Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mała wieś, ale mieszkają tu ludzie z wielkimi pomysłami

Utworzony przez matternbenjaminl1, 27 lutego 2020 r. o 14:40 Powrót do artykułu
Witam, Po licznych odrzuceniach plików przez banki to dzięki temu dżentelmenowi moja mama pożyczyła 25 000 €. On też może ci pomóc, w potrzebie można się z nim skontaktować pod adresem e-mail: rainteauolivier1 @ gmail.com. Powód, który zmusza mnie do opublikowania tego ogłoszenia na forum i że nadal działa cuda dla ludzi, którzy naprawdę są w potrzebie. Postanowiłem więc podzielić się tą szansą z wami, którzy nie mają przychylności banków lub którzy mieli do czynienia z nieuczciwymi kredytodawcami, którzy nadużywają jedynie osobowości innych; masz projekt lub potrzebujesz finansowania, możesz do niego napisać i wyjaśnić mu swoją sytuację; pomoże ci, jeśli będzie przekonany o twojej uczciwości. Możesz wysłać mu e-mail, aby uzyskać więcej informacji, kontakt: rainteauolivier1@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Po licznych odrzuceniach plików przez banki to dzięki temu dżentelmenowi moja mama pożyczyła 25 000 €. On też może ci pomóc, w potrzebie można się z nim skontaktować pod adresem e-mail: rainteauolivier1 @ gmail.com. Powód, który zmusza mnie do opublikowania tego ogłoszenia na forum i że nadal działa cuda dla ludzi, którzy naprawdę są w potrzebie. Postanowiłem więc podzielić się tą szansą z wami, którzy nie mają przychylności banków lub którzy mieli do czynienia z nieuczciwymi kredytodawcami, którzy nadużywają jedynie osobowości innych; masz projekt lub potrzebujesz finansowania, możesz do niego napisać i wyjaśnić mu swoją sytuację; pomoże ci, jeśli będzie przekonany o twojej uczciwości. Możesz wysłać mu e-mail, aby uzyskać więcej informacji, kontakt: rainteauolivier1@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni biorą za nic nie robienie niemałe pieniądze a tu szukają baranów do czynu społecznego czy wolontariatu, komuna się już dawno skończyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Parczewa i znam ich. To chyba największe świry w powiecie....szczególnie on, ale robią dobrą robotę dlatego szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...