Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Meble Kuchenne

Utworzony przez as, 30 stycznia 2014 r. o 20:45
witam Kogo polecacie do zrobienia mebli kuchennych i szafy? oczywiście w przystepnej cenie i terminowym wykonaniu zlecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zapomniałem dodać iż najlepiej jak by ci fachowcy byli z okolic radzynia i łukowa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meble Bordo Robert Sowiński 501-071-141 z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamawiałem w firmie z Krakowa, bez problemu przyjechali, wymierzyli i zamontowali. Polecam ich - http://drewmax-meble.pl/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma Klon z Bialej Podlaskiej ulica Handlowa (tel nie pamietam, sprawdx w internecie. zamawiałam kuchnie, meble biurowe i szafy wnękowe wykonanie bardzo dobre ceny przystępne czas wykonania przyzwoity - jak powiedzieli że za 3 tygodnie to tak było. A swoją drogą wiem że robią duże projekty kuchni w calej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meble kuchenne nie są drogie, o ile tylko szukacie. Np. macie teraz oferty mebli kuchennych z projektem w sieci. I to się opłaca. Bo wychodzi nawet te 30% taniej niż na mieście. Ma sens? Pewnie, że ma. Tylko kwestia przygotowania sobie projektu tego, jak ma to wyglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A jak firma Kulenty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję sprawdzić ofertę firmy Solpol-Meble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt mebli kuchennych i wycenę możesz zrobić na kuchnie pl Mnie kuchnię wycenili na 3,5 tys zł. Widziałam identyczne meble w sklepie- kosztowały 8 tys. Bez wahania wybrałam tańszą opcję, tym bardziej, że jakość była taka sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działamy na rynku już ponad 60 lat. Oferujemy naszym Klientom wysokiej jakości meble kuchenne, które są wykonywane na podstawie indywidualnych projektów. Nasza oferta jest kompleksowa, a mianowicie dokonujemy pomiarów, tworzymy projekty, zajmujemy się wykonawstwem, a także montażem zaprojektowanych mebli. Tworząc meble kuchenne kierujemy się funkcjonalnością i unikatowym wzornictwem. Naszemu Klientowi dostarczamy wiele innowacyjnych rozwiązań. By zapewnić naszym Klientom meble najwyższej jakości, dostarczamy wszelkich starań. wejdź na naszą stronę i sprawdź sam Naszym klientom dajemy 5-letnią gwarancję.wfmkuchnie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podbijam wątek dla wyznawców teorii spiskowej z tematu Adamowicz, po ilu dniach ustąpi? Może jakąś nową wymyślicie? Tylko, żeby była równie śmieszna!  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze marzyłam o takiej kuchni i dużym stole :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No piekne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Steamer bag has a unique structure of the lines, is making history in the travel gear for the first time with a soft canvas. It can be hung on a hook behind the door of the replica handbags cabin, while the flat design is such that it can be placed on the car's pedals. These ideas make the first change of clothes in just stored in the Gucci replica bag to create a legend. This style has become the representative of Gaston - Louis Mr. Weiden personality best products, and later through Marc Jacobs ? re-interpretation, became the model for all modern bags invitation to sail it. Louis Vuitton replica handbags Keepall, Speedy and the Alma. Rare Chanel tassel package holiday with a heavy flavor, this is the cheap Christian Louboutin first time I saw Monica wanted to have it brought the bag home.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, stół jest piękny, ale żeby na coś takiego sobie pozwolić, trzeba mieć mnóstwo miejsca. Mi się marzy chociaż coś takiego 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawną obsługę mają w zakładzie stolarskim Kulenty. Długo mi nie kazali czekać na moje meble i powiem, że są dokładnie takie jak były na projekcie, a nawet na żywo ten efekt jest jeszcze lepszy. Porządne blaty, drewno czereśni, stylowe rączki – wszystko tu do wszystkiego pasuje. Firma ma swoją stronę kulenty.pl, można się przez nią skontaktować z obsługą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify]Jestem w trakcie realizacji zamówienia na meble przez firmę Solarz. Póki co wszystko idzie zgodnie z planem. Projekt już widziałem i nie mam w zasadzie żadnych zarzutów. Teraz tylko produkcja i meble będą montowane. Kontakt z firmą oceniam na plus, są do dyspozycji, konsultant wszystko tłumaczy, można dopytać o każdy detal. Oferta ze szczegółami jest rozpisana na kuchniesolarz.pl. [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale heca !Na stronie meblekuchenne.org znalazłam firmę, która wyceniła mi wstępny projekt kuchni  i byli konkurencyjni. Obawiałam się, że będę musiała dopłacać  na samym końcu bo jak to bywa coś zostanine nie uwzglednione. U znajomych już się spotkałam z taką sytuacją, że ostatenie nie dało się czegoś zrobić albo coś nie pasowało. A tutaj aż trudnio uwierzyć wszystko było zgodnie z ustaleniami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak urządzałem swoje mieszkanie to prawie wszystkie meble drewniane meble kupowałem na ***italmeble.pl/oferta/jadalnia/cattelan_italia . po paru latach użytkowania muszę stwierdzić, że meble są świetnej jakości. cenowo też nie są bardzo drogie, także jeśli ktoś szuka dobrej jakości w przyzwoitej cenie, to polecam ten sklep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam meblopep u mnie robili cale mieszkanie i 3 znajomym też wyszlo super wszyscy bardzo zadowoleni i ceny naprawde niskie a jakość mebli taka sama jak z najdroższych firm tylko zamiast za kuchnie płacic 50.000zl płacilem za to samo 10.000zł polecam !!!!! strona ******meblopep.pl i chyba na fb też cos tam maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...