Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuków: 81-latka miała ponad 600 paczek nielegalnych papierosów

Utworzony przez gościu, 19 kwietnia 2011 r. o 20:49
jakoś pod novą dzień w dzień handlują , faje trzymają w wielkich torbach wypełnionych po brzegi i policja jakoś nic nie robi..... to jest temat na artykuł.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to sukces biedną staruszkę złapali he he he !!! Niech się wezmą za hurtowników a nie za detalistów ! Jakby babcia miała wystarczającą emeryturę albo rentę to by się takim czymś nie zajmowała. Tylko co mają zrobić tacy ludzie jak im nie starcza pieniędzy na życie i leki co mają grzebać po śmietnikach ? Człowiek zdesperowany chwyta się wszystkiego aby przetrwać ! Taki nam dobrobyt zafundowali Solidarnościowcy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu napisał:
jakoś pod novą dzień w dzień handlują , faje trzymają w wielkich torbach wypełnionych po brzegi i policja jakoś nic nie robi..... to jest temat na artykuł.......
Oto wpis prawdziwego społecznego Boli Cię to czy jak? Ja nie zwracam na to uwagi nie mam ochoty nie kupuję i w czym problem? czyżby zazdrość? lepiej jak sprzedają fajki niż mają portfele wyciągać z cudzych kieszeni nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oto wpis prawdziwego społecznego Boli Cię to czy jak? Ja nie zwracam na to uwagi nie mam ochoty nie kupuję i w czym problem? czyżby zazdrość? lepiej jak sprzedają fajki niż mają portfele wyciągać z cudzych kieszeni nie?
Jakie papieroski skasowali bo ja palę ukraińskie niebieskie LM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nałogowiec napisał:
Jakie papieroski skasowali bo ja palę ukraińskie niebieskie LM.
Zapomniałem napisać że mi właśnie wyszły, a palić się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy ukryta kamera, przez jeden miesiąc na Baltonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Policji za ogromny sukces i dla DW za kolejny szokujący artykuł! Łapać przestępców! Dobrze, że babcia nie stawiała oporu. "Życzliwych" w tym chorym kraju ciągle nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...