziki przez pomór wystrzelali i jakoś wypadków już nie ma i rolnicy mają lepiej. Jest na to sposób - myśliwy że strzelbą. Byłam tam 3 godziny po wypadku. Szkoda chłopaka bardzo. Zginął nie że swojej winy. Kondolencje dla rodziny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka miał przed sobą całe życie ;/ czegoś takiego się nie przewidzi , sam jestem motocyklistą i wiem z czym wiąże się ta pasja losowa sytuacja a chłopak był rok młodszy ode mnie... Na wyrazy współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...